Jump to content
Kratos

Metal

Recommended Posts

Kui jõusaalis Metalit lastaks , siis ma käiks päris kindlasti klapid peas trennis ;)

jõusaalis on ikka sky pluss peamiselt. sellegipoolest ei viitsi klappe pähe panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana Heavy Metal on parim, vähemalt minu arvates! Kaheksakümnendatest. Manowar, Iron Maiden, Judas Priest, Helloween jne.

Vanasti keegi Revalis lasigi sellist pidevalt, Fred vist, ja see ajas testosterooni ilusti üles küll. Nüüd tuleb mingit sellist raadiojaama et vahepeal tuleb uni peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, ma kuulan metalit, on muidu keegi veel muidu metali fänn ning oskab keegi äkki soovitada mõnda head bändi ;)

Enda hetke lemmik on Avenged Sevenfold. Selline leebem metal, pole screamo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Disturbed ;) See pole metal.

Osad nimetatud bändidest on juba core muusika. Ise ka nimetasin. Aga deathcore on kõige ülim või siis melodic death metal. Täna Tartu rokikas on kõvad bändid !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah trenni tegemiseks ongi parim Radio Mania, kuid sealt tuleb softi kraami, 80ndate Judas Priest ja Metallica on ikka üle prahi treeningu jaoks. Muide, Metsatöll annab ka hea vurtsu sisse !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metal, heavy või rock - vahet pole, minu jaoks lähevad nad ühte patta kõik. Aga jah Disturbed oleks väga hea saalis, kuigi lastakse aint Unot, Powerit ja vahest ka Sky Plus'i. Jamps, raadiot tegelt üldse ei armasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No metal on ainuke asi mis mu praeguses elus närve rahustab. Slipknot, Gojira, Lamb of God, Korn, Decapitated, Murderdolls, Bullet For My Valentine, Disturbed, Mudvayne, Meshuggah, Static-X ja Wednesday 13. Metalomabmeidkõiki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×