Jump to content
ants16

lihas ja rasv

Recommended Posts

Tahaks rasvaprotsenti vaikselt vähemaks saada ja samal ajal ka lihast kasvatada.

Hetkel 3x nädalas jõusaal, 1x nädalas aeroobne. Mida veel peaks silmas pidama peale toitumise? Hetkel üritan võimalikult palju valku süüa ja vähem süsivesikuid/rasvu.

Või peaks hoopis massi juurde koguma (kaal 67,pikkus 177) ja hiljem rasva % vähendama? Ja kas 2-3x aeroobset ja selle kõrvalt 2-3x jõusaali on üldse mõtekas? Annab see tulemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihast kasvatada ja samal ajal rasva põletada on võimatu. Praktikas peab küll siis väga väga väga kõvasti vaeva nägema kui selline ime juhtuks. Kuigi sedasi saaksid küll, et lihast kasvatades tuleb sul minimaalselt rasva ja kaal tõuseb aeglasemalt, kuid siis tuleb lihast samuti minimaalselt. Võttes neid arvesse võib seda võtta umbes nii et, mida aeglasemalt kaal tõuseb, seda tõenäolisem on, et see tuleb pea-aegu 100% lihaskasvu arvelt. Mina soovitaksin sul praegu massi teha ja hiljem hakka dieedile mõtlema. Ei usu et sa väga pekine oled, arvestades sinu kaalu ja pikkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ca 20kg ülekaalu. Teen algul jõutrenni ning siis pärast aeroobset. Pulss peab ka paigas olema, et treenida rasvapõletusrešiimis

e-ee ...

ja millest sa järeldad,et sul on 20kg ülekaalu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihast kasvatada ja samal ajal rasva põletada on võimatu.

Ma väidan et mingi tasemeni on see võimalik. Mitte kõigil muidugi. Nendel, kellel ainevahetus seda soosib. Aga siiski võimalik.

Neg. kaloraaži juures treeningraskused samad hoida ja isegi tõsta, kui toit on piisavalt kvaliteetne :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihast kasvatada ja samal ajal rasva põletada on võimatu.

Ainult siis kui sa oled üsna oma potentsiaali piirini treenitud ehk ma ei usu et see ühelegi aktiivsele foorumilugejale kehtib.

Kompromisse pead veidi tegema mõlemas aga see-eest oled kogu aeg heas vormis mitte korraks kusagil mingis tsükli osas. Kui sa lavastaar pole, siis on ühtlane hea vorm justkui parem.

Ja peale korralikku jõutrenni on keha nagunii kuni 2 päeva rasvapõletusreziimis, kas sellel rasvapõletuspulsi-wussyaeroobikal seal lõpus on ikka nii väga mõtet ?

Kui meeldib või hästi sobib siis on iseasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

ja millest sa järeldad,et sul on 20kg ülekaalu?

Enda keha vaadates?

Miks ma ei peaks rasva kaotama, kui ma teen sobilikul pulsil aeroobset? Niimoodi need rasvarakud kaovadki!

Miks ma ei peaks rasva kaotama, kui ma teen jõutrenni? Lihased põletavad kaloreid. Mida suurem lihasmass on, seda suurem on kulu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enda keha vaadates?

Ja mis sa siis näed,kui näed suurt kõhtu?Et oled ülekaalus?

Ja kui sul aastate jooksu õnnestub õllelihas asendada päris lihastega ja sellega seoses kaal isegi kasvab - ikka väidad,et oled ülekaalus?

Isiklik soovitus - jälgi ikka rasvaprotsenti , :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja peale korralikku jõutrenni on keha nagunii kuni 2 päeva rasvapõletusreziimis....

Millele selline loogika tugineb?

Teadmistel, ikka teadmistel juntsu :rolleyes:

Milline su kehatemperatuur, pulss ja hingamissagedus on peale rasket trenni ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ma ei peaks rasva kaotama, kui ma teen sobilikul pulsil aeroobset? Niimoodi need rasvarakud kaovadki!

On küll vahendeid mis soodustavad rasvarakkude suremist, isegi CLA teeb seda, aga ma ei usu et aeroobne treening seda teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alan tegi just jõutõmmet kangiga, millel raskuseks 350 kg TÕDE.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ma ei peaks rasva kaotama, kui ma teen sobilikul pulsil aeroobset? Niimoodi need rasvarakud kaovadki!

Üldiselt rasvarakud on sellised sead, kes rasva minnes poolduvad ja paljunevad, aga alla võttes nende arv ei vähene. Väheneb vaid rasvasisaldus neis. Seetõttu lähevad juba kunagi rasvas olnud inimesed kergemini ka uuesti rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt rasvarakud on sellised sead, kes rasva minnes poolduvad ja paljunevad, aga alla võttes nende arv ei vähene. Väheneb vaid rasvasisaldus neis. Seetõttu lähevad juba kunagi rasvas olnud inimesed kergemini ka uuesti rasva.

Kusjuures see on veidi aegunud tõde. On palju asju mis neid vaikselt surema paneb, ka pikka aega peenena püsimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks seda suht raske proovida, et olen 2a norm kaalus ja siis õgin ennast seaks, et näha kas tuleb samapalju tagasi :-P Tegelikult peab j22ma kaal normi ja kui juba 2a ilusti jälgitud, siis vast saab edasi ka hakkama:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millele selline loogika tugineb?

Teadmistel, ikka teadmistel juntsu :rolleyes:

Milline su kehatemperatuur, pulss ja hingamissagedus on peale rasket trenni ?

Millises osas see väide teaduspõhine on?

Kas väidad, et kui teha täna trenni, siis ülehomme on hingamissagedus kiirem kui muidu oleks? Kindlasti võib see nii olla osas mis on vajalik tavapärase taastumise puhul rakkude hapnikuga varustamiseks, kuid olen kindel, et see erinevus mõõtmisel jääb aktepteeritava vea piiridesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millises osas see väide teaduspõhine on?

Eks seda ole mõõdetud omajagu. Uduselt on meeles numbrid, et puhkeoleku hapnikutarve on kuni 48 tundi kuni 20% kõrgem. Ei jõua praegu täpselt otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×