Jump to content
matti

Mina tegelen hetkel...

Recommended Posts

Sel hetkel kui seda vastust kirjutasin, istusin arvuti taga ja kirjutasin vastust teemale "Mina tegelen hetkel...". :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin videot

, sõin just mingi 300 grammi pastat ja paneeritud seašnitsli, mõtlen(jõutõmme ülesminukuga) tänasele trennile, mis tunni aja pärast hakkab ja hakkasin kuulama Metallicat, et end tasapisi üles kütta... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile...

kell 8 ärkasin,

läksin põhitööle, töötasin 17-30neni, sõin ja läksin selga treenima, tulin tagasi 20-30ks, sõin, läksin teisele tööpostile 21-45ks,

töötasin täna hommiku 4-00ni, tegin ühe Rumba, uni tuli kell 6-00, ärakasin täna 8-30, läksin tööle, haigutasin hetk tagasi ja tegin ühe Rumba, sõin, olen palju tööd teinud, vaatasin üle pika aja siia foorumisse, ja lõpetan tööpäeva 17-30, misjärel lähme töökaaslastega projekti lõppu tähistama vanalinna, kui tähistatud saab, sisi teavitan, mida teen või tegema hakkan siia foorumisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hetkel oli mul pool õuna laual, postkast lahti avalduse tegemisega ja excel mata statistikaga. Ei ole mõtet nokkida siin teemas, sa saad aru küll.

Saan-saan, :rolleyes:

Lihtsalt teema on selliselt formuleeritud, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joonestasin insenerigraafika töövihikus ülesannet natuke ja lähen nüüd magama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen Oidipust :D

whahha, kõige mõttetum raamat üldse, mida ma olen elus lugenud. Tõsiselt. Sisukokkuvõttest saad alles raamatu poindi teada, muidu sellest värsist ei loe midagi välja:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida sa õpid?

sillaehitusinseneriks, ei oska seda osastavasse käändesse panna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sillaehitusinseneriks, ei oska seda osastavasse käändesse panna

Kus?

Me sinuga siis ju peaaegu kolleegid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sillaehitusinseneriks, ei oska seda osastavasse käändesse panna

olen 12 klass hetkel, olen ka mõelnud õppima minna ehitust, sillaehitust või teedeehitust v midagi selletaolist. Kui suur on sul seal käsitsi joonestuse osakaal? Joonestamine on mu kõige nõrgem pool :D mulle muidu on räägitud, et tänapäeval tehakse kõik joonestamine arvutitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 12 klass hetkel, olen ka mõelnud õppima minna ehitust, sillaehitust või teedeehitust v midagi selletaolist. Kui suur on sul seal käsitsi joonestuse osakaal? Joonestamine on mu kõige nõrgem pool ;) mulle muidu on räägitud, et tänapäeval tehakse kõik joonestamine arvutitega.

Tule õppima masinaehitust, jummala mõnus eriala, soovitan kõigile,kel võimeid ja tahtmist :D

Joonestamist ei ole väga palju,samuti ple see väga raske,selline keskmine

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 12 klass hetkel, olen ka mõelnud õppima minna ehitust, sillaehitust või teedeehitust v midagi selletaolist. Kui suur on sul seal käsitsi joonestuse osakaal? Joonestamine on mu kõige nõrgem pool :D mulle muidu on räägitud, et tänapäeval tehakse kõik joonestamine arvutitega.

No praegu meil esimesel semestril on kaks joonestamise ainet: insenerigraafika ja kujutav geomeetria.Mulle endale need väga rasked ei ole, aga osad on pisut hädas.Kõige hullem asi on meil hoopis füüsika.Lisan veel, et käsitsijoonestamine lõpeb esimese aastaga ära ja ega see AutoCAD-is joonestamine sugugi lihtsam ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tule õppima masinaehitust, jummala mõnus eriala, soovitan kõigile,kel võimeid ja tahtmist :D

Joonestamist ei ole väga palju,samuti ple see väga raske,selline keskmine

No teil seal tehnikakõrgkoolis jah ei ole, aga ma räägin tehnikaülikoolist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tule õppima masinaehitust, jummala mõnus eriala, soovitan kõigile,kel võimeid ja tahtmist :D

Joonestamist ei ole väga palju,samuti ple see väga raske,selline keskmine

Ei olnud jah väga viga, ma jõudsin kolmanda kursuseni, kuid siis hakkasin tööl käima ja kahjuks jäi pooleli, plaan minna uuesti ülikooli lähiajal, aasta paari jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No praegu meil esimesel semestril on kaks joonestamise ainet: insenerigraafika ja kujutav geomeetria.Mulle endale need väga rasked ei ole, aga osad on pisut hädas.Kõige hullem asi on meil hoopis füüsika.Lisan veel, et käsitsijoonestamine lõpeb esimese aastaga ära ja ega see AutoCAD-is joonestamine sugugi lihtsam ei ole.

No worries, kogenumad noormehed kommenteerivad, et füs I saad selgeks alles insenerimehaanikas. ;]

Endalgi hakkas füüsika pilti ette lööma alles pärast analüüs II-te.

Aga, hetkel hoian silmi lahti, scannin veidi poste ning arvutan usinalt, mis kell ülesse peaks ärkama, et päeva lõpuks toimetused toimetatud saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×