Jump to content
chinyare

Batuut kodus

Recommended Posts

Tere

Kaalun koju osta batuuti, mille pilti näeb siit

Mida arvavad teadjamad, kas tasuks? Millised on plussid ja miinused (lühidalt)?

Eesmärk: teha iga päev vähemalt 10-20 minutit trenni batuudil, et veel kaalu kaotada. Olen kaotanud õige toitumise ja trenniga (ujumine, jooksmine, kõndimine, jõusaal) 15 kg. Eesmärk on veel - 7kg.

Kas batuut oleks mõistlik?

Evelin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Kaalun koju osta batuuti, mille pilti näeb siit

Mida arvavad teadjamad, kas tasuks? Millised on plussid ja miinused (lühidalt)?

Eesmärk: teha iga päev vähemalt 10-20 minutit trenni batuudil, et veel kaalu kaotada. Olen kaotanud õige toitumise ja trenniga (ujumine, jooksmine, kõndimine, jõusaal) 15 kg. Eesmärk on veel - 7kg.

Kas batuut oleks mõistlik?

Evelin

väikestele lastele mängimiseks. mul 4 aastane poiss hüppab sellisel koos oma sõpradega. sellepeale pole tulndgi, et see võiks miski treeningvahend olla :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väikestele lastele mängimiseks. mul 4 aastane poiss hüppab sellisel koos oma sõpradega. sellepeale pole tulndgi, et see võiks miski treeningvahend olla :lol:

5-selt on poiss lai nagu raamaturiiul, ripped nagu köiepundar ja käsutab sind majas ringi, siis saad aru mis mänguasi see on :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Yks parimaid treeningvahendeid.

Ka need omadused, mida igatsugu "v2ristajad" ja "v6distajad" v2idavad, et m6ju on.

Kahju, et v2ike. Annab v2iksema v6imaluse erinevaid harjutusi teha. 20 min....on batuuditreeningu jaoks pikav6itu. Ise hiljem koged.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh vastajatele. :lol: Kõrguse kohta niipalju, et lagi on kõrgus on 2,5m. Kui batuut ise on 30 cm maast ja mina olen 1,64, siis teeb see kokku ca 1,9m mis jätab hüppamiseks veel ca 50 cm + 10 cm varu. :huh:

Igatahes ootan põnevusega, millal batuudi omal koju saan, sest tunnen, et tore oleks alustada päeva 10minutilise hüppamisega batuudil ja näiteks tuled töölt koju, hüppad veel 10 minutit tööväsimuse maha.

Põnevil! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et käid tööl?siis oled täiskasvand inimene ilmselt. mis näoga lapsed vaatavad?kus ise sellepeale tulid? kas sellel kg ja vanusepiirangut pole? kas lastekiiguga ka kiigud või kiikhobusega, ka hea trenn :huh:

kaalupiirang 80kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõeldud-tehtud! Ostsin ära ja tegin oma esimese proovitrenni. Lahe!

Lagi ei tule kaela ja pulsi sain üles, sest .... ei pea ju lihtsalt puunukuna hüppama. Tegin lisaks põlvetõsteid, ühelt jalalt teisele, kätega üles-alla, .... nagu aeroobikas. Kasutada ja teha saab paljusid samu harjutusi, mida tehakse posu trennis.

Aga .... mulle 10 minutist jääb väheks. Edaspidi teen 1 x 10 minutit hommikuti ja õhtuti võtan abiks ka hantlid ja teen ca 20 minutit.

Igatahes skeptikud ja poolehoidjad, hoidke mulle pöialt! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Surfisin netis ringi (huvitav, miks ma youtube peale varem ei tulnud) ja tulemus, vaadake ise....

täiesti võimalik kodus trenni teha:

See tiksumine näeb küll natuke uimane välja selleks et midagi saavutada peale suht igava meetodi aja veetmiseks...

Kui lagi võimaldab siis sa mürgelda ikka natuke jõulisemalt ma arvan :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõeldud-tehtud! Ostsin ära ja tegin oma esimese proovitrenni. Lahe!

Lagi ei tule kaela ja pulsi sain üles, sest .... ei pea ju lihtsalt puunukuna hüppama. Tegin lisaks põlvetõsteid, ühelt jalalt teisele, kätega üles-alla, .... nagu aeroobikas. Kasutada ja teha saab paljusid samu harjutusi, mida tehakse posu trennis.

Aga .... mulle 10 minutist jääb väheks. Edaspidi teen 1 x 10 minutit hommikuti ja õhtuti võtan abiks ka hantlid ja teen ca 20 minutit.

Igatahes skeptikud ja poolehoidjad, hoidke mulle pöialt! :lol:

V2ga tubli! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×