Jump to content
ras-

klubi turvad

Recommended Posts

to: bumer325i, tänud lingi eest.

Aga niisama, teema jätkuks, tänapäeval tundub, et amet-vormi kandmine, on kõigile. Pean silmas seda, et pole enam ametile vastavat eetikat. Turvad peksavad tagaruumis joobes kliente, mendid sõidavad joobes peaga ametiaotosid puusse, sõjaväe eelkontrollist saavad süstivad narkarid armeesse jne... Meil ka siin ikka suhteliselt VABAriik? Kahju.

Jama jutt! Su fakid piirduvad ainult selle videoga. Eestis kannavad sul kõik turvad vormi ja ei peksta kedagi taga ruumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui te aru pole saanud, siis tänapäeval pole turva mingine eriline põkk, kel nukid sügelevad, vaid tegemist on täiesti tavaliste inimestega. Olgu nendeks kas lapsevanemad, õpilased või kes iganes, kes tahavad oma eluga toime tulla. Ja pealegist turval pole nii, et lööb keda tahab, vaid ta peab veel pärast pika seletuskirja tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui te aru pole saanud, siis tänapäeval pole turva mingine eriline põkk, kel nukid sügelevad, vaid tegemist on täiesti tavaliste inimestega. Olgu nendeks kas lapsevanemad, õpilased või kes iganes, kes tahavad oma eluga toime tulla. Ja pealegist turval pole nii, et lööb keda tahab, vaid ta peab veel pärast pika seletuskirja tegema.

That's an understatement.

Minu aastane uuring ja mitmed prokuröri juures käimised olid asja eest mida ma isegi ei teinud.

Seega, iga suvaline inimene võib tulla ja öelda, et turvad peksid teda ning meie peame taluma aastapikkust uuringut, käima prokuröride juures ning kirjutama seletuskirju...

Yeah, seems fair to me.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siis kui meie kolleegile või kliendile appi jookseme ja hädakaitse olukorras kellegile vastu lõugu anname arvab klient kohe, et jälle kuradi turvad vägivallatsevad jne...

Emmm...oot mismoodi see nüüd käis...? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhiliselt ikkagi sellised mõttetud löögid otse kümpi jutu pealt või ootamatult küljepealt, nii pole väga raske nokki lüüa ja ikka kambakesi, nagu meie naabritel kombeks ikka on ;)

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, lõuaots valus koht, saadab inimesel aju nn 'liikuma' mille tagajäriel kaovad aju poolt saadetud 'käsklused' mõneks ajaks kindlasti ära ;p

Parim viis üldiselt kakluse lõpetamiseks ongi õigelt sihitud löök lõuaotsa mis on küll valus aga üldjuhul tekitab piisava šoki et kaklus isu ära kaoks..

Video on rõve muidugi.. :\

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda videot sai kahevõitlusfoorumis juba varem näha. Tõeliselt professionaalsete turvameestega seal tegemist küll ei ole. Tundub , et nendel vennikestel on suured kompleksid, mida saavad seal klubis "turvastena" välja elada. Eriti omane on selline käitumine sellistele mingi kahevõitlusalaga tegelejatele, kes oma alal heale tasemele jõudnud ei ole. Aastate jooksul on erinevates treeningutes selliseid harrastajaid nähtud küll. Nende vennikeste mannetust näitab ka ootamatud ründed, kõrvalt-seljatagant tehtud löögid, mitmekesi ründamine. Keegi siin kiitis mõne tüübi head lööki - no andke andeks. Otsest üks-ühele olukorda ei esinenud seal kordagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härrased! Teema oli püstitatud Venemaal toimunud intsidendi kohta, mis ei ole kuidagi seotud eestlaste ja venelaste omavaheliste suhetega.

Teema uus pealkiri on "Klubi turvad", ehk jätkakem siis neil teemadel ja jätkem rassism välja.

Õppige üks kord sõna rassism õigesti kasutama. Koguaeg kasutatakse seda sõna valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhiliselt ikkagi sellised mõttetud löögid otse kümpi jutu pealt või ootamatult küljepealt, nii pole väga raske nokki lüüa ja ikka kambakesi, nagu meie naabritel kombeks ikka on :rolleyes:

Sul on nii täpsed statistilised andmed selle kohta, kuidas "meie naabritel kombeks ikka on"? Eestis ei ole siis nii kombeks?

Ma olen küllalt näinud, kuidas eestlased 5-6-kesi 1 lamavat jalgadega peksavad. Kas te siis ei mäleta lugu ühest Tartu koolist, kus poisid mitmekesi tüdrukut jalgadega peksid?

Väga lahe on üldistada ja öelda, et SEAL on kõik pätid, kaabakad, lollid, aga meie oleme head ja õiglased jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on nii täpsed statistilised andmed selle kohta, kuidas "meie naabritel kombeks ikka on"? Eestis ei ole siis nii kombeks?

Ma olen küllalt näinud, kuidas eestlased 5-6-kesi 1 lamavat jalgadega peksavad. Kas te siis ei mäleta lugu ühest Tartu koolist, kus poisid mitmekesi tüdrukut jalgadega peksid?

