Jump to content
Grizly

Thyroid

Recommended Posts

Kas see toode läheb steroidide alla ? Ja kas keegi teab selle toote mõjudest/kõrvalmõjudest ??? (ei propageeri, ega midagi, lihtsalt tahan asja kohta teada )

Niipalju kui ma hetkel aru saan siis see on vist midagi kilpnäärme hormooni sarnast vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis läheb kõik "steroidide" alla :(

Aga mingis dopinguainete nimekirjas nägin´teda ka, jah.

Thyroid on kilpnääre.

Kilpnäärmehormoonid, vallandajad ja ainevahetussaadused on tegelikult terve omavahel seotud rühm. Mõjutavad põhiliselt baasainevahetuse kiirust ja immuunsüsteemi.

(Kõrval)mõjud peaks teatava piirini valdavalt positiivsed olema.

Kui laps peale sünnitust külma vette visata, siis on tal terve elu kilpnäärmehormooni rohkem. Vbl mugavates tingimustes sünnitamine on põhjus miks enamikul on tänapäeval seda alla optimaalse taseme. Muistsed viikingid kasutasid täiskasvanuna alajahutamist baasainevahetuse kiiruse tõstmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest monkeymon
Eestis läheb kõik "steroidide" alla :(

Aga mingis dopinguainete nimekirjas nägin´teda ka, jah.

Thyroid on kilpnääre.

Kilpnäärmehormoonid, vallandajad ja ainevahetussaadused on tegelikult terve omavahel seotud rühm. Mõjutavad põhiliselt baasainevahetuse kiirust ja immuunsüsteemi.

(Kõrval)mõjud peaks teatava piirini valdavalt positiivsed olema.

Kui laps peale sünnitust külma vette visata, siis on tal terve elu kilpnäärmehormooni rohkem. Vbl mugavates tingimustes sünnitamine on põhjus miks enamikul on tänapäeval seda alla optimaalse taseme. Muistsed viikingid kasutasid täiskasvanuna alajahutamist baasainevahetuse kiiruse tõstmiseks.

Kas nendel kes talvel ujumas käivad, ntx jääaugus ujumist harrastavad, on baasainevahetus kiirem? Või peab pikemalt "külmunud" olema kui ~10min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui laps peale sünnitust külma vette visata, siis on tal terve elu kilpnäärmehormooni rohkem.

Muistsed viikingid kasutasid täiskasvanuna alajahutamist baasainevahetuse kiiruse tõstmiseks.

Toredad infokillud, tasub meeles pidada :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://extra-body.com/buy-thyroid-93-product.html ma mõtlesin seda toodet antud hetkel, aga ma väga ei julge selliseid asju kasutada. Enne tahaks mingi korraliku eeluurimistöö teha. Põhimõtteliselt on see siis kilpnäärme hormoon ja selle n.ö. hormooni tasakaalu kõigutamine ei ole siis KÕIGE hullem ?

Kilpnäärmehormoonide tasakaal taastub palju kiiremini ja kergemini kui androgeenide oma. Mina isiklikult ei pea seda ka kahjulikuks normaalsetes kogustes, pigem vastupidi, sellegipoolest ma ei usu et selleteemaline arutelu siin heakskiitu leiab ja kui sa seda tellida mõtled siis toll ei tee sellel ja steroididel mingit vahet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muistsed viikingid kasutasid täiskasvanuna alajahutamist baasainevahetuse kiiruse tõstmiseks.

Kuskohast see info pärineb? Ja kui nii tõesti tehti, siis mis oli protseduuri eesmärk tolleaegse viikingi arvates?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis läheb kõik "steroidide" alla :(

Aga mingis dopinguainete nimekirjas nägin´teda ka, jah.

Thyroid on kilpnääre.

Kilpnäärmehormoonid, vallandajad ja ainevahetussaadused on tegelikult terve omavahel seotud rühm. Mõjutavad põhiliselt baasainevahetuse kiirust ja immuunsüsteemi.

(Kõrval)mõjud peaks teatava piirini valdavalt positiivsed olema.

Kui laps peale sünnitust külma vette visata, siis on tal terve elu kilpnäärmehormooni rohkem. Vbl mugavates tingimustes sünnitamine on põhjus miks enamikul on tänapäeval seda alla optimaalse taseme. Muistsed viikingid kasutasid täiskasvanuna alajahutamist baasainevahetuse kiiruse tõstmiseks.

..............Muistsed viikingid kasutasid täiskasvanuna alajahutamist baasainevahetuse kiiruse tõstmiseks........

Huvitav miks nad seda tegema küll pidid või seda teha otsustasid??? Tolleaja moetrend, sale viikingnaine ja kuiv lihaseline viikingmees? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskohast see info pärineb? Ja kui nii tõesti tehti, siis mis oli protseduuri eesmärk tolleaegse viikingi arvates?

