Jump to content
vanatomm

Kus saalis käite treenimas?

Recommended Posts

Käin Nõmme ujula jõusaalis. Seal käimise on tinginud töökoha lähedus. Jõusaal ise üsna pisike, kuid kui oleks jooksulint ja pink ning kang rinnaltsurumiseks (hetkel on mingi ergomeeter mis seda peaks asendama), oleks täitsa korralik saal, kui aga vähemalt rinnaltsurumise varustust ei soetata, tuleb ilmselt lähiajal kohta vahetada.

Hind samuti väga hea - 250 eeki 10x pilet

Koht on saast, aga saan, aru, kui pole tõesti võimalik mujal käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis mussi puutub saalides siis see,et power enamustes kohtades taustaks parem oleks rockmuusika saatel trenni teha.

v6ta mpekas siis kaasa, ega seal ei hakata laskma nii et yhele meeldib rock teisele hip ja hop .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise k2in tartu arcticus ja yldiselt meeldib, kuigi olen arusaanud et ma ei vaja sellist luksust pealegi maksan 600 kuu .

Mulle meeldivad old school j6usaalid, peaasi et rahvast oleks, kange, kettaid ja hantleid ning ajab asja 2ra .

Kui keegi teab m6nda sellist saali tartus, 8elge palun .

Ei ole mul vaja neid masinaid, peaasi et oleks odavam ja eelnimetatud oleks olemas .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates 15.06.2009 ei treeni enam kusagil. Mõtlen leida Nõmme keskuse lähedusse uut jõusaali alates juulist.

Lähimad on minu hetke teamiste järgi Trummi jõusaal, Audentese spordihallis miskit, ja Nõmme ujulas ka pidavat miskit olema, ja TTÜ's.

Millist neist neljast, või ka mõnest lähedasest veel valida, ei oskagi öelda, pakun, et treenin kõigis korra ära, siis otsustab. Tegelikult pole suurt vahet kus treenida ju, raud on raud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise k2in tartu arcticus ja yldiselt meeldib, kuigi olen arusaanud et ma ei vaja sellist luksust pealegi maksan 600 kuu .

Mulle meeldivad old school j6usaalid, peaasi et rahvast oleks, kange, kettaid ja hantleid ning ajab asja 2ra .

Kui keegi teab m6nda sellist saali tartus, 8elge palun .

Ei ole mul vaja neid masinaid, peaasi et oleks odavam ja eelnimetatud oleks olemas .

Ise käin ka arcticus ja meeldib väga. Oldschool oli kunagi vähemalt ülikooli spordihoones.

Üks odavaimaid on Ale Coqi spordihoones - pole eriti palju seal seadmeid aga asja saab aetud.

MV spordiklubi on hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käin ka arcticus ja meeldib väga. Oldschool oli kunagi vähemalt ülikooli spordihoones.

Üks odavaimaid on Ale Coqi spordihoones - pole eriti palju seal seadmeid aga asja saab aetud.

MV spordiklubi on hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

k2isin ka alecoqis, usu mind see oli absull m6ttetuuuuu . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alates 15.06.2009 ei treeni enam kusagil. Mõtlen leida Nõmme keskuse lähedusse uut jõusaali alates juulist.

Lähimad on minu hetke teamiste järgi Trummi jõusaal, Audentese spordihallis miskit, ja Nõmme ujulas ka pidavat miskit olema, ja TTÜ's.

Millist neist neljast, või ka mõnest lähedasest veel valida, ei oskagi öelda, pakun, et treenin kõigis korra ära, siis otsustab. Tegelikult pole suurt vahet kus treenida ju, raud on raud.

Nõmme ujulasse ära üldse minema hakkagi. Korra seal käisin ja see saal ei kõlba küll kuhugi. Pole kangigi olemas, vaid mingi leiutatud vidin. Kükki teha ei saa, rinnalt surumist ka mitte ning hantlite valik on pehmelt öeldes kesine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sai siis lõpuks mindud HC Jõusaali viljandis , ainus millest puudust tunnen on kükipuur ;D kuna seal on väga kehv smithi masin (väga peenike kang,peaaegu ilma sooneta,liugleb raskelt,vähe hambaid[kõrgus pole kõigile sobiv]) aga muidu 200 eeku kuu käib kah ;D

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kooliajal TTK jõusaalis, suvel ja nädalavahetustel aga Kunda Spordikompleksi jõusaalis.

Ma ei liialda, kui ma ütlen,et Kunda jõusaal on koht,mis vastab absoluutselt kõigile minu nõudmistele, super koht,parimat pole olemas, kel võimalus, soovitan kindlasti külastada, te ei kahetse. Lisaks sellele on tegemist ka väga soodsa kohaga, täiskasvanule on on ühe korra pilet 20 krooni, õpilasele/tudengile on see veelgi soodsam. Peale jõusaali on lihaste lõdvestamiseks võimalik külastada ka ujulat, mis on samuti soodsa hinnaga. Seega, kes sattub Kundasse, külastagu kindlasti ka spordikompleksi !!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kevadel sai kuu käidud koolijõusaalis.

Suvel plaan edasi käija TTÜ's.

Eks sügisel tuleb jälle uus jõusaal valida, kuna koolivahetus toimub. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spartas on väga korralik jõusaal.

Nõmme ujula kohta siis nii palju, et 10x pilet maksab nüüd 250? Enne, kui ma seal paar korda (10) käisin, oli 10ne korra pielt 550. :P

Olen ka mõned korrad kunagi Nõmme ujulas käinud. Muidugi see oli aastaid tagasi ja siis tundus, et pole viga.

Aga nüüd olen juba eelmise aasta novembrist käinud Sparta spordiklubis ja peab tunistama, et on väga tasemel.

Nii hinna kui ka kvaliteedi poolest.

Olen ka Kalevis käinud u pool aastat, seal pead koguaeg kella jälgima ja arvestama 1.5 h-ga. Suht raskeks läheb selle aja sisse mahtumine.

Spartas seda probleemi pole, saad rahulikult oma trennile keskenduda ajale mõtlemata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×