Jump to content
Annika Pärtel

MS Olympia, Fitness ja Figure 2008 tulemused

Recommended Posts

Ainult pühendumuse töö ja tahtejõu headuse kriteeriumiks võtmine on üsna absurdne imo.

Mis puutub sellesse siis tsiteerin ühte (USA) treenerit: I dated a fitness chick for a few years and got to move around in these circuits, go to competitions with her and spend time with her friends who were in the same sport. A few of them were okay but on average they with all the body-image and self-esteem issues and eating disorders they were the most f*cked up in the head bunch of women I've ever seen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soov oma keha treenida ja vormida on täiesti normaalne.

nende puhul on tegemist aga siiski mingisuguse vaimse häirega.kõik se viitab ikkagi mingisugusele sisemisele probleemile.

loomulikult igaühe enda asi mis teeb aga minuarvates on nendepuhul normaalsusest asi juba liiga kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soov oma keha treenida ja vormida on täiesti normaalne.

nende puhul on tegemist aga siiski mingisuguse vaimse häirega.kõik se viitab ikkagi mingisugusele sisemisele probleemile.

loomulikult igaühe enda asi mis teeb aga minuarvates on nendepuhul normaalsusest asi juba liiga kaugel.

Huvitav, millise VAIMSE häire? :lol:

Sisemine probleem viitaks ebakindlusele, siinkohal aga sellest ei saa juttugi olla.

Kui laval toimuv (antud juhul piltidel siis võistlusvormis sportlased laval, offseasonist me siinkohal ei räägiks) oleks NORMAALNE, siis oleks iga inimene lava jaoks sobilik...mõtle, mis see endaga kaasa tooks ah :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A mulle meeldivad, mida räigemad ja kuivemad lihased seda parem.

Võib ikka eluke päris tegemisi täis ja masendav olla kui koguaeg mõelda päevast päeva minutist minutisse kuidas keegi ei meeldi :lol: Käid tänaval ja muud mõelda ei saa kui kirud omaette inimesi kes vastu tulevad või keda näed: krt paks raisk, krt kõverad jalad fuck, no on moll alles, oh mis soeng, oin vittun, kui koledad tissid, jummel kui palju tsellukat, heh hea prillipapa, appi sööb burksi, isver isver, aga see nii kondine, ai kurask tollel on vuntsid, tra sellel jälle pole vuntse, no mida pükse - polegi replay, krt aga see on ju puhta loll jne jne.

Ja lõpuks astud koduuksest sisse ja ohkad kergendatult: issand ole sa õnnistatud, ma olen nii normaalne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib ikka eluke päris tegemisi täis ja masendav olla kui koguaeg mõelda päevast päeva minutist minutisse kuidas keegi ei meeldi :lol: Käid tänaval ja muud mõelda ei saa kui kirud omaette inimesi kes vastu tulevad või keda näed: krt paks raisk, krt kõverad jalad fuck, no on moll alles, oh mis soeng, oin vittun, kui koledad tissid, jummel kui palju tsellukat, heh hea prillipapa, appi sööb burksi, isver isver, aga see nii kondine, ai kurask tollel on vuntsid, tra sellel jälle pole vuntse, no mida pükse - polegi replay, krt aga see on ju puhta loll jne jne.

Ja lõpuks astud koduuksest sisse ja ohkad kergendatult: issand ole sa õnnistatud, ma olen nii normaalne!

Nagu puberteet :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A mulle meeldivad, mida räigemad ja kuivemad lihased seda parem.

Võib ikka eluke päris tegemisi täis ja masendav olla kui koguaeg mõelda päevast päeva minutist minutisse kuidas keegi ei meeldi :lol: Käid tänaval ja muud mõelda ei saa kui kirud omaette inimesi kes vastu tulevad või keda näed: krt paks raisk, krt kõverad jalad fuck, no on moll alles, oh mis soeng, oin vittun, kui koledad tissid, jummel kui palju tsellukat, heh hea prillipapa, appi sööb burksi, isver isver, aga see nii kondine, ai kurask tollel on vuntsid, tra sellel jälle pole vuntse, no mida pükse - polegi replay, krt aga see on ju puhta loll jne jne.

Ja lõpuks astud koduuksest sisse ja ohkad kergendatult: issand ole sa õnnistatud, ma olen nii normaalne!

