Jump to content
jalgpallipea

kõhulihased.

Recommended Posts

Ujumine on üldse imeline asi, kõik lihased töötavad korraga, süda läheb tugevamaks, rasvad põlevad :rolleyes: Ei ole liigestele ohtlik, nagu näiteks jooksmine.

Jah just nimelt, kõik lihased on töös ja rasva põlemine on suur ning tõesti treenin südame- ja kopsude tööd! :D

Muudetud kasutaja Chilldog poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avaldan oma arvamust.Raskuseid mina üldse ei kasuta ja ainult on abiks saledusketas.Oluliseks pean soorituste puhtust ja fikseerimist.Peab tundma nn. füüsilist valu,kui hoida kõhtu pingul.Üks harjutus on põrandal maas ja tõstan jalgu ja pead ning kätega hoian tasakaalu. Lõpp asendis hoian mitu sekundid üleval ning pärast jalgu maha ei lase-4¤15 on mulle piisav.Siis rippes sirgete jalgade tõstmine aeglaselt 3¤20 korda.Vahelduseks olen saledusketta peal 3¤100 korda.Muidugi ketta peal saab jalgade asendiga raskust muuta.Loodan,et sain natukenegi aidata.Muidugi toidust ma ei räägi,sest sellest loeb ka palju.Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina koostasin endale kõhulihaste treenimiseks kava lehekülje järgi mille linki ROtter on korduvalt erinevatesse foorumitesse riputanud. Selle tegemisel lähtusin lihasruppidest ning enda enesetundest harjutuste tegemisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaevan tiba.

Tuli ka idee tiba kõhulihaseid arendada. Jõutsin juba natukene uurida foorumit. Sai nii palju selgeks,et põhiliselt tleb jälgida söömist. Sellega on üks giga suur probleem, aina läheb sisse igast kabanosse ja muid nosse, ning vähemalt nv friikartulidviinerigatopeltkastmega :D , kui mitte rohkem.

Aga, eks ma hakkan aina rohkem seda jälgima.

Põhi idee on hetkel kätte saada siis nn. six pack, no vähemalt võiks jõuda järgmiseks suveks sinna. Netis lugedes, siis nii mõnigi on suutnud, paneb mõtlema.

Eile tegin selliseid harjutusi

( teen kõik läbi, siis teen teisi , ning kordan veelkord kõiki )

http://www.youtube.com/watch?v=IOri5Tlm23c...feature=related ( v.a viimased 2)

+ Veel niisama kõhulihaseid 30 tükki.

Täna hommikul oli tunda küll, aga mitte midagi hirmsat. :D

Et, ehk veel mingeid soovitusi? Mingi aeg peaks ka jooksmise ette võtma, ja talvel võiks ju üritada nädalas mõned korrad ujumas käija.. ;)

Muidu vanuseks 17, 170cm peaks ära viskama ja viimati kaaludes ~64-65kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käi 2-3 korda nädalas ujumas, ja küll näed millised kõhulihased sul tulevad :rolleyes:

hmmm, ujun nii 5x nädalas, 3 kuu läheb, pole kõhulihaseid... neid peab ise pusima põrandal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avaldan oma arvamust.Raskuseid mina üldse ei kasuta ja ainult on abiks saledusketas.Oluliseks pean soorituste puhtust ja fikseerimist.Peab tundma nn. füüsilist valu,kui hoida kõhtu pingul.Üks harjutus on põrandal maas ja tõstan jalgu ja pead ning kätega hoian tasakaalu. Lõpp asendis hoian mitu sekundid üleval ning pärast jalgu maha ei lase-4¤15 on mulle piisav.Siis rippes sirgete jalgade tõstmine aeglaselt 3¤20 korda.Vahelduseks olen saledusketta peal 3¤100 korda.Muidugi ketta peal saab jalgade asendiga raskust muuta.Loodan,et sain natukenegi aidata.Muidugi toidust ma ei räägi,sest sellest loeb ka palju.Tänan!

Ära tee seda sirgete jalgadega, see käib selja peale. Seda tuleb kõverdatud jalgadega teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus oleks, et mitte jälgida nende söömist vaid loobuda nende söömisest.

Jes.

muidu, siuke loll küsimus, et kas kohvi annab ka nn" rasva" ja muid mitte häid aineid ?

Ma lahmin iga ommik endale suht suure tassi sisse.

