Jump to content
gmaster

Pullid pildid netist

Recommended Posts

Kuidas sellised kutsutakse, on sellel ka mingi nimi? Päris palju leiab youtubest selliseid häid videosid. Tõesti peab ikka omamoodi tugev olema, et neid asju suuta.

see on calistechnics jah. Mina ise ei saa selliseid asju teha, sest erinevalt neist poistest on minu enamus keha massist koondunud jalgadesse.

lolr.jpg

Muudetud kasutaja H2TheO-Z poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
harra.jpg

Eriti lihane snäkk ;)

Tegelikult ei ole siin mitte midagi valet. Nii ongi. Asi lihtsalt selles, et vastavalt reeglitele mõõdetakse sisse pandud toore liha kogust grammides, tehakse toode ja seejärel mõõdetakse väljatulnud toote kaal grammides. Ja siis leitakse protsendid. Kui nüüd osa vett toote tegemise käigus välja aetakse, siis saadaksegi sellised tulemused, kus üksikute summa on suurem kui tervik. Aga nii see vastavalt reeglitele käib - toote paki peal peab olema märgitud algainete suhe lõpptoodangusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult ei ole siin mitte midagi valet. Nii ongi. Asi lihtsalt selles, et vastavalt reeglitele mõõdetakse sisse pandud toore liha kogust grammides, tehakse toode ja seejärel mõõdetakse väljatulnud toote kaal grammides. Ja siis leitakse protsendid. Kui nüüd osa vett toote tegemise käigus välja aetakse, siis saadaksegi sellised tulemused, kus üksikute summa on suurem kui tervik. Aga nii see vastavalt reeglitele käib - toote paki peal peab olema märgitud algainete suhe lõpptoodangusse.

Võtame nüüd põhikooli matemaatikaõpiku ja kordame üle, mida tähendab 100%. Ei ole mõtet foorumis ennast lolliks teha koos vorstivalmistajatega - tervikus EI SAA olla 30% + 70% (edit: 80%), see on absurd ja nii VALESTI sellel etiketil just kirjas on! ( kui võetakse 30 g ühte liha ja 70 g teist liha, et saada 100 g toodet, siis pole enam juttu protsentidest).

Muudetud kasutaja Undionu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtame nüüd põhikooli matemaatikaõpiku ja kordame üle, mida tähendab 100%. Ei ole mõtet foorumis ennast lolliks teha koos vorstivalmistajatega - tervikus EI SAA olla 30% + 70%, see on absurd ja nii VALESTI sellel etiketil just kirjas on! ( kui võetakse 30 g ühte liha ja 70 g teist liha, et saada 100 g toodet, siis pole enam juttu protsentidest).

Tervikus ONGI 30%+70% ehk 100%, kirjutasid vist oma tekstis igale poole 80 asemel 70 ?!

Sorry, kui olnud on:Sixpack

Muudetud kasutaja HenryP poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See must mees on tõeliselt tugev. Mõned päevad tagasi vaatasin selle mehe videosid ja mõtlesin, et kui paljud kulturistid on suutelised neid harjutusi tegema? Minu jaoks on see reaalne jõud, mitte niiväga fikseeritud harjutused. Olen kindel, et see mees ei suru rinnalt niipalju kui jõusaali gurud või nii...aga sellegipoolest on sel mehel reaalset jõudu rohkem. No offence, aga lihased ei peakski olema ainult näitamiseks. Mulle see stiil meeldib (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See must mees on tõeliselt tugev. Mõned päevad tagasi vaatasin selle mehe videosid ja mõtlesin, et kui paljud kulturistid on suutelised neid harjutusi tegema? Minu jaoks on see reaalne jõud, mitte niiväga fikseeritud harjutused. Olen kindel, et see mees ei suru rinnalt niipalju kui jõusaali gurud või nii...aga sellegipoolest on sel mehel reaalset jõudu rohkem. No offence, aga lihased ei peakski olema ainult näitamiseks. Mulle see stiil meeldib (:

See ei eelda niivõrd lihasjõudu kui vastupidavaid sidemeid ja liigeseid, enamik inimesi oleks nende harjutuste peale ammu vigased.

Ärge tehke kodus järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reaalne jõud selles suhtes, et igal ajal, igal pool, igas asendis, nagu juutuubis videosid võib leida ''ghetto workout 24/7'' (: . Mitte kindla kaldega pingil, kindlates tingimustes. Ei tee kedagi maha, ega mõista hukka. Ning kindlasti soovitan just kõigil ise järgi proovida, loomulikult vastavalt oma tasemele.

Veel üks video. Üsna muljetavaldav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×