Jump to content
masterofceremony

Vennad Paul'id

Recommended Posts

barbarians.gif

Neist vendadest kuidagi väga vähe inffi üldse netis. Kunagi oli mul paar nende filmi VHSi peal, boonusena tuli loomulikult ninahäälse venelase pealelugemine.

Küsimus aga järgmine, et kas kellelgi on üldse DVD-na DIVX-ina nende filme? Ei propageeri piraatlust kuidagi, aga no krt küll mittekuskilt pole, viimase viie aasta jooksul vähemalt, isegi mitte VHS karpi näinud.

The Barbarians Seda filmi pole mul õnnestunud isegi näha :huh:

Think Big

Double Trouble

The Babysitters

Souled Out

On ka võimalus teha VHS to DIVX, kui kellelgi on VHSil olemas.

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valesti oli kirjutatud ainult Think Big. Sry näpukas oli lihtsalt. Torrentitest ei ole leidnud veel siiani.

Think Big ja Souled Out, nii nägin mina Su linkidelt ja see The Babysitters on üldse Twin Sitters :huh::lol: , aga pole hullu, sa oled ka inimene :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Think Big ja Souled Out, nii nägin mina Su linkidelt ja see The Babysitters on üldse Twin Sitters :huh::D , aga pole hullu, sa oled ka inimene :D

:lol: Souled out oli ka jah valesti. Twin Sitters ehk siis The Babysitters, selle viimase nimega oli film lihtsalt rohkem tuntud. Selle pärast ka kirjtuasin selle tuntuma variandi.

Ja kes ei tea, siis David teeb mingit kahtlast indie musa Kuula siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raske töö ja otsimise tulemusena on jäänud leidmata veel ainult 2 filmi: Think Big ja Souled Out. :P

Oo souled out mingi 2005 film. Seda tahaks küll näha. Think Big isegi olemas, aga see nii kehva kvaliteediga kui üldse annab olla .. ja film on tõlgitud Tartu Videos ja teksti loeb Lauri Rõuk :P

Vennad Paulid mängivad veel ka A-Teami mingis osas, Knight Rideris ja kusagil oli vist veel kui õieti mäletan.

Enda lemmik on Double Trouble vo sp et see oli esimene film neist mida nägin. See ka Tartu Video variandis ja ka üks variant päris ok kvaliteediga.

Vennad Barbarid olemas ja kuskil ka Twin Sitters, aga see krt vene keeles peale loetud ja vhs-na.

Piraatlus vist küll, aga ilmselt kannataks nö pealeloetud variante ka fitness tv-sse panna. Subakaid ei vist näha nii väikselt.

post-2073-1229446090_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piraatlus vist küll, aga ilmselt kannataks nö pealeloetud variante ka fitness tv-sse panna. Subakaid ei vist näha nii väikselt.

Sellega ei tasu vist eriti riskida, pärast tulevad veel onud ukse taha :P Mul need filmid suht ok kvaliga. Subakad näha ei jää kindlasti. Barbaritele klõbistasin nn. "ümberjutustuse" ka valmis :P

edit: Siit lingilt näha, kus vennad tegevad on olnud

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes fännavad vendasid Paule, siis momendil tuleb mingist vene kanalist (1 nurgas) nende film Lapsehoidjad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×