Jump to content
erko87

Valu vöökohas-alakehas-kubemes,kühmud, kubemelihase venitus-vigastus, kubemesong, song. Ja EV meditsiin

Recommended Posts

Kusjuures mul oli ka song ja sama koha peal nagu sa kirjeldasid. Mul ei valutanud, vaid ebameeldiv tunen oli vahel, kui raskusi tõstes pingutasin. Ja songaga alati ei peagi valus olema. Valus on alles siis kui soolikad on juba kõhuõõnest välja sopistunud. Siis on juba kriitiline olukord. Mine kindlasti arsti, kirurg ütleb kohe ära, kas on song või mitte. Aga ära häbene kirurgi juures end :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mul oli ka song ja sama koha peal nagu sa kirjeldasid. Mul ei valutanud, vaid ebameeldiv tunen oli vahel, kui raskusi tõstes pingutasin. Ja songaga alati ei peagi valus olema. Valus on alles siis kui soolikad on juba kõhuõõnest välja sopistunud. Siis on juba kriitiline olukord. Mine kindlasti arsti, kirurg ütleb kohe ära, kas on song või mitte. Aga ära häbene kirurgi juures end :D

Ei ole mul midagi häbeneda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kuni kirurg asja kinnitab, siis kuidas oleks m6istlik trenni teha, kujutan ette et naiteks jalapress ja muud k6htu vaga pingutavad harjutused peax ara jatma, aga paris ilma trennita ka ei saa olla ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama asi läbi elatud. Valu ei tundnud, lihtsalt oli sama koha peal natukene kõrgem koht, mis tundub lihtsalt ebameeldiv. Trenni tegin ka songaga niikaua, kui opile pääsesin (ca 4 kuud), ainult ei ole mõtet raskete harjutuste puhul max peale toppida. Tee lihtsalt selliseid harjutusi, mis songa juures ebameeldivustunnet ei põhjusta.

Opp ise parajalt rõve st just taastumine, esimesed päevad on kõndimisega ikka tükk tegu ja ihga liigutus teeb valu. Haiglast löödi välja 24h peale oppi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Taylor Giorgio

tere . alustasin jõusaaliga 15 aastaselt. tegin trenni 3 korda nädalas ja nii 3 aastat. siis jätsin poolteist aastat natuke pooleli.. mitte päris aga ikka suht midagi ei teinud eriti.. nüüd olen jälle tegema hakkanud( olen 20.a. ja 182 cm pikk) surun 95 ja suht kõhna kehaehitusega..ja mul selline mure et mul kõht nagu suuremaks läinud ja just eriti allpool naba.. arstide juures käisin . üks ütles et song.. ja teise juures käisin tegi ultraheli ja ütles et kõik korras.. endal nagu tundub ka et kõik koras vahel lihtsalt valus ..( arvan et gaasid) kui kõhulihased pingule panna siis mõlemale poole tekib suht suur muhk ikka.. pimesool on ka lõigatud umbes 6 a tagasi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole paha sõjaväes arenes sellest puusa stress murd :) kuid ses suhtes hea et nüüd sai korraliku ravi ja loodab et enam ei kordu

kõike head ja VENITAGE ennast !!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_jõumees_*

Tere!

Nimelt selline probleem, et avastasin endal kubemesonga. Hetkel valu ei tekita ja iseenesest pole eriti märgatagi, kuid ta on olemas. Tahaks teada, kuhu oleks kõige parem sellise probleemi puhul pöörduda (Tallinnas) ?

Äitah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil aasta aega juba olnud sellise probleemi küüsis. Tehes kükke siis raskust väga suureks panna ei saa, kuna 8 korduse juures tekib alakõhtu tulitav valu (vasakule), mis aina suureneb kuni seeria katkestamiseni, järgmine seeria kordub sama. Kuna probleem on hakanud ka häirima igapäeva elu siis tekkis huvi millest võib olla see põhjustatud.

Äkki keegi oskab soovitada kelle poole pöörduda või on ise kogenud sama probleemi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskil aasta aega juba olnud sellise probleemi küüsis. Tehes kükke siis raskust väga suureks panna ei saa, kuna 8 korduse juures tekib alakõhtu tulitav valu (vasakule), mis aina suureneb kuni seeria katkestamiseni, järgmine seeria kordub sama. Kuna probleem on hakanud ka häirima igapäeva elu siis tekkis huvi millest võib olla see põhjustatud.

Äkki keegi oskab soovitada kelle poole pöörduda või on ise kogenud sama probleemi?