Väga lahe on üldistada ja öelda, et SEAL on kõik pätid, kaabakad, lollid, aga meie oleme head ja õiglased jne.

Olen alessandroga täiesti nõus,nagu enamasti :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on nii täpsed statistilised andmed selle kohta, kuidas "meie naabritel kombeks ikka on"? Eestis ei ole siis nii kombeks?

Ma olen küllalt näinud, kuidas eestlased 5-6-kesi 1 lamavat jalgadega peksavad. Kas te siis ei mäleta lugu ühest Tartu koolist, kus poisid mitmekesi tüdrukut jalgadega peksid?

Väga lahe on üldistada ja öelda, et SEAL on kõik pätid, kaabakad, lollid, aga meie oleme head ja õiglased jne.

Sul on nii täpsed statistilised andmed selle kohta, kuidas Eestis kombeks on? Venemaale viidata ei tohi, aga Tartu koolile võib? Tramaeivõi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on nii täpsed statistilised andmed selle kohta, kuidas Eestis kombeks on? Venemaale viidata ei tohi, aga Tartu koolile võib? Tramaeivõi..

Alessandro kommentaari mõte oli öelda seda- kes ise elab klaasist majas , ei peaks teisi kividega loopima, ehk siis- ei tasu süüdistada naabrit lohakuses,kui endal aed on lehti täis :rolleyes:

Selge on see,et korras pole asjad ei Eestis ega ka Venemaal, olgem siiski realistid

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on nii täpsed statistilised andmed selle kohta, kuidas Eestis kombeks on? Venemaale viidata ei tohi, aga Tartu koolile võib? Tramaeivõi..

Kas ma viitasin "Tartu KOOLIDELE"? Ma ütlesin, et selliseid juhtumeid on igal pool - nii Eestis kui ka Venemaal. Seega ei maksa üldistada.

Loe ikka hoolega. matti vastas väga õigesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba varasemtast teemadest on olnud aru saada, et Matti on mingitel teadmata põhjustel väga venemeelselt häälestatud, aga see selleks.

Ütleme nii, et igast käitumis maneere kohtab igast rahvuste seas ja nii see on. Aga, üks näide, kui sa kõnnid üksi pimedal tänaval, ja sul tuleb vastu kamp purjus soomlasi, või venelasi, kumma kamba puhul on suurem tõenäosus, et nad tulevad sinuga tüli norima ja provotseerima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba varasematest teemadest on olnud aru saada, et kui keegi julgeb kas või 1 sõna mingi teise rahvuse (antud juhul venelaste) kaitseks öelda, siis on ta kohe venemeelne. Kui venelasi tibladeks ei sõima, siis oled venemeelne, kommunist ja ise tibla. Nii on.

Minuga pole keegi tüli norinud, ma ei saa üldse aru, kus te neid purjus venelasi ja soomlasi näete, kes tüli norivad ja provotseerivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juba varasematest teemadest on olnud aru saada, et kui keegi julgeb kas või 1 sõna mingi teise rahvuse (antud juhul venelaste) kaitseks öelda, siis on ta kohe venemeelne. Kui venelasi tibladeks ei sõima, siis oled venemeelne, kommunist ja ise tibla. Nii on.

Minuga pole keegi tüli norinud, ma ei saa üldse aru, kus te neid purjus venelasi ja soomlasi näete, kes tüli norivad ja provotseerivad.

Kle,ära nüüd ise russofoobiasse kaldu.Ei ole ilus võrrelda mingi rahvuse esindajad kommunistide,kristlaste,natside või teiste analoogiliste inimvihkajalike ja sadistlike ideoloogiate esindajatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellest eimesest videost on näha, et kleenuke ründab ootamatult ja kiiresti, siis kui suuremal tähelepanu mujal parasjagu. ja ega seal lõpuosas see paks turva suurt lüüa küll oska, lihtsalt lambist tuuseldab nagu ajudeta idioot! päti pesa, lihtsalt selleks ongi seal, et lüüa! küll ükskord vale mehe otsa satuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juba varasemtast teemadest on olnud aru saada, et Matti on mingitel teadmata põhjustel väga venemeelselt häälestatud, aga see selleks.

Kui tervet mõistust ülimaks venemeelsuseks nimetada,siis ok ,olen suurima heameelega venemeelne :rolleyes:

Kuna ise pole ma kummagi rahvuse esindaja,siis suudan ma asja märksa objektiivsemalt vaadata,kui eestlane või venelane

Peace sõbrad :lol:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tervet mõistust ülimaks venemeelsuseks nimetada,siis ok ,olen suurima heameelega venemeelne :lol:

Eestis on olukord eestlaste ja venelaste vahel niigi pingeline, nahhui on vaja püüda seda veelgi pingeliseks kruvida ? :rolleyes:

Kuna ise pole ma kummagi rahvuse esindaja,siis suudan ma asja märksa objektiivsemalt vaadata,kui eestlane või venelane

Peace sõbrad ;)

Mis rahvuse esindaja sa siis oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×