Jump to content
Kimalane

Hardstyle

Recommended Posts

See on kergem, kui te arvate. Kui muusikaline kuulmine ja loomisvõime päris null on, siis ei tee muidugi mitte midagi.

Uskuge mind, ise trumme või kitarri mängida ja olla sealjuures tehniliselt kõrgel tasemel + veel loominguline, on vähe keerulisem, kui süntekaga mingi tümm jooksma panna ja mingid sämplid luupima.

Kui sämplitega mängida, siis on selline keskmine jorsside litakas üsna lihtne kokku panna ja regulaarrullnokk ei saagi tõenäoliselt aru, et loo on tõesti teinud viieaastane.

Eks tehnika areng on igamehemuusika tekkimise üks peamisi põhjuseid. See aga ei vähenda kuidagi elektroonilise muusika nauditavama osa headust. Geniaalne muusika on tuntav, olenemata vahenditest, millega ta tehtud on. Geniaalsus muidugi erinevate maitsete raames varieerub, aga siiski mitte liiga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hardstyle parim, hardcore suht lähedal ;);) Kõik hardstylerid regage globalhardstyle forumisse :D

Olin ka vanasti metalhead ja olid eelarvamused, aga nüüd on kõik muutunud, kui kuulama hakkad, siis kuulad nii , et oioioi :)

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle teema selleks, et maitse üle vaielda? Ja miks mõni kohe arvab, et hardstyle, hardcore, trance vms. võrdub kohe rullnokaga/idioodiga/lolliga/e-poisid jne.? ;) Ütlen ausalt need, kes tõmbavad siin otsese joone muusika stiili ja inimese inteligentsuse vahele on ise "veidike harimata". :)

Aga tegelt mulle meeldib juua kohvi piimaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen ausalt need, kes tõmbavad siin otsese joone muusika stiili ja inimese inteligentsuse vahele on ise "veidike harimata". ;)

Paremini ei olegi enam võimalik ütelda. word

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle teema selleks, et maitse üle vaielda? Ja miks mõni kohe arvab, et hardstyle, hardcore, trance vms. võrdub kohe rullnokaga/idioodiga/lolliga/e-poisid jne.? ;) Ütlen ausalt need, kes tõmbavad siin otsese joone muusika stiili ja inimese inteligentsuse vahele on ise "veidike harimata". :)

Aga tegelt mulle meeldib juua kohvi piimaga ;)

Kui mind silmas pidasid, siis pead tähelepanelikumalt lugema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mind silmas pidasid, siis pead tähelepanelikumalt lugema.

Vaevalt,et ta sind silmas pidasid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis selle küsimuse eesmärk on, teada saada kui palju inimesi kuulab hardstyle´i ? Teisi vaevalt huvitab sinu muusikamaitse .

äkki teda huvitab teiste muusikamaitse? Ja räägi enda eest, mind küll huvitab, mida kaasfoorumlased kuulavad.

Kuulan ka hardstyle'i vahel, see aasta Qlimaxile ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis selle küsimuse eesmärk on, teada saada kui palju inimesi kuulab hardstyle´i ? Teisi vaevalt huvitab sinu muusikamaitse .

Ma alustasin teemat, kuna mind huvitab paljud fitnessis kuulvad Hs. Ma küll ei mõista, milles seisneb sinu pahameel minu vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lugesin q-dance.nl foorumist, et 17 aastane käis ja ei kontrollitud ID'd ega midagi :(

Veits nadi oleks nõnda kaugele minna ja siis vanuse tõttu mitte sisse saada. :( Parem ei riskiks.

Kuulan samuti hardstyle/trance muusikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hardstyle/jumpstyle klubis 5+ :huh: kodus, vabal ajal, trennis rahulikum träna ja house

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veits nadi oleks nõnda kaugele minna ja siis vanuse tõttu mitte sisse saada. :lol: Parem ei riskiks.

Kuulan samuti hardstyle/trance muusikat.

See oleks tõesti väga sitt olukord, aga ma tean, et järgmine aasta teeb üks eestlanna samamoodi proovi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa absoluutselt nendest inimestest aru, kes ütlevad, et kuidas on võimalik hardstyle jms muusikat kuulata? "See on ju arvutiga tehtud, see pole mingi õige muusika.".

Esiteks on nendes lugudes meloodia sees. Hardstyles on küll vähem meloodiat ja meloodialõigud on lühemad, kuid head trance lood on väga hea meloodiaga ja väga oskuslikult tehtud. Elektrooniline tantsumuusika sisaldab rohkem meloodilist poolt kui mingi rock/metal/hiphop. See et meloodiat mängitakse mingil määral pinisevate leadidega ja kui sulle pinisev heli ei meeldi, siis ei tähenda see veel, et see muusika poleks.

Mõned siin väidavad, et igaüks võib hiirega veits klõpsida ja loo kokku panna. Päris nii ikka ei ole, see on võibolla EJay-s, kus on meloodialõigud ja kõik helid ette antud. Korraliku programmi selgeks õppimiseks läheb üsna mitu kuud.

Samplte koha pealt selline jutt. Kõvad tegijad tõesti ei kasuta sampleid ja teevad kõik on sündihelid ja kickid ise, et nende loomingut tunneks juba soundist ära. Samas ei saa samplite kasutamist hukka mõista. Kas rokk-arstist ehitab oma kitarri ise? Ei. Ühe korraliku sündi ehitamiseks 3x OSC-ga võib kuluda päev kui mitte rohkem. Kui tahta sellist muusikat puhtalt hardwarel teha, siis tehnika maksumus oleks sinna 10 miljoni kanti. Keskmise rokkbändi paar kitarri ja trummid - need vist ikka niipalju ei maksa?

Vaikselt proovin ka ise kätt HS tegemisel. Näiteks üks enda tehtud lugu.

Linkin - This Is Me

Kuna formatiga läksid eelmised enda tehtud sündid ja kickid, siis antud juhul ei viitsinud väga palju mässata. See fail siin on beta, nüüdseks on asi juba paremaks läinud, intro ja outro täiustatud ja üleminekud sujuvamaks tehtud.

Muudetud kasutaja linkin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elektrooniline tantsumuusika sisaldab rohkem meloodilist poolt kui mingi rock/metal/hiphop. See et meloodiat mängitakse mingil määral pinisevate leadidega ja kui sulle pinisev heli ei meeldi, siis ei tähenda see veel, et see muusika poleks.

Jubedalt huvitab, kuidas sa mõõdad seda meloodia kogust:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaikselt proovin ka ise kätt HS tegemisel. Näiteks üks enda tehtud lugu.

Linkin - This Is Me

Kuna formatiga läksid eelmised enda tehtud sündid ja kickid, siis antud juhul ei viitsinud väga palju mässata. See fail siin on beta, nüüdseks on asi juba paremaks läinud, intro ja outro täiustatud ja üleminekud sujuvamaks tehtud.

Täitsa kuulatav lugu :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki teda huvitab teiste muusikamaitse? Ja räägi enda eest, mind küll huvitab, mida kaasfoorumlased kuulavad.

Kuulan ka hardstyle'i vahel, see aasta Qlimaxile ka ;)

Õige ! Ise kahjuk seeaasta ei lähe.

See on küsitluse foorum ja selle eesmärk ongi uurdia. mida keegi eelistab ja üldse teeb, või ma eksin ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×