Jump to content
vanatomm

Kus saalis käite treenimas?

Recommended Posts

Endale on hakanud meeldima just Tallinna spordihall ,jõusaal võrreldes teistega ei ole just kõige suurem aga kuidagi õhkkond on selline meeldivalt positiivne........olen sind küll petnud teistega aga lõpuks ikkagi tagasi tulnud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased paar aastat on koduklubiks Arctic Sport, üsna tihti olen treeninud nüüd ka Kuressaare Spordihoones ja Tartu Arcticus. Üsna pea uus koduklubi- Sparta.

Varasemad kogemused veel: Reval Sport ja Planet Sport.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kose Spordimaja - 20.- kord, nurisemist jagub :(

eriti Spordimaja juhataja Valduriga :( osteti peeglid jõusaali, toodi ära, nüüd küsisime kus on.."kadunud" on väidetakse. Valduril kodus raudselt. Päris paar korda on meid tahetud välja visata, sest härra Valdur ütleb, et kinni on, kuigi silt ukse peal näitab, et sel kellajal on lahti, kõik uksed on lahti, elu käib. Iga asja peale on midagi virisemist tal, ma paneks ta põlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodus olles treenin Orissaare Spordihoones, kus kuukaart õpilasele on 75(!) krooni, väga viis saal. Piisavalt seadmeid, mis on üsna uued, lisaks veel mõnusalt avar - palju aknaid. Tallinnas koolis olles pean aga leppima ühiselamu keldripunkriga. Seadmed nõukaaegsed, kuid kõik vajalik saab tehtud ja ei virise. Niikuinii olen suur vabaraskuste sõber ja seega polegi uhkeid masinaid vaja.:( Ainult kükipuurist vms tunnen puudust. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin Nõmmel Trummi jõusaalis. Odav, kodule lähedal, kaunis kohas ja kõik vajalikud asjad on olemas. Meeldiva atmosfääriga.

Hetkel aga käin Inglismaal Manchesteri Ülikooli jõusaalis. Erinevalt kõikidest muudest asjadest, on jõusaal siin eelmisega võrreldes poole odavam aga rahul ma sellega väga ei ole. Tegemist on pigem "fitness center"iga, mitte jõusaaliga sest see on täis trenažööre ja masinaid aga terves kompleksis pole mitte ühtegi kangi ega negatiivset kaldpinki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Savannas (USA GA) on klubi nimega JEA ehk Jewish Educational Alliance.

Toredad treenerid ja toredad kylastajad. Mullivanniga saunakompleks jne. 45 kg on vist raskeim hantel... Kontrollin j2rgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval Spordis käisin kuni eelmise nädalani ja nüüd läksin Sparta Sporti... suht pettumus oli minu jaoks, saal on väike, masinad on uhked ja kenad aga osad on ikka päris :) ja hantlid on väga värdjad, raskused nende küljes ehk siis kettad on nii suured et hantleid käes hoida puutud käe varrega ketaste pihta harjutusi sooritades,-ja siuke kahtlane värk seal. Trosse ei anna reguleerida ja on nii lühikesed et rinda treenides käisid raskused kolks kolks lõpus :S Huvitav oleks kuulda mida teised SS külastajad arvavad saalist :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×