Jump to content
kristokii

Kreatiini ja proteiini tarbimine.

Recommended Posts

Tere! ... Küsimus siis selline, et kas kreatiini ja proteiini võib tarbida ühes shakes ja kui palju ja millega võtta oleks soovitatav?

No ma ei tea... enne nende kasutamist võiksid sellisele tasemele jõuda, et isegi tead seda.

Muidugi võib. Palju ja millega? -Paki peal on kirjas üldiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! ... Küsimus siis selline, et kas kreatiini ja proteiini võib tarbida ühes shakes ja kui palju ja millega võtta oleks soovitatav?

kui kavatsed kreatiini tarvitada kasuta seda koos süsikatega ( näiteks Dextroos ) annab parema tulemuse , vähemalt minu kogemuse põhjal ja teiste isikute jutu põhjal kellega olen rääkinud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! ... Küsimus siis selline, et kas kreatiini ja proteiini võib tarbida ühes shakes ja kui palju ja millega võtta oleks soovitatav?

Kui suur sul treeningintensiivsus ja mille poole püüdled? Ei taha küll sulle liiga teha ,kuid paljud võtavad liialt igasuguseid

lisandeid.Kui siiski soov on suur soovitan neid hoopis kapslitena võtta:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui suur sul treeningintensiivsus ja mille poole püüdled? Ei taha küll sulle liiga teha ,kuid paljud võtavad liialt igasuguseid

lisandeid.Kui siiski soov on suur soovitan neid hoopis kapslitena võtta:

noo ütleme nii et umbes 4 korda nädalas jõusaal ... ja korvpall pm üle ühe nädalavahetuse laagrid ja nädalasees 3,4 trenni. Eesmärk suurendada lihasmassi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noo ütleme nii et umbes 4 korda nädalas jõusaal ... ja korvpall pm üle ühe nädalavahetuse laagrid ja nädalasees 3,4 trenni. Eesmärk suurendada lihasmassi.

Kirjuta, kuidas sa toitud siis näeb kas kreatiini vaja üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui kavatsed kreatiini tarvitada kasuta seda koos süsikatega ( näiteks Dextroos ) annab parema tulemuse , vähemalt minu kogemuse põhjal ja teiste isikute jutu põhjal kellega olen rääkinud .

võid dextroosi ja kasutada, aga viinamarja suhkur on ikka kõvasti odavam.

ilma korraliku toitumiseta ei anna kreatiin max effekti.

kui pikalt trenni teinud oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toiutumine pole eriti paigas...kool on segavaks faktoriks :rolleyes:

Ma küll saan korralikult koolis käia ja toituda. Pigem telli omale selle raha eest toitumiskava siit saidilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll saan korralikult koolis käia ja toituda. Pigem telli omale selle raha eest toitumiskava siit saidilt.

kooli annab karpides igasgu asju kaasa vedada. mõnes koolis on klassides isegi mikrolaine ahjud ja vee keetjad. tahtmist peab olema lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võid dextroosi ja kasutada, aga viinamarja suhkur on ikka kõvasti odavam.

ilma korraliku toitumiseta ei anna kreatiin max effekti.

kui pikalt trenni teinud oled?

Dextroos = Viinamarjasuhkur .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×