Jump to content
lihas

vererõhk ja trenn

Recommended Posts

tere! olen 20 aastane mees. 185 cm 78kg. mul probleeme kõrgevererõhuga, tavaliselt 140/90, puhke olekus ja magamisaeg alla selle. praegalt tarvitan betaloc zok-i 50 mg. küsimus selles kas jõusaalis võin käiia?? kui olen jõusaalis käinud siis enensetunne on päris hea, kuid pulss ja vererõhk küll norm-d päris ei ole (umbes 140/90 ka ravi ajal) kas tohib midagi teha või pean lamama jatelekat vaatama?? ilma jõusaalita on ravi ajal vererõhk korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti ei peaks sa tegevusetult lamama. Reegel on see, et lisaks jõusaalile teed aeroobset tegevust lisaks ( ratas, stepper, jooksurada). Vähenda soola ja kohvi tarbimist ja näed et vererõhk mingi aja jooksul normaliseerub. Olen selle kõik läbi teinud praegu vrr 120/ 70.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irfff...sul vererõhk ja kõrge???140/90 ???kõrge??? krt mul on olnd puhkeolekus 170 ja ka 190 alumist ei mäleta moment on mingi 160 vist jumala madal arvan ja sõjaväe komisjonis kükke nac tegin siis oli oma 220 vist pole häda midagi oln jumala norm ju kes suuri raskusi tõstavad neil ikka kõrge :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biic 50 on jälle kohal, ma arvan et seda normaalseks küll pidada ei saa. Kas sa arvad, et ma treenin väikeste raskustega? Kuid vrr on normaalne. Kõrge kipub ta olema siis kui kasutatakse keelatud aineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tarmo90

enne jõusaalis käimis oli mul vererohk 120 nüüd aga 180,konsulteerisin ka arstiga ütles ,et peaasi et ise ennast hästi tunned seni pole hullu midagi,enesetundel pole viga midagi järelikult norm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaksin pöörduda selle küsimusega spordiarsti poole.(Tallinas Audenteses)Jõusaalis võid käia,kuid soovitan mitte kasutada maksimaalseid ega submaksimaaalseid koormusi.Tekib tavaliselt hingamispeetus,hapnikupuudus,vererõhu tõus ja ongi "pilt lännu".Aeroobset treeningut tuleb soovitada, jõusaalis pikemaid seeriaid(20-25 kordust).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×