Esimene mõte - kubeme song.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sihuke küsimus,et tekkis valu paremal pool vöökohas.Mis selle põhjuseks võib olla ja kas ma võin veel kõhulihaste treeningut jätkata??

minu variant on see et ma tegin võib olla vähe soojaks? ja kuidas täpsemalt ja paremini kõhulihaseid soojaks teha enne treeningut???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sihuke küsimus,et tekkis valu paremal pool vöökohas.Mis selle põhjuseks võib olla ja kas ma võin veel kõhulihaste treeningut jätkata??

minu variant on see et ma tegin võib olla vähe soojaks? ja kuidas täpsemalt ja paremini kõhulihaseid soojaks teha enne treeningut???

Vöökoht on ikka väga lai mõiste, vaata, kui lai on sumomaadlejatel vöö.

Esimene mõte on - pimesool, teine - song, kolmas - lihase venitus. Igal on veel omad spetsiifilised tunnused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vöökoht on ikka väga lai mõiste, vaata, kui lai on sumomaadlejatel vöö.

Esimene mõte on - pimesool, teine - song, kolmas - lihase venitus. Igal on veel omad spetsiifilised tunnused.

Valu tuleb alates allapoole ööd võimalik et ongi külmalt tehtud trenn...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei osanud kuhugi mujale kirjutada, vast ei saand väga valesse kohta.

Alustasin siis nüüd aktiivsemalt jooksmas käimist, läheb mingi teine nädal ehk ja iga jumala kord kui olen natuke ära jooksnud,

hakkab kõhu all vasakult nurgast nagu räigelt valutama.

Hingata üritan õigesti, ninakaudu sisse ja suudkaudu välja...

Pistmisvalu see ka ei tundu, tavaliselt too ikka teisel pool ja ülevamal pool olnud, äkki kellegil mingeid

vastuseid pakkuda või võtta igaksjuhuks ühendust arstiga, kusjuures esimest korda kui käisin, siis ei olnud

minu arust valu seal..

Aitäh.

Muidu ise olen 15 ja 84.2 kg hommikuti ja 184cm pikk, üritan siis vabaneda mingist liigsest 10nest kilost, käin siin jooksmas ja plaanin

ka sisse võtta ujumist. Kava on tellitud, aga probleeme kodujuustu söömisega:D mitte i taha alla minna, hakkan enne harjutama

kuni võtan kava kasutusele. Vast jõuab kooliaasta lõpuks kaotada need kilod. Kodus teen ka seeriatega hantleid ja kõhulihaseid ning kätekõverdusi

ja lõuatõmbeid:P Aga see oli nüüd niisama Ot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu on jooksmiseks tegelikult palju praegu...sõida rattaga rohkem...ise arvasin ka esimese ropsuga, et pistab...aga kui ütlesid, et see nagu ei tundu...siis ei oska aidata...aga käi jh ujumas ja sõida rattaga...jooksmine on põlvedele praegu koormav liiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võimalus kasuta ringtreeningut, et näiteks poole ajast sõidad ratast ja teise poole jooksed.

Enne trenni võimle end kergelt soojaks.

Kehakaalu kohta eks see ole individuaalne endal just 83-84 oli see nö kergem kaal ja 10+km sai nädalas paar korda joostud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, eks üritan siin siis näiteks pool tundi joosta ja siis pooltundi rattaga sõita...ujumist pole võimalik eriti ringtreenigusse tuua..

ise veel arvasin et mingid kõhugaasid vms, aga no, juba nädalake, kahtlane...

ja samas kui vist tõmbasin püksid kõhupeale rohkem, ja siis üritasin hoida kõhtu seespool, siis lasi ära joosta kuidagi vist isegi.

Sõber kurtis ükspäev samamoodi, et ei saand joost, äkki siis ikka mingi pistmine ? :D

Ega jah ise olen ka mõelnud, et õigeid jooksutosse päris pole ja jooksen kruusateedel, seega põrutab palju palju,aga

rattaga sõit ei tundu samas nii effektiiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama jama, aga ei käinud jooksmas. 3 nädalat järjest kõht valutas, hooti käisid tugevamad valud läbi. Käisin ka arsti juures kuna valud muutusid peaaegu väljakannatamatuks. Arsti juures ei osatud ka midagi öelda, ütlesid ainult, et nende arust on kõik korras. Tegin antibiootikumide kuuri ja valu läks ära. Tuli välja, et põletik oli kuidagi sisse pugenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×