Jump to content
vanatomm

Kus saalis käite treenimas?

Recommended Posts

Haapsalu Wiedemanni spordihoone jõusaalis käin. Eks paistab, mis saama hakkab. Peale kooli on iga sügis seal selline tõmblemine, et jube kohe. Tulevad uued nolgid peale, kes tavaliselt uueks aastaks on juba loobunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale pikka otsimist leitud siis ülikorralik "tasuta" saal... Paikusel. Muidugi sellega seoses on kerged elustiili muudatused tehtud aga, kes tunneb soovi, oma keha väga heasse vormi saada - siis soovitan järgmine aasta samuti ühineda :D

3 aastat jõusaali ja ma olen avastanud, et ma olen totaalselt Mitte-valmis siinse füüsilise koormusega.

Egas midagi... nüüd sipelgakõndi harjutama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MyFitness Viru on saaliks. Igati esinduslik koht kuigi mõnede harjutuste jaoks peab hakkama improviseerima. Näiteks istudes pöiale tõus ja korralikust jalapressist tunnen puudust. Aga kuna mul häbematult soodne leping seal siis pole mõtet kurta.

Enne Myfitnessi sai käidud Kalev Spa saalis. Meenutan seda kohta siiani hea sõnaga.

Alustatud sai aga üldse Nõmmel Sõbra Spordihoonest. Korralik vanakooli punker ja toimib seal tänaseni. On minu meelest isegi ettem koht kui Nõmme ujula saal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi oskab öelda kuidas hetkeolukord TTÜ jõusaalis on? Kuidas rahvast on jne?

TTÜ saalis on kõik normaalne, inimesi ikka leidub, kuid ükski harjutus tegemata ei jää. Minu arvates on saalis liiga vähe kangikettaid. Kui üks mees teeb kükki, teine jõutõmmet, kolmas jalapressi ja viies rinda, siis kuuendale jäävad ainult "tühjad pihud".

Muudetud kasutaja navigaator poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TTÜ saalis on kõik normaalne, inimesi ikka leidub, kuid ükski harjutus tegemata ei jää. Minu arvates on saalis liiga vähe kangikettaid. Kui üks mees teeb kükki, teine jõutõmmet, kolmas jalapressi ja viies rinda, siis kuuendale jäävad ainult "tühjad pihud".

Seda ttü kehalise kasvatuse tundide ajast (8.00 - 15.30) või selleväliselt? Tuleb endal varsti sammud ka sinna seada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ttü kehalise kasvatuse tundide ajast (8.00 - 15.30) või selleväliselt? Tuleb endal varsti sammud ka sinna seada.

Tundide väliselt pole midagi hullu. Kui tundide ajal käia, siis on ikka eriti hull, kuna laiemate õlgadega inimene ei mahu isegi käima. Iga tudeng saab kehalise eest 2 euroainepunkti, see motiveerib jõusaalis käima :rolleyes:. Paljud passivad niisama ja raiskavad ruumi nn "pingiorikad".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin Kilingi-Nõmme uue spordihoone jõukas. Väga asjalik on, soovitan soojalt;)

Kilingi-Nõmme Jõusaal on täielik peldik, ühe nädala käisin seal .. isegi selle raha eest on ta peldik , no seal ei ole paljuusi asju mida vaja, ainult meeletult kõhupinke!

Ise käin Tallinnas, Ritalis .. Vääääga rahul! ;):rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundide väliselt pole midagi hullu. Kui tundide ajal käia, siis on ikka eriti hull, kuna laiemate õlgadega inimene ei mahu isegi käima. Iga tudeng saab kehalise eest 2 euroainepunkti, see motiveerib jõusaalis käima :rolleyes:. Paljud passivad niisama ja raiskavad ruumi nn "pingiorikad".

Isegi kell 8 kohale lennates on väga täis?

Hm tundub, et peab julmalt kehka välisel ajal käima hakkama. Loodame, et lasevad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening paigaks siis Reval-Sport.

TTÜ jõusaalis on tundide ajal jah täbarad lood. Kui juhtub rinna päev olema siis pead pmts esimesena kohale tormama ja pingi ära võtma,sest muidu veedavad venelased seal kindlasti tunni oma rinda 50kg treenides. Seal peab ise ka natuke nahaal olema ja vendasi minema ajama kui tühja passivad. Sellest aastast on ka normaalne treener täitsa olemas, loodetavasti aitab ta kõiki oma nõu ja jõuga(kui vaja). Deklareerisin ka ise kehalise kasvatuse, ehk satun isegi peale EMV sinna treenima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×