Näe krt, mõned mõtlevad siin sünkroonis pea! :(

________________________________________________________________________

Ma olen kuulnud, et veel muistsemad viikingid tegelesid igal võimalusel onamisega, et oma ainevahetuskiirust stimuleerida. Kuna on teada nende suured söömajoomaorgiad peale edukat röövretke näiteks, siis tõmmati küllastumise saabudes oma aineahetusele kiirelt tuure juurde ja söödi joodi edasi kohe. Vähe nõrgemad mehed sõid minestamiseni ja jäid seeläbi ellu, ülejäänud õgionasid ennast surnuks. Tänapäeval on teadlased loonud Thyroid-i, kes seda ainevahetuskiirendajana kasutada otsustab peab arvestama, et võib lõpetada samamoodi nagu ennemuiste need tugevad viikingid.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav miks nad seda tegema küll pidid või seda teha otsustasid??? Tolleaja moetrend, sale viikingnaine ja kuiv lihaseline viikingmees? :huh:

Loogiline ju :lol:

Tegelikult ma arvan ikka et rohkem selleks et külmadele ilmastikuoludele paremini vastu pidada, eriti merereisidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind ikka huvitab, et kust see info pärineb. Arvestades tolleaegseid elutingimusi polnud keskaegsetel skandinaavlastel küll vaja ennast külmaga harjutada, sest külm oli igapäevase elu pärisosa. Kas tegu oli mingisuguse rahvakombe või religioosse rituaaliga?

Muudetud kasutaja UmbIsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiline ju :huh:

Tegelikult ma arvan ikka et rohkem selleks et külmadele ilmastikuoludele paremini vastu pidada, eriti merereisidel.

Nojah, see minu kuuldud legend töötab ju kah sama eesmärgi nimel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest , aga põhimõtteliselt siis pole mõtet neid n.ö. ainevahetuse kiirendajaid ka teiste preparaatite näol vaadata? et kõik ikkagi ühest samast puust nagu ma aru saan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud, et veel muistsemad viikingid tegelesid igal võimalusel onamisega, et oma ainevahetuskiirust stimuleerida.

Siin ongi saladus kuidas saada kuiv ja muskulaarne keha...

Nii et poisid kõik tegutsema. See on ainult kätte võtmise asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest , aga põhimõtteliselt siis pole mõtet neid n.ö. ainevahetuse kiirendajaid ka teiste preparaatite näol vaadata? et kõik ikkagi ühest samast puust nagu ma aru saan?

Ei ole küll mingi spetsialist, aga ma arvan ,et niikaua ,kui inimene põhimõtteliselt ei tea mida ta endale sisse ajab, millele ta mõjub ja mis muutused see organismis kaasa toob, võiks jah taolised preparaadid iseseisvalt kasutamata jätta. Kilpnäärmehormooni valesti tarbimisega teeksid endale ainult karuteene, kui veab saad terve elu seda kraami näost sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on kilpnäärme hormooni puudulikus ning ma olen sunnitud seda asja sööma. Ainevahetuse kiirus tõuseb muidugi märgatavalt, aga selline keha overdrive viimene võib tegelikult fataalselt lõppeda. Ühesõnaga rohkem trenni ja vähem viginat, mis pagana pärast kõik mingeid preparaate peavad näost sisse ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tell me about it, mul ju oli kui hormooni ei saanud. Pulss oli hea madal, puhkeolekus 37 :huh:

EDIT: sry, sain valesti aru. Sul oli süsteem täitsa rivist väljas, ilmselt autoimmuunrünnak. Aga enamikul inimestel jäävad kilpnäärmehormooni numbrid alla optimaalse ja ega see ka hea pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alatalitlus ja ületalitlus on üsna suhtelised mõisted kui just mõne haigusega tegu pole, nt autoimmuunhäirega; reaalsuses on tegemist sujuva skaalaga mitte jah/ei variandiga. Ainevahetus ei ole üks protsess mida kiirendada ja aeglustada vaid palju eri protsesse. Ja immuunsüsteemi puhul ei ole ka asi lihtsas tugevuses ja nagu vist damani (ja mitte ainult tema) näitest ehk näha siis võib ta hoopis inimesel endal midagi rünnata ja hävitada.

Ja äkki tahad siis neist ohtudest rääkida ja sellest mis on vähem ohtlik ja mis rohkem :huh:

Minu arvates on ka "subkliiniline alatalitlus" halb ehkki seda ei loeta ametlikult probleemiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei poolda igast preparaate mis kehaehitust mõjutavad, aga lihtsalt kuna toidu kohapealt ei suuda KÕIGE paremini jälgida, ja kuna pole naturaalset kiiret ainevahetust ( võib isegi olla , et liiga aeglane [väiksena tehti teste,sest oli oht kilpnäärme alatalituseks] ) siis otsingi mingit kiirendajat. Muidu huvitavad faktid eelpool :lol: kas mõni neist ka tõsi on tundub veidi kaheldav :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis kirjeldan selle asja mõju. Mul omal on autoimmuunne ja kilnääret praktiliselt ei eksisteeri enam, seega olen sunnitud päevae koguse tabletina sisse sööma.

Otsesed mõjud: Ainevahetus kiireneb kordades, higistad rohkem, käid vetsus rohkem. Sama treeningmahu juures hakkab kaal meeletult kukkuma. Negatiivse poole pealt, pulss läheb kõrgemaks, kui veel harjunud pole esineb igasugu seedehäireid. Üldiselt see pole asi mida nisiama tasuks võtta, keerab su süsteemi päris segi. Minul võttis 5 kuud et hakata ennast inimesena tundma ning harjuda keha muutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×