Jump to content
Grizly

Thyroid

Recommended Posts

Pole ise küll ühestki juhtumist kuulnud.

Ma ei tea kas sa mõistad mind valesti või mida..aga minu teada tuleb vaid kilpnäärmehormooniga üle doseerida ja ainevahetus lakkab põhimõtteliselt töötamast.

Ei ole vastu ega poolt, pigem isegi kaldun viimase poole ,kui tõesti vaja, niikuinii inimese enda tervis..aga enne tarvitamist tuleks endale selgeks teha mida, mismoodi ja kui palju. Sel juhul on ka riskid minimaalsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kas sa mõistad mind valesti või mida..aga minu teada tuleb vaid kilpnäärmehormooniga üle doseerida ja ainevahetus lakkab põhimõtteliselt töötamast.

Vastupidi, kiireks läheb ju.

Pulss läheb üles ja mingilt maalt algab südame rütmihäirete jms oht aga sinna on omajagu maad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahate oma kilpnäärme hormoone kaitsta ja nende hormoonide taset säilitada, siis tuleb vähendada toidus süsivesikute hulka. Nii saate soodustada türoksiini eritumist kilpnäärmest, mis omakorda langetab kõrgenenud insuliinitaset.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahate oma kilpnäärme hormoone kaitsta ja nende hormoonide taset säilitada, siis tuleb vähendada toidus süsivesikute hulka. Nii saate soodustada türoksiini eritumist kilpnäärmest, mis omakorda langetab kõrgenenud insuliinitaset.

Pole uurinud. Samas teisendus aktiivseks vormiks T3-ks süsivesikuvaesel dieedil kukub :huh:

Õnneks piisab laadimisest kord nädalas.

Aga mind see viikingiteooria huvitaks ennastki... et millist temperatuurirežiimi on vaja ja kas efekt on piisavalt pikaajaline. Kuulsin sellest ainult väikse nupukesena kusagil tekstis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek: ma ei tea, mis mõttega sa oma isiklikku kirjavahetust siia pasted, kas üritad end kaitsta või milles asi, aga ausam oleks enda vastuseid ka siia panna, kui juba emailide avaldamiseks läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek: ma ei tea, mis mõttega sa oma isiklikku kirjavahetust siia pasted, kas üritad end kaitsta või milles asi, aga ausam oleks enda vastuseid ka siia panna, kui juba emailide avaldamiseks läks.

Enda vastused?? See võimalus on ju mu kallil sõbral olemas kes mulle kirjutab.

Kaitsta ennast? Sa ikka lugesid milles küsimus ja miks ma siia need huvitavad kirjad panin? Äkki kaitsed sina hooipis seda jobu kes siin paska loobib?

Aga tõesti, ma võin ju ka mitte sõna võtta. Las sellest fitness.ee lehest saab üks tore lasteleht kus anonüümsed kõvad vennad saavad laia lehte mängida. Jube lahe on olla keegi Pasapeeter või Vanjasemljak ja rääkida asjadest millest aimugi pole. Kui aga oled vähe tuntum tegelene siis pead nagu kohe keele hammaste taga hoidma kui lasteaed täismehi mängib ja seal sõna võtab kus vanasti öeldi nii: "Sina räägid siis kui kana pissib". Kui nii, siis olgu, ma olen edaspidi ka vait ja vagane. MÖLLAKE TATTNINAD! /ära viimast isiklikult võta/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, mina ei kaitse kedagi. Ma lihtsalt ei saa aru, miks sa nii närvi lähed sellistele kommentaaridele. Selliseid kommentaare on alati tulnud ja tuleb ka edaspidi, ma usun. Aga võiks ju kuidagi rahulikumalt sellesse suhtuda ja mitte võtta südamesse igasugust paska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
möllake sõbrad!

Kui sul pole midagi Thyroidide kohta kirjutada siis ära kirjuta selle teemasse! :huh:

+1 kalmus hakkas ise mulle kirjutama meile peale kui halb elu tal on ja et ma ei puutuks teda ja otti nina :lol:

Muudetud kasutaja Archangel1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul pole midagi Thyroidide kohta kirjutada siis ära kirjuta selle teemasse! :huh:

+1 kalmus hakkas ise mulle kirjutama meile peale kui halb elu tal on ja et ma ei puutuks teda ja otti nina :lol:

Tead tropp, ma uurin välja kes sa selline oled ja löön ausalt sul pea kaheks. Ma pole sulle oma elust poolt sõnagi kirjutanud, vana väärakas. Oma kirjas üritasin sind korrale kutsuda, et sellised kommentaarid jätaksid omale nagu sa Oti sünnipäeva uudisele lisasid. Nagu näha siis see ei jõudnud sulle kohale, ja jätkad samas vaimus. Tra kui naljakas on eks, sittakanti, kusi püksis naerad kodus. Vaadake moded selle netiafi postitused üle, kas selline debiil peaks siin mögisema?

See jääb mu viimaseks postituseks, sest kellelegi peale selle affi teevad samuti taolised kiskumised siin suurt röömu. Nautige siis teineteist, või üksteist, olgu teid või seitse.

Nüüd saad siia lisada mida aga soovid, sest tea ma enam sulle siin "vastu" ei hakka.

Haige väärakas! Puudega? Vaevalt, sul on peas kõik puudu!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juhuuu ma võitsin :lol:

rohkem sinu kohta ma ei kirjuta.Annan sõna

P.S oleks sa natuke targem,siis sa lihtsalt ignoreeriks mind :D

Ära võta isiklikult, kuid sa meenutad mulle naist, kellel on kuus korra teatud päevad. Sul vist on korra või paar kuus sama tunne Kalmuse vastu. Pole su elu ka kerge. Milline stress :huh:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×