Jump to content
varvas

Hüppamine kõrgustesse

Recommended Posts

Tähendab mul on selline huvitav küsimus, et mis harjutusi peaks jõusaalis tegema jalgadele, et suuta hüpata kõrgele. Nt panna korralikult pealt, vms. Omal ajal siin lugesin, et soovitati jõukükki, aga see on jama, pakkuge midagi paremat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine mees metsa - raske kükk on just see, mis sind hüppama paneb, tulin just trennist, proovisime täna poistega kahe jala tõukega hüpata maast 130 cm kõrgusele kastile - õnnestus - arvan, et see on tulemus omaette. Loe erialast kirjandust, kükk tõmme ja rinnale võtmine on baas selleks, et kõrgustesse hakkaksid lendama. Neid olen ka mina teinud, plüomeetrilisi asju pole praktiliselt veel puutunudki. Ja veel - just täna lõpetasin artikli "Kuidas hüpata kõrgemale...harjutusi korvpallurile", peaks kohe kohe üles tulema!!! Artikkel sellest kuidas ja mida korvpallur jõusaalis võiks treenida!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine mees metsa - raske kükk on just see, mis sind hüppama paneb, tulin just trennist, proovisime täna poistega kahe jala tõukega hüpata maast 130 cm kõrgusele kastile - õnnestus - arvan, et see on tulemus omaette. Loe erialast kirjandust, kükk tõmme ja rinnale võtmine on baas selleks, et kõrgustesse hakkaksid lendama. Neid olen ka mina teinud, plüomeetrilisi asju pole praktiliselt veel puutunudki. Ja veel - just täna lõpetasin artikli "Kuidas hüpata kõrgemale...harjutusi korvpallurile", peaks kohe kohe üles tulema!!! Artikkel sellest kuidas ja mida korvpallur jõusaalis võiks treenida!!!

Noo hästi paned artiklit ülesse . Küsimus oli see, et kas sa oskad soovitada mingeid muid harjutusi peale SELLE KONKREETSE, mitte mingit jura hakkama ajama .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo hästi paned artiklit ülesse . Küsimus oli see, et kas sa oskad soovitada mingeid muid harjutusi peale SELLE KONKREETSE, mitte mingit jura hakkama ajama .

ma oskan sulle soovitada tüdrukutega õue keksu hüppama minna. See arendab jõhkralt. Liiga palju keksu mängid võib selline asi juhtuda, et hakkad veel lendama.

Üldiselt, kõik annavad sulle häid ja tarku soovitusi.

Sellise suhtumisega ära siia foorumisse tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi sa varvas oled ilmselt tõeline varvas, tulen ma sulle siiski vastu:

Järgnevast peaksid ka palju abi saama, seda nimetatakse plüomeetriliseks treeninguks, pane google´o otsingusse "plyometric training" ja leiad artikleid nii, et tapab!!!

Tänud <_< . Kuigi see link on imelik. Esimese postituse täpsustamiseks, kus ma kükki jamaks nimetasin oli põhjus, see, et see sõna "jama" oli öeldud, kergelt irooniliselt ning ma vaatan, et et ei suutnud irooniapähklit läbi närida. Aga see-selleks. Tahtsin samas ka teada, ka son olemas, ka teisi harjutusi peale küki ja tem aerinevate modifikatsioonide: jõukükk, poolkükk, täiskükk jne. Aga eks vaatab mis Plüomeetriline treening mulle pakub. Aga oskad öelda, paar sõna selle kohta oled teinud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tahan katsetama hakata eelpotentseerimisega nüüd - 5 plahvatusliku rasket (kuid mitte max rasket!) kükki ette ja siis 10 kükist üleshüpet otsa jms. samas süsteemis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimese postituse täpsustamiseks, kus ma kükki jamaks nimetasin oli põhjus, see, et see sõna "jama" oli öeldud, kergelt irooniliselt ning ma vaatan, et et ei suutnud irooniapähklit läbi närida.

Kuule varvas, su post oli irooniast kaugel, proovi spetsialistide vastu viisakam olla kui tahad abi saada. Mulle tuli suht üllatusena et Oskar sind ikka veel aitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×