Küll sul on alles mõtted ah, jube keeruline, eriti lõpp... :lol:

Liiga suurel ja kuival pole ju katsuda midagi. Ja habemeajamisaparaadi võtab ka su käest ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu mõnel oma jutuga nüüd päris üle ka mängida.see et mõnele ei meeldi lihastes naised ei tähenda seda,et nad muud ei teekski kui ainult jälgivad ja vahivad mis kellegile sobib või mitte.

samuti ei otsi mina inimestel vigu jne.avaldasin lihtsalt arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu mõnel oma jutuga nüüd päris üle ka mängida.see et mõnele ei meeldi lihastes naised ei tähenda seda,et nad muud ei teekski kui ainult jälgivad ja vahivad mis kellegile sobib või mitte.

samuti ei otsi mina inimestel vigu jne.avaldasin lihtsalt arvamust.

Et kui lihased Sulle ei meeldi, siis on kohe vaimne häire neil sportlastel...no offence aga Sinu arvamusest jäi küll selline mulje...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarvates on nende naiste puhul tegemist mingisuguse probleemiga vähemalt kui mitte vaimse häirega.

ma pole väitnudki et mulle lihas ei meeldi aga sellisel kujul nagu nende puhul on JAH see minuarvates ebardlik ning viitab mingisugusele isiksuse probleemile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas te ise aru ei saa, et see on absoluutselt mõttetu vaidlus!!! Nagu lasteaia lapsed! Ma respekteerin neid naisi, aga nad ei meeldi mulle mitte üks raas, ei meeldi, kui naised, kui sportlased, ok, aga naistena mitte, isegi need fitness ja figure on nati liig, amatöör tasemel samad alad on igati tip-top! Aktivist, Sulle läheb ikka eriliselt korda, mida mõned kulturistidest arvavad, pohhui pole või, rahune maha ja tegele oma alaga. Mulle kulturism meeldib, meeldib jälgida, ise sellise suunitlusega trenni ei tee, pigem jõud ja üldine mass, aga arvan sellegi poolest, et kulturistid on ilged eneseimetlejad, see on selge, selle ala jaoks peabki olema!

Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarvates on nende naiste puhul tegemist mingisuguse probleemiga vähemalt kui mitte vaimse häirega.

ma pole väitnudki et mulle lihas ei meeldi aga sellisel kujul nagu nende puhul on JAH see minuarvates ebardlik ning viitab mingisugusele isiksuse probleemile.

Isiksuse probleem? :lol: Miks peaks neil üldse mingi probleem olema? Äkki on probleem sinus ja sinu tolerantsis? Kui nad tahavad olla need, kes nad on ja tegeleda sellega, millega nad tegelevad, siis jumal nendega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minupärast süstigu või pumbaku end surnuks ja asi mats.ega mind ka eriti ei koti.

avaldasin lihtsalt enda arvamust ja kõik.

ei tasu nii julmalt õhku täis ka minna kui keegi takka kiitmise asemel midagi muud ütleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minupärast süstigu või pumbaku end surnuks ja asi mats.ega mind ka eriti ei koti.

avaldasin lihtsalt enda arvamust ja kõik.

ei tasu nii julmalt õhku täis ka minna kui keegi takka kiitmise asemel midagi muud ütleb.

Jumal Sinu arvamusega, olgu see milline tahes, aga selleks, et panna kellegile lausa arstlikku diagnoosi...hmm...mis kooli lõpetanud oled? Et Sinust valesti aru ei saadaks, paranda oma väljendusoskust veidike järgmine kord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas te ise aru ei saa, et see on absoluutselt mõttetu vaidlus!!! Nagu lasteaia lapsed! Ma respekteerin neid naisi, aga nad ei meeldi mulle mitte üks raas, ei meeldi, kui naised, kui sportlased, ok, aga naistena mitte, isegi need fitness ja figure on nati liig, amatöör tasemel samad alad on igati tip-top! Aktivist, Sulle läheb ikka eriliselt korda, mida mõned kulturistidest arvavad, pohhui pole või, rahune maha ja tegele oma alaga. Mulle kulturism meeldib, meeldib jälgida, ise sellise suunitlusega trenni ei tee, pigem jõud ja üldine mass, aga arvan sellegi poolest, et kulturistid on ilged eneseimetlejad, see on selge, selle ala jaoks peabki olema!

Peace!

Nõustun täielikult sinu seisukohaga :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kobisen veel nati siin teemas, kõva jõutrenni tehes kaovad naistel rinnad ära, mis on minu arvates kole, kordan, minu arvates! Ja silikoonid mõjuvad plangu rinna peal täielike võõrkehadena...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×