Jump to content
vanatomm

Kus saalis käite treenimas?

Recommended Posts

Jüri spordikeskuse 4x nädalas, olen seal juba peaaegu aasta käind, 250 on kuu õpilasele kes on Rae valla elanik ja nuriseda ei saa küll millegi üle.

mille järgi sind ära tunda? ise käin kuskil 3-4 korda nädalas :D

Muudetud kasutaja -antero- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohalikus spordihallis. Masinad on küll naljanumbrid. Trenni saab tehtud.

ERITI rõvedad kettad on ka - nagu lasteaialastele. Mulle meeldivad need USA stiilis ilma katteta ja nurgelised palju enam, täislaaditud kang näeb ikka hoopis teine välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin jõusaalis, mille töökoht on mulle võimaldanud. Minu meelest kõige mugavam variant, kui kõik asub ühes hoones.

Saal ise pisike ja ega palju kasutuskõlblikkemasinaid pole, aga ega tegelikult palju rohkem vaja polegi kui mõned vabad raskused, kang ja hantlid. Ega ei maksa nuriseda, kui tasuta saab käia.

Käisin paar aastat Revalis. Sealne kõige suurem pluss on masinate rohkus ja ruum.

Mõned kuud proovisin ka Tulbi spordiklubi jõusaali. See mingit erilist vaimustust ei tekitanud kuna on üsna pisike, aga kõik mis vaja on seal olemas.

Proovisin ka Rituali. Ruumi on, aga paratamatult tekkis kuhugi mingi järjekord, kuna kõike on seal 1 eksemplar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jüri spordihoones ;)
haha, käin ka jüris :D<_< hind on üliodav ja mis selle eest veel ees ootab on veel parem ;) Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TTÜ spordihoone saalis. Tudengile oli 450.- kuu kui ma õigesti mäletan, muidu vist 600.-

Saaliga olen üldiselt rahul, kõik eluks vajalik on olemas ja kodule/koolile lähedal. Aknaid ja õhku palju. Ainuke asi mis häirib on paratamatu kiire kulumine osadel masinatel seoses tudengipere rohkusega.

Saaremaal olles käin sanatoorium Meri jõusaalis, 60.- kord. Saal on väga algeline, kuid vajalikud kangid ja pingid ning paar masinat on olemas, keskmiste vajadustega trenniskäija saab oma trenni tehtud (ja rahvast on seal alati vähe, ei pea Spordihoone stiilis kohtade eest võitlema).

Muudetud kasutaja Mercy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüdseks käingi uues klubis ``Sparta``, mis asub Pärnu mnt. 139C Kes veel ei ole käinud antud spordiklubi külastamas, siis soovitan kindlasti. Vaadake ka kodulehekülge: www.spartasport.ee Hantlite valik hea, nn. uue ajastu masinad, lisaks 2 tõstepõrandat. Kui tulete esimest korda, siis esimese korra eest maksma ei pea ning kui meeldima hakkab, saate juba sõlmida lepingu. Antud jõusaalis on hakanud käima palju Zelluloosi ja ka RevalSpordi rahvast. Mis peamine, kunagi ei pea kellegi järgi ootama harjutusi tehes. Treening on sujuvam. Ventilatsioonisüsteem on ka super.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käin Kalev Spa´s 3xndl.

Täna avastasin, et külastades Kalev Spa keskust saab külastaja parkida 2h tasuta. Tasuta saab parkida Kalev Spa pea sissepääsu ette.

Muudetud kasutaja vanatomm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüdseks käingi uues klubis ``Sparta``, mis asub Pärnu mnt. 139C Kes veel ei ole käinud antud spordiklubi külastamas, siis soovitan kindlasti. Vaadake ka kodulehekülge: www.spartasport.ee Hantlite valik hea, nn. uue ajastu masinad, lisaks 2 tõstepõrandat. Kui tulete esimest korda, siis esimese korra eest maksma ei pea ning kui meeldima hakkab, saate juba sõlmida lepingu. Antud jõusaalis on hakanud käima palju Zelluloosi ja ka RevalSpordi rahvast. Mis peamine, kunagi ei pea kellegi järgi ootama harjutusi tehes. Treening on sujuvam. Ventilatsioonisüsteem on ka super.

Peaks vist täna minema ja oma tasuta korra ära kasutama <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×