Jump to content
Kimalane

Hardstyle

Recommended Posts

Hei,

Pärnus on aset leidmas ka sellist masti Pidu. lähemalt siis 9 aprillil klubis Mirage. Dj Boozed Panderz(Ger), Mindcracker(Hol), Sasha F (Fin), The Machine(LT) ja palju muud. ühesõnaga lähemalt saab tutvuda sellisel aadressil naq www.unitedclubberzz.info

Keegi siit foorumlastest ka minemas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teid see muusika konsentreerumist ei sega? Minul on selle muusikaga küll konsentreerumisega suured probleemid. Endale on kõige meelepärasemaks osutunud sellised fosiilsed stiilid nagu glam ja hair metal.

Minul näiteks segab raskem metal keskendumist, karmim elektroonline muusika (hardstyle, hard trance) pigem aitavad mõtteid koondada, kui on vaja teha intensiivset vaimset tööd. Eks siin kehtib see põhimõte, et keskenduda segab see, mis ei meeldi, mis meeldib, aitab keskenduda :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis selle küsimuse eesmärk on, teada saada kui palju inimesi kuulab hardstyle´i ? Teisi vaevalt huvitab sinu muusikamaitse .

Selle eesmärk on kogukonda kuulumine, sotsialiseerimine?

Ahjaa ma vihkan sellist muusikat. Õigemini ei nimetakski seda muusikaks, pigem kutsuks crapiks või tümpsuks, saast noh:D

Peksa kangiga vastu seina, saad kohe autoriks.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle eesmärk on kogukonda kuulumine, sotsialiseerimine?

Ahjaa ma vihkan sellist muusikat. Õigemini ei nimetakski seda muusikaks, pigem kutsuks crapiks või tümpsuks, saast noh:D

Peksa kangiga vastu seina, saad kohe autoriks.

Mida nimetad siis Sina muusikaks? Kangiga vastu seina pekstes sa autoriks kohe kindlasti ei saa. Et see on elekrooniline muusika, ei tähenda, et seda nii lihtne teha on. Anna minna, tee mingi hardstyle lugu valmis, anna meile siin kuulata, olen rohkem kui kindel, et sul ei tule mitte mingisugust hardstyle moodi lugugi välja, pole sul vähematki aimu loo ülesehitusest jne jne...Ise olen juba aastaid, aastaid hardstyle vaieldamatu fanaatik ja trenni kõrvale võiks see ikka mängida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elekt. muusika ülesehitus ei ole üldse nii lihtne kui keegi siin arvab. arvutiga tehtud muusika? Arvutiga pannakse ainult erinevad soundid kokku. Soundid produtseeritakse erinevate pillidega ca Kitarri, klaverit jne kasutades. Mõni Produtsent produtseerbki muusikat nii, et tal stuudios on klavermängija, kittarist, trummar jne . Siis omakorda mixitakse neid tulevaid sounde. ja saamegi näiteks PSY Trance heli lõpptulemusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida nimetad siis Sina muusikaks? Kangiga vastu seina pekstes sa autoriks kohe kindlasti ei saa. Et see on elekrooniline muusika, ei tähenda, et seda nii lihtne teha on. Anna minna, tee mingi hardstyle lugu valmis, anna meile siin kuulata, olen rohkem kui kindel, et sul ei tule mitte mingisugust hardstyle moodi lugugi välja, pole sul vähematki aimu loo ülesehitusest jne jne...Ise olen juba aastaid, aastaid hardstyle vaieldamatu fanaatik ja trenni kõrvale võiks see ikka mängida.

Miks ma peaks proovima teha lugu, mida niigi ei salli?:D Hindan selle järgi, et mida enam enda teost ei salli, seda parem lugu tuleb?:ph34r:

Mida aga sa võiksid teha, on visata mõned on lemmiklood siia ja äkki muudan enda arvamust selle suhtes. Sest need lood mis siin foorumis postitatud on, on küll viimsed saastad.

Seni kuuldud põhjal, võin ainult öelda, et see on nii monotoone- üks heli kordub laulus 20x korda ja kõik? Aga kas sa tahad väita, et seda on palju raskem teha, kui ntx mingit muud muusikateost nagu klassika, rap või mis iganes?:D

See kangiga seina peksmine oli illustreeriv ja sobib väga hästi siia konteksti. Ma nimetaks hardstyle-i hoopiski müraks:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulata midagi,mis ei meeldi ja seda ainult selleks,et hiljem räusata voorumites müra,saast ...

vähimagi lootuseta,et kedagi õnnestub ümber veenda ...

Kohe kadedaks teeb,kui palju vaba aega teatud seltsimeestel ikka on, :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuematest üks lemmikutest Showtek - We own the night

Smack, igat sorti muusikat hästi teha on raske.

Aga teema valdajad võiksid siia miskeid häid lugusid postitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ma peaks proovima teha lugu, mida niigi ei salli?:D Hindan selle järgi, et mida enam enda teost ei salli, seda parem lugu tuleb?:D

Mida aga sa võiksid teha, on visata mõned on lemmiklood siia ja äkki muudan enda arvamust selle suhtes. Sest need lood mis siin foorumis postitatud on, on küll viimsed saastad.

Seni kuuldud põhjal, võin ainult öelda, et see on nii monotoone- üks heli kordub laulus 20x korda ja kõik? Aga kas sa tahad väita, et seda on palju raskem teha, kui ntx mingit muud muusikateost nagu klassika, rap või mis iganes?;)

See kangiga seina peksmine oli illustreeriv ja sobib väga hästi siia konteksti. Ma nimetaks hardstyle-i hoopiski müraks:D

Milleks sa üldse siin teemas kommenteerid siis, see jääb arusaamatuks :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulata midagi,mis ei meeldi ja seda ainult selleks,et hiljem räusata voorumites müra,saast ...

vähimagi lootuseta,et kedagi õnnestub ümber veenda ...

Kohe kadedaks teeb,kui palju vaba aega teatud seltsimeestel ikka on, :ph34r:

Huvitav kas sa selle peale ei tulnud, et ma ei teadnud mis selle lingi taga on ja alles pärast avamist avastsin. Ja kui nii saasta hinnatakse, siis miks mitte kommenteerida. Mis puutub ümber veenmisse, siis viimane link oli vägagi meeltmööda:)))))

Nii et ma hoopiski kadestan sind, et sul vaba aega piisavalt, et selline loogikata lausa siia postida, millel pole kellegil kasu;)

Uuematest üks lemmikutest Showtek - We own the night

Smack, igat sorti muusikat hästi teha on raske.

Aga teema valdajad võiksid siia miskeid häid lugusid postitada.

Mind just häiribki see, et jõusaalis ntx osad kuulavada moobilist hardstyle-i ja nad mitte ei kuula head kraami nagu sa just postitasid, vaid seda kehvimat varianti:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas Teile tundub, kas see on normaalne, et saalis on palju rahvast ja siis astub sisse mingi tüüp ja läheb maki kallale, paneb oma mingi "tümmi" peale ja siis teised peavad seda taluma???

pigem eelistan siis juba raadiot, mis on neutraalne, ei hakka kõrvadele ja hoiab ka keskendumise paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×