Jump to content
0ttt

Treenig ja taastumine.

Recommended Posts

Tere.

Tänu uuele hooajale on trennigraafik natuke sassis ja ei suuda kõige efektiivsemat moodust leida. Nimelt, mul on iga nädal 4 jõusaali trenni ja kaks väga intensiivset saalihoki trenni. Saalihoki on teisipäeval ja neljapäeval. Mis päevadel jõusaalis käia? Praegune probleem on see, et jalad ei jõua taastuda ja ei saa endast maksimumi jõusaalis anda eriti just jala päeval. Hetkel teen jõusaalis sellist jaotust: rind+triits, selg+biits, jalg, õlg+kerge rind. Ise mõtlesin nii, et alustaks esmaspäeval jalaga, teisipäev rind+triits, kolmapäev puhkus, neljapäev selg+biits ja reede õlg+kerge rind ning nädalavahetus puhkuseks. Kuidas tundub? Ainuke asi, mis mind kahtlema paneb on see kas jalad jõuavad ära taastuda piisavalt teisipäevaseks hokiks.

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tähele pannud, et neljaks jaotatud kava sobib mulle paremini. Teen järgmise nädala nii nagu ise plaanisin ja siis ülejärgmine nädal proovin näiteks nii, et trenninädal algab pühapäeval jalaga siis esmaspäeval rind+triits, teisipäeval hoki, kolmapäev selg+biits, neljapäev hoki ja reedel õlg+kerge rind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen tähele pannud, et neljaks jaotatud kava sobib mulle paremini. Teen järgmise nädala nii nagu ise plaanisin ja siis ülejärgmine nädal proovin näiteks nii, et trenninädal algab pühapäeval jalaga siis esmaspäeval rind+triits, teisipäeval hoki, kolmapäev selg+biits, neljapäev hoki ja reedel õlg+kerge rind.

Jah, kuid tee seda oma võimete kohaselt.

Selle all ma mõtlen seda, et ületreeningut ei tekiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×