Jump to content
ÜRASK

FASTI tooted

Recommended Posts

Tere-tere,

Mul oleks selline küsimus inimestele ,kes siin seda e-poega tegelevad. Küsimus on selles ,et kunas oleks oodata FASTi toodetelt seda 25% allahindlust. Vahepeal oli poe esilehel ,et antud toode on -25% aga ,kui ostukorvi lisasin siis jäi ikka sama hind ikka vana e. ilma aleta (antud juhul räägin Hera80nest). Ootan seda sellepärast ,kui tellima hakkan siis võtan paraja koguse ,niiet säästan üpriski palju selle ale. pealt.

Ette tänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada valib tooteid programm oma äranägemise järgi, st. et meie ei tea, mis toode homme sooduka all on, nii et sellekohast infot ei oska anda ehk Rebane oskab sellele täpsemalt vastata, kuid mis puudutab hinna mittemuutmist, siis kui seda märkate andke koheselt teada info@fitness.ee ja saate igal juhul oma tooted soodsama hinnaga kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada valib tooteid programm oma äranägemise järgi, st. et meie ei tea, mis toode homme sooduka all on, nii et sellekohast infot ei oska anda ehk Rebane oskab sellele täpsemalt vastata, kuid mis puudutab hinna mittemuutmist, siis kui seda märkate andke koheselt teada info@fitness.ee ja saate igal juhul oma tooted soodsama hinnaga kätte.

Aitäh informatsiooni eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×