Jump to content
vanatomm

Kus saalis käite treenimas?

Recommended Posts

Nüüdseks käingi uues klubis ``Sparta``, mis asub Pärnu mnt. 139C Kes veel ei ole käinud antud spordiklubi külastamas, siis soovitan kindlasti. Vaadake ka kodulehekülge: www.spartasport.ee Hantlite valik hea, nn. uue ajastu masinad, lisaks 2 tõstepõrandat. Kui tulete esimest korda, siis esimese korra eest maksma ei pea ning kui meeldima hakkab, saate juba sõlmida lepingu. Antud jõusaalis on hakanud käima palju Zelluloosi ja ka RevalSpordi rahvast. Mis peamine, kunagi ei pea kellegi järgi ootama harjutusi tehes. Treening on sujuvam. Ventilatsioonisüsteem on ka super.

Kohati lausa privaatsaali tunne jah, päevasel ajal eriti- rahvast vähe, mõnus kohe trennida! :) Ja üks suur pluss- PUHAS! Ei mingit mustuseraasugi, nii et minusugune puhtusefriik igatahes on ülirahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohatu lausa privaatsaali tunne jah, päevasel ajal eriti- rahvast vähe, mõnus kohe trennida! :) Ja üks suur pluss- PUHAS! Ei mingit mustuseraasugi, nii et minusugune puhtusefriik igatahes on ülirahul.

Kas Arcticus oli siis must? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Spartas tõesti privaat-saali moment on, siis tundub väga ahvatlev minu jaoks, plaanin jaanuaris jõusaali vahetada, v-b siis Sparta kasuks, see privaat-saali aspekt on väga meeldiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüdseks käingi uues klubis ``Sparta``, mis asub Pärnu mnt. 139C Kes veel ei ole käinud antud spordiklubi külastamas, siis soovitan kindlasti. Vaadake ka kodulehekülge: www.spartasport.ee Hantlite valik hea, nn. uue ajastu masinad, lisaks 2 tõstepõrandat. Kui tulete esimest korda, siis esimese korra eest maksma ei pea ning kui meeldima hakkab, saate juba sõlmida lepingu. Antud jõusaalis on hakanud käima palju Zelluloosi ja ka RevalSpordi rahvast. Mis peamine, kunagi ei pea kellegi järgi ootama harjutusi tehes. Treening on sujuvam. Ventilatsioonisüsteem on ka super.

Tundub hea, eks peab ka tulema ja uudistama ära, eriti kui veel esimene kord tasuta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna jõusaalid jäävad kaugele,olen sunnitud käima omanimelises jõusaalis.Nimelt on kõik enam-vähem vajalikud asjad ise tehtud.Võimaluse korral käin Vinni jõusaalis.Üksi tehes olen mõelnud ka turvalisuse peale,mis on väga oluline.Pean ütlema,et selles suhtes olen paremas olukorras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinna Arctic on kahjuks jah kohati vägagi räpane :) .

Tõsiselt? Ma pole küll juba pool aastat Arcticu liige.. aga minu mäletamist mööda oli alati kõik väga tip-top..

Vahepeal tervisehädade tõttu lõpetasin ära liikmestaatuse.. nüüd vaikselt mõtlen, et äkki peaks uuesti liituma.

Aga võib-olla mu mälu lihtsalt petab mind ;)... Käin TTÜ-s kehalises ja TTÜ spordihoone riietusruumi põrand on väga rõve alati :D

Käisin ka eile Spartas.. Tasuta esimese korra kampaania oli vist ainult novembrikuus (admin ütles vähemalt nii).

Mind häiris õhupuudus (väga väga palav oli.. ).. kuid see pidi olema mingi ajutine häda admini sõnul.. Eks ta ole veel ehitamisjärgus ka.. loodetavasti pannakse duśśiruumidesse ka sellised paremad nagid / riiulite moodi asjad, kuhu saaks kuivatamise ajaks oma asjad visata (pudelid). Jõusaalis polnud ka mingit serva vms, kuhu oma vihikut, telefoni jms panna.. pidi kogu aeg kaasas kandma.

Suur miinus on kindlasti ka parkimine.

Plussidest räägivad Sparta kasuks hind. Avarus (riietusruumis väga palju ruumi veel hetkel). Masinad meeldisid ka.. eriti meeldis alaselja pink (meestele sobivas kohas oli selline auk :o.. väga mugav).. plokil kukla taha tõmmet teha oli ka hea, sest need käepidemed on väga heast materjalist.. (pehmed, samas hea haarduvusega).

Muidu on väga normaalne.. aga kuna käisin nii pikalt Arcticus, siis kipun võrdlema.. Arcticus oli/on õpilastele / üliõpilastele pmst 700 EEK kuu.. Seega on nad minu jaoks samas hinnaklassis.

Kuid no täiskasvanute jaoks on Arctic muidugi palju kallim..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna veel isegi november ja eile oli kohe kindlasti . Äkki said Spartas tüssu ?:)

Ei ma ise käisin ka eile ja tasuta .. ;)

Aga jah mõtlesingi seda, et homsest enam vist ei ole seda kampaaniat..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinna Arctic on kahjuks jah kohati vägagi räpane :) .

Olen homme 17.25 alates vähemalt kl 8-ni seal kohal, näita mulle ka need räpased kohad ära?

PS: Naiste riietusruumi ma ei sisene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JJB Dundalk, Iirimaa. UK kett. Tase kova. Bassein 25m jms.. Kuu 45 euri ca. 700 krooni siis. Eestis pole veel sarnast kulastanud kuna enamikes heades kohtades uksikkulastust ei muuda. Nuud vist Sparta nimelisse saab mindud kuna seal korra pilet olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen homme 17.25 alates vähemalt kl 8-ni seal kohal, näita mulle ka need räpased kohad ära?

PS: Naiste riietusruumi ma ei sisene.

Just naiste riietusruumi piiresse need halvimad kohad enamuses jäävadki... Ja ma kahjuks homme õhtul trennis ei ole ka. Mõni teine kord ehk :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just naiste riietusruumi piiresse need halvimad kohad enamuses jäävadki... Ja ma kahjuks homme õhtul trennis ei ole ka. Mõni teine kord ehk ;) ?

meeste pool alati suht ok.....naised mäkerdavad siis rohkem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Scala Fitness Club alates eelmisest nädalast, ometi ka saal kus korralikud kangid ja hantlid, saun ka tasemel..mulle muud pole vaja..475 kuu päeval mul..aa musa ka hea Manovari ikka kuuleb õhtuti ja muideks siin on ka Zelluloosi ja vana Flexeri rahavast näha, et kas siis zellukas on alla käinud või mis ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oslos Friskis & Svettis-es.Neid põhjamaades päris palju ja mõned ka mujal euroopas.Igatähes päris tasemel koht on.370 NOK = 600 EEKi kuu.Selle raha eest võid jõusaal,fitnessi taolised asjad,saun jne.Väikse lisaraha eest ka solaariumid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×