Jump to content
gmaster

Ei suutnud naeru pidada..

Recommended Posts

Veel friike :D

Heather Darling, kes väidetavalt surub rinnalt 230-250 kg. Ja biitsepsi ümbermõõt on tal 50

...

Julia Stamper, kes minu arvates meenutab seksist ja linnast Carriet :P

...

Beverly DiRenzo ja sõnu polegi vaja :P

...

Jennifer Gutierrez

...

Tekib küsimus, miks need naised nii teevad ja millised nad veel vanana välja näevad? :P

Täitsa kenakesed teised :rolleyes: .............................. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot huvitav oleks siis näha nn enne/pärast pilte- on mõjunud või ei ja kuidas. Kahjuks pole näinud.

Vaadates naise musklilist keha, tekib juba alateadvuses ettekujutus, et oi milline mees- sest musklid ja naine ei käi ju üldtuntud tavade järgi kokku. Selle eelarvamusega suhtumegi siis igasse naisesse, kel rohkem muskleid, kui keskmisel mehel. Mind on korduvalt meheks sõimatud, olen seda kuulnud ka teiste jõusaaliga aktiivselt tegelevate naiste kohta, nimesid nimetamata. Et siis mees? Kaugel sellest. Mehed-naised, ärge olge kadedad, et teil head vormi ei ole! Tehke selle nimel tööd.

Samas liigub siinsamas tänavatel ikka vahel selliseid kirvenäoga naisi et vaata ja imesta. Poleks lotendavat partiid ees, ei saaks näo järgi arugi, et naine on. Hormoonid? Vaevalt küll. Ju siis sündinud lihtsalt selliseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot huvitav oleks siis näha nn enne/pärast pilte- on mõjunud või ei ja kuidas. Kahjuks pole näinud.

Vaadates naise musklilist keha, tekib juba alateadvuses ettekujutus, et oi milline mees- sest musklid ja naine ei käi ju üldtuntud tavade järgi kokku. Selle eelarvamusega suhtumegi siis igasse naisesse, kel rohkem muskleid, kui keskmisel mehel. Mind on korduvalt meheks sõimatud, olen seda kuulnud ka teiste jõusaaliga aktiivselt tegelevate naiste kohta, nimesid nimetamata. Et siis mees? Kaugel sellest. Mehed-naised, ärge olge kadedad, et teil head vormi ei ole! Tehke selle nimel tööd.

Samas liigub siinsamas tänavatel ikka vahel selliseid kirvenäoga naisi et vaata ja imesta. Poleks lotendavat partiid ees, ei saaks näo järgi arugi, et naine on. Hormoonid? Vaevalt küll. Ju siis sündinud lihtsalt selliseks.

Kui naisel veidike suuremad lihased on , siis see ei häiri. Aga kui naisel on mehe nägu ka juba ees...siis see on natuke juba liig :( Ilma hormoonideta nüüd naisele vaevalt mehe nägu ette tuleb , jõusaal ja toitumine nüüd üksi ka nii palju ju ei muuda :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma panen kah ühe lingi. Võibolla mitte küll niiväga teemakohane aga noh. :(

Kliki siin

Ütlen ausalt et isegi tüdrukuna ei oleks ilus, kui oleks sama näolapp, vähemalt minu jaoks. :(

Veel vähem sellisena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida rohkem ma seda videot vaatan, seda enam tundub mulle, et tal on hommikul habe ajamata jäänud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma hormoonideta nüüd naisele vaevalt mehe nägu ette tuleb, jõusaal ja toitumine nüüd üksi ka nii palju ju ei muuda :(

Mulle on väidetud küll et muudavad. Pluss muidugi looduse poolt kaasaantud sihverplaat :( Vist nii, et nägu pole just printsesi oma, kaasad sinna juurde veel raske jõusaalitrenni ka ja ongi maailma ots, ehk meesnaine :)

Aga noh mis mina ka tean. Mina olen siiski veel väike inimene.

