Jump to content
ras-

klubi turvad

Recommended Posts

to: bumer325i, tänud lingi eest.

Aga niisama, teema jätkuks, tänapäeval tundub, et amet-vormi kandmine, on kõigile. Pean silmas seda, et pole enam ametile vastavat eetikat. Turvad peksavad tagaruumis joobes kliente, mendid sõidavad joobes peaga ametiaotosid puusse, sõjaväe eelkontrollist saavad süstivad narkarid armeesse jne... Meil ka siin ikka suhteliselt VABAriik? Kahju.

selle peksmise kohta ütleks jah, et mõtled ilmselt Amigo klubi lugu? ise töötan ka turvana ja kedagi peksnud küll pole. alati saab ju asju ilusti ajada. eelistan ikka järgida seadusi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägitakse küll, et rahvus ei loe jne. Aga võtame näiteks Ida-Virumaa, kas see on ülejäänud Eestiga samal tasemel? Ei, ikka on rohkem kuritegevust, narkomaaniat, HIV+-i jne. Üldse igas kahtlastes asjades, käivad teatud rahvuse esindajate nimet palju sagedamini läbi, kui nad arvukuselt läbi käia võiks. Kindlasti on nende seas enamus inimesed normaalsed, aga nad lihtsalt on vägivallale ja muule kuritegevusele altimad kalduma ja siin pole midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägitakse küll, et rahvus ei loe jne. Aga võtame näiteks Ida-Virumaa, kas see on ülejäänud Eestiga samal tasemel? Ei, ikka on rohkem kuritegevust, narkomaaniat, HIV+-i jne. Üldse igas kahtlastes asjades, käivad teatud rahvuse esindajate nimet palju sagedamini läbi, kui nad arvukuselt läbi käia võiks. Kindlasti on nende seas enamus inimesed normaalsed, aga nad lihtsalt on vägivallale ja muule kuritegevusele altimad kalduma ja siin pole midagi teha.

Nojah,kui inimene kõikke meedias kuuldut puhtaks kullaks peab,siis ei ole siin midagi enam lisada ;)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõle põnev on purjus inimesi lüüa, eritit valiti veel neid nõrgemapoolseid, kes vabsee vastu ka ei julgenud hakata. Kari kusikuid. Kuskilt lugesin, et selline vägivald ja vajadus peksta on seotud aju taandarenguga. Tõesti abordijäänukid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah,kui inimene kõikke meedias kuuldut puhtaks kullaks peab,siis ei ole siin midagi enam lisada ;)

Miks peaks Eesti OMA RIIGIS elavate venelaste kohta propakandat tegema???

Ära ole nii paranoiline!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks teema algatajalt, et mis eesmärgiga sa selle jama siia üles panid?

Miks valisid just Venemaa kui kogu Euroopas on sellist käitumist nähtud, et vähe pole!?

Muudetud kasutaja Andrei8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et mul isiklikult on täiesti tõsiselt savi ja ükskõik mida venelased seal venemaal üksteisega teevad, tehku mida hing ihaldab! ;)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks teema algatajalt, et mis eesmärgiga sa selle jama siia üles panid?

Miks valisid just Venemaa kui kogu Euroopas on sellist käitumist nähtud, et vähe pole!?

jumal küll, kindlasti ta valis just venemaa! võid ju panna ka teisi videsoid mis on kogu Euroopast tulnud, mind huvitaks ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks teema algatajalt, et mis eesmärgiga sa selle jama siia üles panid?

Miks valisid just Venemaa kui kogu Euroopas on sellist käitumist nähtud, et vähe pole!?

EESMÄRKI, kui sellist nüüd küll polnud. Tegemist on vaba foorumiga. Miks peaks ma sellise video VALIMA?!? Lihtsalt miski, mis jäi silma kuskilt. Võid ju vabalt postida sellist käitumist terve Euroopa poolt. Endal eelarvamusi, kui Venemaa jne. kohta ei ole, kui sa seda oma küsimusega mõtlesid.=).

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karm teema jah.

Kohati meenutas Fight Club'i, kleenuke lööb laksust KO. Seda vaadates mõtlesin, mis võitluskunst oleks effekstiivseim, et ise mitte nii lõpetada, kuid ei tulnud ühtegi pähe. Poks, karate, judo, tw, mma jne... kõik jäid välja, kui *venku ikka lambist lööb, jama majas.

*ei soovi kedagi solvata, samas ka mitte kiita.

Millest sa räägid. Selleks, et sellisest seisust nagu see tatt seal lõi, võib iga inimene kelle tahas Knockout lüüa. Selleks pole isegi vaja löögile mingit erilist jõudu taha. Kergem löök ja inimene juba kukub. Lõug on nii tundlik koht lihtsalt. Tavainimesel pole ka reeglina välja arenenud selliseid reflekse, et reageerida ootamatule löögile vastavalt. Pluss alko, mis veel pärsib tugevalt reaktsiooni. Kui see junn seisaks mul samuti ees ja lööks teda samast seisust nagu ta seal lõi, siis ma lööks ta lõuad lihtsalt sodiks. Ma ei viitsi seda teemat isegi rohkem kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härrased! Teema oli püstitatud Venemaal toimunud intsidendi kohta, mis ei ole kuidagi seotud eestlaste ja venelaste omavaheliste suhetega.

Teema uus pealkiri on "Klubi turvad", ehk jätkakem siis neil teemadel ja jätkem rassism välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härrased! Teema oli püstitatud Venemaal toimunud intsidendi kohta, mis ei ole kuidagi seotud eestlaste ja venelaste omavaheliste suhetega.

