Jump to content
meinuuu

kuidas on parem ?

Recommended Posts

Kuidas on siis mõtekam nt. kõhulihaseid teha ? kas aeglaselt ülesse tõmmates ja aeglaselt alla (ei lase selga täiesti maha vaid jään poolepeale seisma et kõht pinge all oleks) või siis sedasi kiiremini ja selga maha ei lase ? või mis moodi on kõige tõhusam ?

ja veel üks küsimus, nimelt oskate äkki soovitada mõnda head jõusaali kus oleks kõik olemas mida oleks vaja kõhulihaste, kätelihaste ja rinna lihaste treenimiseks. kuid samas ka odav, et ei ole mingit müstilist hinda nagu mõndades jõusaalides. ja üks asi veel, et saaks maksta ka kuude kaupa mitte aasta korraga või pool aastat.

ma olen tänulik kui vastate ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Tahad odavalt saali? ;) Tule Kosele, Harjumaa. Sõude.e on katki, üks kang, muusikat pole, peeglitest rääkimata, kettaid vähe, seadmed on nõukodudeajast ja palju muud. Hea, et siiski on :)

Kodu selle luksuse eest pead maksma vaid 20.- tund, 10 korda 160.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad odavalt saali? ;) Tule Kosele, Harjumaa. Sõude.e on katki, üks kang, muusikat pole, peeglitest rääkimata, kettaid vähe, seadmed on nõukodudeajast ja palju muud. Hea, et siiski on :)

Kodu selle luksuse eest pead maksma vaid 20.- tund, 10 korda 160.-

XD ei aitähh ;) mitte niiii odavat :D ma pigem ostaks koju omale mingit kraami aga mul pole kuskil hoida neid :D

ja ma tahaks tallinnas mingit :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parem on kui sa treenid tervet keha.

ma tean seda et see oleks hea, aga mul praegu kõht vormist väljas, rind ära vajunud ja käe lihas kahh suht ära kadunud (kõik tänu liiklus avariile ja 5 kuud pikali olemisest)

et ma tahaks suht need vormi saada ja siis oleks jälle hea tunne :) poleks häbi vähemalt kuskil rannas häbi särki seljast võtta ;)

et jamhh,

ja ilgelt hea oleks kui saaks mingi odava ja hea jõuka kuskil tallinnas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks w ? ;)

mul jalad ja muu kõik väga head :D nt 60m. jooksu aeg on mul 6,8 sek :D

ja ma tahan keha poolest kena välja näha :o:)

Kui sa anlt kätt,rinda ja kõhtu teed,on värdjavälimus garanteeritud, ;)

Kui see on sinu arvates kena,lase käia.

Pane ~aasta pärast pildid kah üles,oleks vähemalt asjast kasu - saaks teistele sama tarkadele ilusti ette näidata,milleni vaid teatud lihasrühmade treenimine viib, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on siis mõtekam nt. kõhulihaseid teha ? kas aeglaselt ülesse tõmmates ja aeglaselt alla (ei lase selga täiesti maha vaid jään poolepeale seisma et kõht pinge all oleks) või siis sedasi kiiremini ja selga maha ei lase ? või mis moodi on kõige tõhusam ?

ma olen tänulik kui vastate ;)

R. Otter kunagi postitas need kaks linki:

http://sportsmedicine.about.com/od/abdomin...ycle_Crunch.htm

http://sportsmedicine.about.com/od/abdomin...tains_chair.htm

Kui "kapteni tool" on kerge, siis võid jalgevahele ka mõne kergema hantli võtta.

Võtsin kasutusele, mõjuvad :)

Kolmandana harjutusena teen ka Hr. Mesi videos nähtud kõhulihaste harjutust. Tempo võiks olla sujuv.

Muudetud kasutaja Ixus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul jalad ja muu kõik väga head ;) nt 60m. jooksu aeg on mul 6,8 sek :)

Kas me räägime praegu Henri Soole või Marek Niiduga? 6.8 on viimasel ajal Eestis vaid need mehed jooksnud.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas me räägime praegu Henri Soole või Marek Niiduga? 6.8 on viimasel ajal Eestis vaid need mehed jooksnud.

no vb. jahh nende ajad on kõigile teada aga ma jooksin sõbraga võidu ja mul võeti aega ja aeg oli 6,8 sek. !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tean seda et see oleks hea, aga mul praegu kõht vormist väljas, rind ära vajunud ja käe lihas kahh suht ära kadunud (kõik tänu liiklus avariile ja 5 kuud pikali olemisest)

et ma tahaks suht need vormi saada ja siis oleks jälle hea tunne :) poleks häbi vähemalt kuskil rannas häbi särki seljast võtta ;)

et jamhh,

ja ilgelt hea oleks kui saaks mingi odava ja hea jõuka kuskil tallinnas ;)

Kõht vormist väljas, siis tuleb rasvaprotsenti vähendada ja seda saab õige toitumise ja piisava aeroobse trenniga. Ja muidugi jõusaal. Niisiis, ega kõhulihaste treenimine neid välja ei too, kui teed ainult kõhukaid.

Ja seda, et praegu ehk arvad et alumine kehapool on hea, aga kas ka proportsioon? Suvel rannas särki ei häbene seljat võtta, kuidas on pükstega? :D Teistele võib see näida teistmoodi kui endale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no vb. jahh nende ajad on kõigile teada aga ma jooksin sõbraga võidu ja mul võeti aega ja aeg oli 6,8 sek. !

Jooksed sõbraga veel ühe korra võidu ja siis on vast eesti rekord ületatud ;)

Aga teemasse niipalju, et ma kah tegin enamvähem kaks aastat nii trenni, et jalgadele jõutreeningut kui sellist eriti teha ei viitsinud, tegin põhimõtteliselt ainult ülakeha. Mõtlesin, et noh mängin jalgpalli, korvpalli, sõidan mägiratast, et noh küll jalad kah arenevad lihasmassi poolest. Aga kui nüüd aus olla ei arenenud nad tühjagi. Nüüd on hirmus raske kui mitte võimatu mul jalgu ülejäänud kehaga proportsiooni viia. Ja mulle kohe üldse ei meeldi kogupilt praegu. Niiet, ei soovita seda viga teha, et ainult ülakeha teha. Ja muidugi kui teha rinda peab tegema kindlasti ka ülaselga, trapetsit ja õla tagumist osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×