Jump to content
Shuka

jõupulber Taipoksijale

Recommended Posts

Tere, olen tegelenud taipoksiga pool aastat, ning nüüd juba jõuan teha ka jõusaali, jõusaali teen tavaliselt enne trenni põhiliselt ülakehale. ja sooviksin teada millist jõupulbrit peaksin hakkama tarvitama, olen varem jõusaalis ka käinud aga mitte aktiivselt, ja trenni teen 3x nädalas ja soov oleks lihasmassi suurendada, sõbrad rääkinud et kreatiini tuleb siis tarvitada, aga ma igaksjuhuks küsiks teilt kui teadjatelt üle täpsemalt millist toodet ja kui palju mingeid ained olema peaks.

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen tegelenud taipoksiga pool aastat, ning nüüd juba jõuan teha ka jõusaali, jõusaali teen tavaliselt enne trenni põhiliselt ülakehale. ja sooviksin teada millist jõupulbrit peaksin hakkama tarvitama, olen varem jõusaalis ka käinud aga mitte aktiivselt, ja trenni teen 3x nädalas ja soov oleks lihasmassi suurendada, sõbrad rääkinud et kreatiini tuleb siis tarvitada, aga ma igaksjuhuks küsiks teilt kui teadjatelt üle täpsemalt millist toodet ja kui palju mingeid ained olema peaks.

Aitäh.

Kui pikaks Sul siis trennipäev kokku kujuneb?

Kui tahad lihast, siis ma võin omast kogemusest öelda, et tuleb hakata rohkem sööma. Aga kui on ikka sellised treeningud mis keha täitsa tühjaks pumpavad, siis võiksid ju võtta ka lisaproteiini. Kreatiinist ei tea rääkida, sest pole kogemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa hakkad kohe oma jõusaalitreeningute alguses sööma kreatiini siis sa ei saagi teada, mida (ja kas üldse) kreatiin sulle juurde annab. Treeni kõigepealt aastake ilma ja söö korralikult tavatoitu. Saad tunde kätte ja siis võid proovida, mis on sulle sobiv toidulisand. Seni ei ole nagu mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

unega probleeme ei ole, peale trenni on suht sült olla kuid olen terve elu sporti teinud ja mind see trenn ei tapa, jõusaalis on mul treeneri koostatud kava.

1. lamades surumine kangiga 3x8-10

2. kaldpinnal hantlitega surumine 3x8-10

3. lõuatõmbamine 3x8-10

4. õlalihastele istudes hantlite surumine 3x8.10

5. õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3x8-10

6. biitseps 3x8-10

7. lamades prantsuse surumine kangiga, või püsti kukla tagant hantliga 3x8-10

8. poolkükk kang turjal, või käärkükk 3x8-10

9. kõhulihased 3xMAX

10. selg 3x 25

kaalun hetkel 71kg ja vaatan treenerit ja teisi trennis olijaid ja nad on must palju "laiemad" ja kaaluvad palju vähem, ja soovin ise samasuguseks saada.

ehk oskab keegi toitumiskava mulle siia postitada, olen lugenud et hapukoort ja kohupiima jne süüakse hommikul aga mis oleks nagu terve päevane toitumiskava? ma läheks kohe homme poodi asju ostma eraldi endale.

Muudetud kasutaja Shuka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
unega probleeme ei ole, peale trenni on suht sült olla kuid olen terve elu sporti teinud ja mind see trenn ei tapa, jõusaalis on mul treeneri koostatud kava.

1. lamades surumine kangiga 3x8-10

2. kaldpinnal hantlitega surumine 3x8-10

3. lõuatõmbamine 3x8-10

4. õlalihastele istudes hantlite surumine 3x8.10

5. õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3x8-10

6. biitseps 3x8-10

7. lamades prantsuse surumine kangiga, või püsti kukla tagant hantliga 3x8-10

8. poolkükk kang turjal, või käärkükk 3x8-10

9. kõhulihased 3xMAX

10. selg 3x 25

kaalun hetkel 71kg ja vaatan treenerit ja teisi trennis olijaid ja nad on must palju "laiemad" ja kaaluvad palju vähem, ja soovin ise samasuguseks saada.

ehk oskab keegi toitumiskava mulle siia postitada, olen lugenud et hapukoort ja kohupiima jne süüakse hommikul aga mis oleks nagu terve päevane toitumiskava? ma läheks kohe homme poodi asju ostma eraldi endale.

Kui sa lihasmassi ikka tahad rohkem, siis on sellest kavast vähe.

Kui viitsimist on, siis kasuta otsingut. Sealt peaksid kõik vajaliku saama toitumise kohta, kuna selliseid teemasid on ikka üsna palju olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen neid lugenud, kuid ma sooviks enda kavale ja treeningu jaoks enam vähem täpset kava, mis sobiks.

aitäh

Kui sa tahad püsida mingis kaalukategoorias (nagu ütlesid - treenerid laiemad, aga kaaluvad vähem), siis ei ole kulturismist inspireeritud kava sinu jaoks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma võitluskunstitrennikarjääri meenutades ütleks , et kui ma oleks enne trenni ülakehale kangi teinud, siis ilmselt ma oleks soojenduse ajal ära minestanud.

ehk siis minu mõte on selles - kui enne trenni on vaja ja tahtmist jõudu teha, ja pärast veel trennis ka vastu pead, siis pole suurem asi taipoksitrenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma võitluskunstitrennikarjääri meenutades ütleks , et kui ma oleks enne trenni ülakehale kangi teinud, siis ilmselt ma oleks soojenduse ajal ära minestanud.

ehk siis minu mõte on selles - kui enne trenni on vaja ja tahtmist jõudu teha, ja pärast veel trennis ka vastu pead, siis pole suurem asi taipoksitrenn.

No trenn on vägagi raske seal paljud ei jõua, aga mina jõuan, ja teen korralikult igat harjutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin kunagi jõusaali peale poksi(sinna jõudes olin ka üleni märg ja kangitrenn polnud ka loomulikult see, mis tavaliselt). Kui ma oleks enne teinud siis poleks ju löök enam kaugeltki see , mis ta peaks olema. Ja raunde ma ka vastu poleks pidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no meil on tavaliselt 1x nädalas sprarring ja seal ma ka üle 3 raundi vastu ei pea aga üldfüüsilises saan hakkama

ainult isiklik arvamus aga iga round on 10 minutit?

3 roundi oleks natukene vähe või on treeningumeetodid valed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×