Aga eks te arutage edasi, võibolla kunagi selgub ka tõde....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot ei oska 100% kindlalt öelda kas raske jõutreening iseenesest muudab naisi mehelikumaks või on vaja ikka stroidide vms abi, aga olen Eestis näinud küll küll kuidas naine on üsna märgatavalt muutunud... :( Mingil määral kindlasti juba ainult raske treening ise muudab, võibolla osaliselt ka seetõttu, et raskelt füüsiliselt pingutades pingulduvad ka näolihased. Olete ju ikka näinud inimesi igasuguseid grimasse tegemas jõusaalis. Arvatavasti mingil määral ka need näolihased arenevad ja nägu veidi muutub. Eriti märgatav võib asi veel olla kui ka keha rasvaprotsent langeb.

Üldiselt ju raske treening peaks soosima mees-suguhormooni e. testosterooni suuremat tootmist?

Testosteroon on peamine meessuguhormoon... See esineb nii meeste kui naiste organismis ...

Kui ma nüüd ei eksi, siis raske treening suurendab testosterooni taset ja seda sel juhul ka naistel? Kui nii, siis ...:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot ei oska 100% kindlalt öelda kas raske jõutreening iseenesest muudab naisi mehelikumaks või on vaja ikka stroidide vms abi, aga olen Eestis näinud küll küll kuidas naine on üsna märgatavalt muutunud... :( Mingil määral kindlasti juba ainult raske treening ise muudab, võibolla osaliselt ka seetõttu, et raskelt füüsiliselt pingutades pingulduvad ka näolihased. Olete ju ikka näinud inimesi igasuguseid grimasse tegemas jõusaalis. Arvatavasti mingil määral ka need näolihased arenevad ja nägu veidi muutub. Eriti märgatav võib asi veel olla kui ka keha rasvaprotsent langeb.

Üldiselt ju raske treening peaks soosima mees-suguhormooni e. testosterooni suuremat tootmist?

Testosteroon on peamine meessuguhormoon... See esineb nii meeste kui naiste organismis ...

Kui ma nüüd ei eksi, siis raske treening suurendab testosterooni taset ja seda sel juhul ka naistel? Kui nii, siis ...:(

Jõusaal suurendab küll testosterooni taset, aga üsna tühiselt.

See, et naiste nägu võib peale saali minekut muutuda, just seotud sellega, et rasva on näost kadunud, siis näojooned muutuvad kandilisemaks, ja ongi mehelikum nägu.

Aga sellest naisest seal videos rääkidas, siis on koomiline, kuidas tal on selline paari millimeetrine tihe mehe habe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaal suurendab küll testosterooni taset, aga üsna tühiselt.

See, et naiste nägu võib peale saali minekut muutuda, just seotud sellega, et rasva on näost kadunud, siis näojooned muutuvad kandilisemaks, ja ongi mehelikum nägu.

Aga sellest naisest seal videos rääkidas, siis on koomiline, kuidas tal on selline paari millimeetrine tihe mehe habe.

Mismoodi KANDILISEMAKS? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No naised muutuvad jõusaali ja teatud ainete koosmõjul meeste sarnaseks küll. Tehis testosterooni tarbimine ja muud hormoonid/steroidid panevad naise keha sellises suunas arenema küll, et aastate järel võib naisel olla kandiline lõug ja palju ühiseid jooni meestega. Muidugi tuleb steroide manustades arvestada ka karvakasvu kiirenemisega, niiet ma arvan, et tal läheb päevas päris palju aega raseerimiste ja epileerimiste peale. Aga ju võistluspäeval ei olnud aega habet ajad ja nii see nüüd välja paistabki. Kunagi tegi üks ajakirjanik testi, kus tegi mingi kuu ajase steroidi kuuri. Ja ühe kõrvalmõjuna oli ka see, et tal läks selg karvaseks ja habet pidi ajama mitu korda päevas, kui varem sai võibolla hakkama paari-kolme päeva jooksul korra habet ajades.

