Jump to content
Shannes

Harjutused jalgadele

Recommended Posts

Hantlitega etteasteid näiteks: http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/jalg/032.gif

Jalgade sirutamist trenazööril: http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/jalg/f025.gif

Ise teen kükki kang turjal, jalgade sirutamist trenazööril, "tere hommikust", jõutõmme. Kükk ja jõutõmme muidugi eri päevadel.

Küsiks ise kah. Hacki kasulikkus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks ise kah. Hacki kasulikkus?

Minu meelest on tegemist kaheldava väärtusega harjutusega, ei ole pooltki seda tunnet,mis kükil või jalgade sirutamisel. Minul isiklikult tegi see lisaks põlved kah valusaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on tegemist kaheldava väärtusega harjutusega, ei ole pooltki seda tunnet,mis kükil või jalgade sirutamisel. Minul isiklikult tegi see lisaks põlved kah valusaks ;)

Hmm .. Väidaks vastupidist :lol: Oma vigastatud põlvedega suudan suurepäraselt seda harjutust sooritada. Tuleb vaid jalgealune plaat sättida õige nurga alla :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kükiga põlved läbi ei lähe. Ma pikka kasvu ka u. 193cm

Nalja kah! :rolleyes: Meil kõigil on siin kükist põlved läbi :lol: Olgu-olgu, ma ei nori. Koormused vastavad, taastumine ja tehnika!

Aa, ja siis veel jalgade sirutused masinal ja jalapress ka peale küki ;)

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgade kõverdamist trenažööril pole veel mainitud?

Päkale tõus (säärele) hantel käes või siis Smithil või istudes sääretrenal jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nalja kah! :rolleyes: Meil kõigil on siin kükist põlved läbi :lol: Olgu-olgu, ma ei nori. Koormused vastavad, taastumine ja tehnika!

Aa, ja siis veel jalgade sirutused masinal ja jalapress ka peale küki ;)

Kükiga võib põlvedele liiga teha küll kergesti kui keegi spetsialist ei ole õpetanud või tehnikat üle vaadanud, enda arust võib ju tehnika hea tunduda, aga tegelikult...

Minule isiklikult tundub, et kükk, jalapress ja jalgade sirutused trenažööril ühes trennis on liiga palju. Aga eks oleneb ka milline eesmärk on.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahan galeriid vaadata siis lööb ette:

Not Found

The requested URL /view_album.php was not found on this server.

Apache/2.0.61/DataZone SP 2.0 (Unix) Server at gallery.fitness.ee Port 80

Mul avab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on tegemist kaheldava väärtusega harjutusega, ei ole pooltki seda tunnet,mis kükil või jalgade sirutamisel. Minul isiklikult tegi see lisaks põlved kah valusaks :lol:

Nõrk selg ehk?Või tehnika paigast ära?

Mõned aastad tagasi,kui selg kannatas veel normaalse raskusega kükke teha,otsustasin esimest korda hack-kükki proovida.

No panin siis 200kg peale ...

ja hakkasin vähehaaval maha võtma ...

kuni 50kg'ni välja, :rolleyes:

Asi hakkas aja jooksul küll kiiresti paranema ...

Võrdluseks:

kükke tegin tol ajal 7x255kg ..., ;)

Üldiselt - meie kaasmaalane on suurepärase harjutuse välja mõelnud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ka teada harjutsi, mis põlvi ja selga ei rikuks. Selg on haige 6 aastat olnud ja põlved 8 aastat. (Ise sain äsja 19).

Seljast lühidalt: skolioos, küfoos, nimme piirkonnas ketaste lamendumine, siis kuskil on lülid üksteisest liiga lahus ja mingi asi oli veel. Põlvedest ei mäleta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×