Muudetud kasutaja Maniak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jes.

muidu, siuke loll küsimus, et kas kohvi annab ka nn" rasva" ja muid mitte häid aineid ?

Ma lahmin iga ommik endale suht suure tassi sisse.

pidevalt tarbides kaob tundlikkus ja peab rohkem tarbima,et sama laksu annaks. Aga muidu kohv kiirendab ainevahetust ja suurendab rasapõletust.

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga üldiselt ta kuhugi midagi nii väga ei lisa?

no mina eitea, mis laks sealt tuleb. lihtsalt maitse meeldib. sest, sinna läheb väga palju piima, ja suhkrut sisse :rolleyes: .

edit: aga veel siuke ülesanne. et kas pigem teha mingi 3-4 erinevat harjutust, ja mitu korda, ehk siis seeriatena( vist? ) . et nagu ntx teeks kõiki harjutusi läib 20x. siis mõne minuti pärast uuesti jne.

või oleks kaslulikum teha nii,et rohkem erinevaid harjutusi, ja siis igat erinevat nagu vähem ikka. 20x ikka,aga mitte seeriaid vms.

Muudetud kasutaja Maniak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo, kui sa sinna väga palju suhkrut paned, siis saad sa palju süsivesikuid ju, mis omakorda soodustavad rohkel tarbimisel rasvumist. :rolleyes:

Aga tass päevas peaks olema ennem kasulik, kui kahjulik.

Ee, mille treenimisest sa räägid praegu? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo, kui sa sinna väga palju suhkrut paned, siis saad sa palju süsivesikuid ju, mis omakorda soodustavad rohkel tarbimisel rasvumist. :rolleyes:

Aga tass päevas peaks olema ennem kasulik, kui kahjulik.

Ee, mille treenimisest sa räägid praegu? :)

em no, kõhulihaste ikka :) . maiteagi, kui väga palju. nii palju, et magus on ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See harjutuste kohta mõtlesid,et teed näiteks 20x jalgadetõstet ja siis 20x istessetõusu ja siis 20x mingit muud harjutust kõhulihastele? Eks see midagi halba ei tee,niiviisi saad veits suurema intensiivsusega treenida.

Siin üks suht hea artikkel kõhulihaste treeningu kohta

http://www.t-nation.com/free_online_articl...th_to_crunching

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, üks küsimus veel.

et pmst olen alates 20 oktoobrist teind igaõhtu suht ikka

. aga siis nii,et kõiki 1x läbi. ja siis mõned lisa harjutused.ja nüüd igaõhtu kui teen, on tunda,et kõhulihased suht valusad. ma eitea, kas ma olen äkki harjutusi õppinud paremini tegema, või on probleem selles,et lihased ei jõua taastuda?

Äkki teha ülepäeviti natukene aega ..

Muidu, niisama nagu ei ole tunda ,et kõhulihased valusad vms.

Muudetud kasutaja Maniak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.top-shop.ee/VibraTonev-160231-mp.html

VIBRA TONE

Vabane probleemsetest kohtadest oma kehal:

Aseta vöö probleemsele kohale ja lase massaažil kaotada üleliigne rasv:

Säästa raha kuluka jõusaali arvelt.

Vibra Tone pakub Sulle tõhusat ja meeldivat massaaži nii kodus kui ka mujal

Aitab vähendada tselluliiti, treenib lihaseid ja suurendab lihasjõudu - Seda ilma suuremate pingutusteta!

Kes teab vb töötab :D Jätate jõusaaliga hüvasti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.top-shop.ee/VibraTonev-160231-mp.html

VIBRA TONE

Vabane probleemsetest kohtadest oma kehal:

Aseta vöö probleemsele kohale ja lase massaažil kaotada üleliigne rasv:

Säästa raha kuluka jõusaali arvelt.

Vibra Tone pakub Sulle tõhusat ja meeldivat massaaži nii kodus kui ka mujal

Aitab vähendada tselluliiti, treenib lihaseid ja suurendab lihasjõudu - Seda ilma suuremate pingutusteta!

Kes teab vb töötab :D Jätate jõusaaliga hüvasti :D

Mina taolistesse treenimis "esemetesse" ei usu, mu onunaine ostis endale taolise,ja see põletas ta kõhule kaks auku.See oli umbes kolm aastat tagasi.Praeguseks on ta tavaspordiga tublisti alla võtnud.Siit moraal; ärge jätke jõusaaliga hüvasti. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×