Teema uus pealkiri on "Klubi turvad", ehk jätkakem siis neil teemadel ja jätkem rassism välja.

ei oleks saanud vist paremingi öeldagi =). cheers.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest sa räägid. Selleks, et sellisest seisust nagu see tatt seal lõi, võib iga inimene kelle tahas Knockout lüüa. Selleks pole isegi vaja löögile mingit erilist jõudu taha. Kergem löök ja inimene juba kukub. Lõug on nii tundlik koht lihtsalt. Tavainimesel pole ka reeglina välja arenenud selliseid reflekse, et reageerida ootamatule löögile vastavalt. Pluss alko, mis veel pärsib tugevalt reaktsiooni. Kui see junn seisaks mul samuti ees ja lööks teda samast seisust nagu ta seal lõi, siis ma lööks ta lõuad lihtsalt sodiks. Ma ei viitsi seda teemat isegi rohkem kommenteerida.

Millest ma räägin? Rääkisin sellest, et meenutas filmi fight club... Ja see, iga "tatt" võib lüüa KO, on teada tõde. On õige, et lõug on hell teema (koht), ka reaktsiooni jutt sul õige, nii se tõesti pole, et lähi distantsil + alko, tavainime ootamatu rünnaku suudab tõrjuda. Aga julge oled sa küll, kui aus olla, siis mina pole mollilömastja, et nähes kargajat nolki, saadan ta hambaid korjama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maaslamajat lööb KUSIPÜKS kes muidu 1v1 kakelda ei julge ja üritab kiiresti teisest lahti saada,et se äkki teda hoopis kotti ei taoks.

sellised jalaga vehkijad on kusikud ja jäävad nendeks. ;)

loomulikult ei pidanud ma silma MMA mehi kes võistlustel REEGLITE kohaselt võitlevad ning ka jalgu kasutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karm teema jah.

Kohati meenutas Fight Club'i, kleenuke lööb laksust KO. Seda vaadates mõtlesin, mis võitluskunst oleks effekstiivseim, et ise mitte nii lõpetada, kuid ei tulnud ühtegi pähe. Poks, karate, judo, tw, mma jne... kõik jäid välja, kui *venku ikka lambist lööb, jama majas.

*ei soovi kedagi solvata, samas ka mitte kiita.

Kui sind keegi ootamatult vastu pead lööb, siis aitab ainult kiiver või väga kõva pea...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maaslamajat lööb KUSIPÜKS kes muidu 1v1 kakelda ei julge ja üritab kiiresti teisest lahti saada,et se äkki teda hoopis kotti ei taoks.

sellised jalaga vehkijad on kusikud ja jäävad nendeks. ;)

loomulikult ei pidanud ma silma MMA mehi kes võistlustel REEGLITE kohaselt võitlevad ning ka jalgu kasutavad.

See miilits oli ju üksi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris hästi andsid. :) normaalne.

kust tead, et lambist? turvad ei löö lambist viisakat korralikku kodanikku jus siis ilmselt ikka oli põhjust, ülbitses või noris või tahtis tasuta või poolehinnaga saada või käis kuidagi pinda või polnd tal riietus klubieeskirjadele vastav ja käsupeale kui ei lahkund koheselt siis kaua sel turval on aega taga vaielda seal...?usun et ikka asjaeest antakse, purjus joodikud ja narkomaanid ei saa tihti sõnadest aru ka siis mitte kui 10 korda öeldakse!

Normaalne? ;) Pinda käimine ja vale riietus on põhjus kedagi mitmekesi maas peksta? Turvatöö on eelkõige suur vastutus ning töö sisuks on tegelikult inimeste aitamine. Turvatöö ei võrdu õigusega hambaid kurku lüüa.

Pakun, et nagu alati, sa trollid niisama...

Edit: kirjaviga

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töötan ise samuti turvamehena. Ning ütlen austalt, et tavainimesed ei jaga sellest tööst ikka mitte midagi. Tullakse klubisse, kujutatakse igasugu asju ette, leiutatakse endale igasugu õigused ning juuakse nii lõviks ära, et vähe pole. Ja lõpuks on ikka turvad süüdi.

Millest tavakülastajaid aru ei paista saavat on see, et see 3 sekundit kaklust, kus nad näevad, et turva kedagi lööb ei ole kogu intsident. Enne seda võis see keda löödi - viimased 10 minutit kedagi peksta ning lõpuks veel turva ka vagaseks teha. Ja siis kui meie kolleegile või kliendile appi jookseme ja hädakaitse olukorras kellegile vastu lõugu anname arvab klient kohe, et jälle kuradi turvad vägivallatsevad jne...

Turva töö on väga tänamatu töö. Mina pole oma 3 aastase staaži jooksul eesti tipp-klubis kordagi kellegile vastu lõugu pannud. Samas olen olnud olukorras, kus 1vs10 vastu olen olnud. Ja sõnade ning väänamistega niikaua vastu pidanud kuni abi tuleb.

Ometigi olen olnud peaaegu terve aasta uurimise all, sest üks jorss arvas, et kui ta klubis mitu arvutit ära lõhub ja turvat ründab ja ta selle eest korra vastu lõugu saab ja käed raudu pannakse, siis on tal õigus meie vastu hagi kirjutada ning küsida kuuldamatuid summasid kahjutasu jne...

See, mis venemaal toimub on tõesti meie mõistes arusaamatu ja nii on see alati olnud. See ei tohiks kedagi enam isegi imestama panna.

Aga ütlen kohe, et kõigi turvasid ühte patta panna Amigo meestega on sama, mis öelda, et paarkend korrupteerunud politseinikku ongi Eesti politsei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×