Jump to content
vares3636

Süda!

Recommended Posts

Ma arvan, et 5 kg lihaskasv iseenesest kindlasti mitte. Oleneb aga kuidas treeninud oled, vale treeninguga on võimalik küll südamele veidi liiga teha, seda ka sel juhul kui lihaskasv praktiliselt puudub. Ja oleneb ka konkreetsest inimesest ja tema südamest, kui juba mingi varjatud probleem on olemas, siis võib see rohkem välja lüüa ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et 5 kg lihaskasv iseenesest kindlasti mitte. Oleneb aga kuidas treeninud oled, vale treeninguga on võimalik küll südamele veidi liiga teha, seda ka sel juhul kui lihaskasv praktiliselt puudub. Ja oleneb ka konkreetsest inimesest ja tema südamest, kui juba mingi varjatud probleem on olemas, siis võib see rohkem välja lüüa ka.

Minuteada kas mitte aeroobne trenn ei hoia ära südame kahjustusi liigsest jõu tegemisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stallone-l kasvas süda nii suureks, et ei mahtunud rinnakorvi ära. Siis mingi operatsiooni käigus tehti südamele ruumi. Aga no eks ta on ka kasutanud igasuguseid keemilisi abivahendeid, mis lihased kasvama panevad... süda on ju ka lihas. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga aeroobne trenn on rohkem rasva põletamiseks?

Kas mitte ei ole nii kui seda ei tee tekib südame kapseldumine vms(kuskilt foorumist lugesin)?

Jõusaali kõrvalt tuleb teha ALATI südamele aeroobset(madala pulsiga)! Ise üritan 2 korda nädalas kuskil tund aega kergelt ratast sõita...

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti peab tegema jõutrenni kõrvalt ka aeroobset. Just südame pärast. On ka mõningaid erandinimesi kes seda ei tee, kuid seepärast ei tohiks seda teistele jõutrenni tegemavtele inimestele seda keelata ega propageerida vastupidist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti peab tegema jõutrenni kõrvalt ka aeroobset. Just südame pärast. On ka mõningaid erandinimesi kes seda ei tee, kuid seepärast ei tohiks seda teistele jõutrenni tegemavtele inimestele seda keelata ega propageerida vastupidist!

Anaeroobselt saab südant ju palju paremini ja kiiremini treenida... või olen ma millestki ilma jäänud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan kui väga puusse panen, aga see et Su süda aeglasemalt lööb näitab seda, et Su süda on suuremaks kasvanud, st. seda et tal on vaja vähem tööd teha, sama vere koguse liigutamiseks. Kuskilt lehest lugesin seda, tõsistel sportlastel pidigi süda lööma 30-40 korda minutis puhke ajal.

Terv. Villu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stallone-l kasvas süda nii suureks, et ei mahtunud rinnakorvi ära. Siis mingi operatsiooni käigus tehti südamele ruumi. Aga no eks ta on ka kasutanud igasuguseid keemilisi abivahendeid, mis lihased kasvama panevad... süda on ju ka lihas. :huh:

Stalloone oleks pidanud tegema rohkem harjutust PULLOVER siis oleks rinnakorv ka suureks läinud ja süda ära mahtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan kui väga puusse panen, aga see et Su süda aeglasemalt lööb näitab seda, et Su süda on suuremaks kasvanud, st. seda et tal on vaja vähem tööd teha, sama vere koguse liigutamiseks. Kuskilt lehest lugesin seda, tõsistel sportlastel pidigi süda lööma 30-40 korda minutis puhke ajal.

Terv. Villu

See väga aeglane südame töö ei ole ka hea, öösel tuleb neid sportlasi korraks üles äratada, muidu võib juhtuda, et järgmist südame lööki ei tulegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anaeroobselt saab südant ju palju paremini ja kiiremini treenida... või olen ma millestki ilma jäänud ?

Ma ei vaidlegi vastu sellel väitele, kuid ainult jõutrenni harrastades muutub trenn ühekülgseks ja mõjub südamele pika aja möödudes halvasti, ega seda ei pruugigi kohe tunda, vaid aastatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anaeroobselt saab südant ju palju paremini ja kiiremini treenida... või olen ma millestki ilma jäänud ?

Sõltub mida me mõtleme "südame treenimise" all - kas me tahame suurendada südame löögimahtu või löögitugevust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei vaidlegi vastu sellel väitele, kuid ainult jõutrenni harrastades muutub trenn ühekülgseks ja mõjub südamele pika aja möödudes halvasti, ega seda ei pruugigi kohe tunda, vaid aastatega.

Enda kogemuse põhjal arvaks küll vastupidi. Pole siiani juhtunud lugema ka midagi mis mu meelt muudaks aga ega ma südame kohta eriti midagi lugenud polegi. Kui kellelgi head ja veenvat materjali on eri treeningviiside mõjust südamele siis laske tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, siin on aastaid seda propageeritud, et alati peab aeroobset tegema. Seda on pea kõik "suured isad" siin rääkinud. Kellelgi pole nagu küsimustki tekkinud, et ei peaks või küsima, et kust te kõik võtate seda informatsiooni. Kõik on rääkinud, et südame heaks peab sörkima. Et siis polegi nii? Praegu on seda küll imelik kuulata, kõik need aastat on seda nii aktiivselt peale surutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen aeroobset kah, tunnen , et trennis rohkem võhma. Aeroobset peaks tegema juba piimhappe eraldamise võimekuse ja taluvuse pärast, et saalis seeriates rohkem jõudu oleks. Teen enamasti intervalle, kasutan selleks takistusriba sõjaväes.

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeroobset peaks tegema juba piimhappe eraldamise võimekuse ja taluvuse pärast, et saalis seeriates rohkem jõudu oleks.

Sa vist räägid tegelikult ikka anaeroobsest treeningust või mis ? ;) Aeroobsel ei teki seda piimhapet kuigi palju ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×