Need naised, kes nii väga tahavad oma keha saada sarnaseks meeste omale, olla lihastes ja tugevad, pingutavad oma tulemusi taga ajades mingil ajal üle ja nii neist meesnaised saavadki. Mina nii väga neid naiseks ei nimetaksgi. Pigem mingid friigid, kes pole ei üks ega teine. Mina kahjuks selliste väärastumiste osas tolerantne ei ole ja oman jõusaalis meestega võistlevate naiste osas samuti eelarvamusi. Mina olen selles mõttes võibolla vanamoodne või mis iganes, aga mina arvan, et naised peaksid olema naiselikud ja mehed mehelikud. Mulle meeldivad naiselikud naised ja ausalt öeldes mina oma naist jõusaali ei veaks, nagu mõned seda teevad. Naine võib olla keha mõttes idiaalne, aga ikka veetakse neid jõusaali ja lastakse oma keha ära rikkuda. Aga seda vaid minu arvates. Laiad õlad ja ülakeha ei kuulu minu arust naiselikkuse alla. Hea vorm ja fitness ei tee paha, aga jõusaalis jõu ja massitreeningut teha pole minu arust naistele. Ärgu nüüd teistpidi arvajad pahandagu, see vaid minu arvamus. Mulle meeldib, et mehed ja naised on erinevad ja tegelevad erinevate asjadega. Kõiges ei pea mehed ja naised võrdsed ja samasugused olema. Muidu võib varsti kõiki omasoo iharateks nimetada.

Kahjuks tänapäeval on näha ka meeste seas naiselikustumist. Õnneks massiliselt vastupidiseid märke naiste puhul ei ole, aga nagu ikka on ka erandeid ja nii on ka need meesnaised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldivad naiselikud naised ja ausalt öeldes mina oma naist jõusaali ei veaks, nagu mõned seda teevad. Naine võib olla keha mõttes idiaalne, aga ikka veetakse neid jõusaali ja lastakse oma keha ära rikkuda.

Kuule jõusaalis saab muudki teha kui laiu õlgu ja ega need naistel eriti kergelt ei tulegi :rolleyes: Jõutreening on suht efektiivne siiski igas mõttes vormis püsimiseks.

See et kellegi keha on ideaalne ei tähenda et ta oleks ideaalne ka ilma vaeva nägemata.

Kahjuks tänapäeval on näha ka meeste seas naiselikustumist. Õnneks massiliselt vastupidiseid märke naiste puhul ei ole, aga nagu ikka on ka erandeid ja nii on ka need meesnaised.

Kindel et vastupidist pole? Mul selles osas andmeid pole. Meeste testotase arenenud maailmas langeb ilmselt globaalselt (korralik analüüs on USA kohta) ja ametlik tervishoiupoliitika aitab sellele hoolega kaasa. Naiste andmetega pole kursis ja ei tea kas seda on uuritud aga üht-teist võib ju oletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule jõusaalis saab muudki teha kui laiu õlgu ja ega need naistel eriti kergelt ei tulegi :rolleyes: Jõutreening on suht efektiivne siiski igas mõttes vormis püsimiseks.

See et kellegi keha on ideaalne ei tähenda et ta oleks ideaalne ka ilma vaeva nägemata.

Kindel et vastupidist pole? Mul selles osas andmeid pole. Meeste testotase arenenud maailmas langeb ilmselt globaalselt (korralik analüüs on USA kohta) ja ametlik tervishoiupoliitika aitab sellele hoolega kaasa. Naiste andmetega pole kursis ja ei tea kas seda on uuritud aga üht-teist võib ju oletada.

Ei muidugi saab jõusaalis treenida ka nii, et lihtsalt vormis püsida ja lihasmassi mitte juurde kasvatada. Aga kõik oleneb treening metoodikast. Õnneks naistel keerulisem lihasmassi saada kui meestel.

Ja ma loodan tõesti, et soolised eripärad jäävad alles. See testo taseme langus teeb küll murelikuks. Aga jah ma ei tea kas vastupidiseid protsesse kah toimub, ka mul pole mingeid tõendeid ja pole väga palju täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×