Jump to content
Aile

Mida pead teadma alkoholist?

Recommended Posts

Mida pead teadma alkoholist?

Alkohol on uimasti.

Alkoholimürgistus on etanooli ehk alkoholi tarvitamisest põhjustatud äge mürgistusseisund, mille korral on ohus inimese elu ning ta vajab kiiret abi.

Alkohol muudab Sinu käitumist ja seda, kuidas Sa ennast tunned.

Üks jook võib mõjutada inimese võimet turvaliselt autot juhtida.

Kohvi joomine või külm dušš ei vähenda alkoholi kogust Sinu veres.

Alkohol mõjutab iga Sinu kehaosa.

Alkoholi tarbimine kahjustab maksa ja südant ning võib põhjustada kõri-, mao-, maksa- ja kopsuvähki.

Kui Sa oled rase, võib alkohol kahjustada Sinu loodet.

Ka kõige väiksem alkoholi kogus ei ole raseduse ajal loote jaoks turvaline.

Alkohol tekitab sõltuvust, mida nimetatakse alkoholismiks. Alkoholism on haigus.

Alkoholismi tunnusteks on üksinda alkoholi tarbimine ning probleemi eitamine.

Spetsialistide ja lähedaste toel ning õigeaegse ravi korral on paljud alkoholisõltlased võimelised alkoholi liigtarvitamise lõpetama ning oma elu taastama.

Alkoholi tarbinud inimesed kasutavad väiksema tõenäosusega rasestumisvastaseid vahendeid, milletõttu on suurem tõenäosus, et nad jäävad rasedaks.

Alkohol on tihti põhjuseks, miks inimesed käituvad vägivaldselt.

Vaatamata sellele, mida lubavad reklaamid, alkohol ei muuda Sind õnnelikumaks või seksikamaks.

Alkohol on kalorirohke ning võib põhjustada ülekaalulisust.

Kui Sa vajad alkoholi selleks, et Sul lõbus oleks, tähendab see, et Sul on alkoholiga probleeme.

Inimesed, kes tarbivad alkoholi, et ennast pidudel vabamalt tunda, vahest teevad või ütlevad midagi, mida nad võivad hiljem kahetseda.

Kui Sa tarbid palju alkoholi lühikese aja jooksul, võib see Sind tappa.

Loe lisaks siit...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtetu jura. Mul on kõik need loetletud sümptomid olemas, peale selle, et ma rase olen. Ma võtan juba 20 aastat pea iga nädalalõpp paar - kolm viinakoksi ja vahest harva juhtub ka paarkümmend. Minule mõjub see igatahes hästi. Hull alkohoolik olen ju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtetu jura. Mul on kõik need loetletud sümptomid olemas, peale selle, et ma rase olen. Ma võtan juba 20 aastat pea iga nädalalõpp paar - kolm viinakoksi ja vahest harva juhtub ka paarkümmend. Minule mõjub see igatahes hästi. Hull alkohoolik olen ju ?

Mida sa nyyd tahad, et ma sulle ytleks?? :D

"....alkoholi tarbimine ning probleemi eitamine." jne Loomulikult on sul probleem. :D Kas sa seda n2ha tahad v6i ei sinu enda asi. See on sinu probleem, mitte minu probleem. :P

Kas me oleme nyyd vaenlased? <_<

Ma ei saa ytelda, et must on valge.... Kuid ma usun, et meil k6igil on mingid omad v6itlused ja inimene on inimene ja teeb omad valikud ise.

Mina t2idan oma missiooni ja sina oled vaba inimene tegema endaga, mida aga hing ihaldab.

Kel k6rvad, see kuulgu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa nyyd tahad, et ma sulle ytleks?? :P

"....alkoholi tarbimine ning probleemi eitamine." jne Loomulikult on sul probleem. :D Kas sa seda n2ha tahad v6i ei sinu enda asi. See on sinu probleem, mitte minu probleem. ;)

Kas me oleme nyyd vaenlased? <_<

Ma ei saa ytelda, et must on valge.... Kuid ma usun, et meil k6igil on mingid omad v6itlused ja inimene on inimene ja teeb omad valikud ise.

Mina t2idan oma missiooni ja sina oled vaba inimene tegema endaga, mida aga hing ihaldab.

Kel k6rvad, see kuulgu...

Ise tarbin ka peaaegu iga nädalavahetus ja peale trenni vahest õlut. Ei näe selles mingit probleemi nüüd .

Olge siis kõik karsklased ja elage täisväärtuslikku elu !! Mina olen samasugune edasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtetu jura. Mul on kõik need loetletud sümptomid olemas, peale selle, et ma rase olen. Ma võtan juba 20 aastat pea iga nädalalõpp paar - kolm viinakoksi ja vahest harva juhtub ka paarkümmend. Minule mõjub see igatahes hästi. Hull alkohoolik olen ju ?

no ega ikka ei ole küll mõtetu jura,

kui nüüd vaadata liiklusstatistikat, siis on päris suur % liiklusõnnetuse põhjustajatest olnud alkoholijoobes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ega ikka ei ole küll mõtetu jura,

kui nüüd vaadata liiklusstatistikat, siis on päris suur % liiklusõnnetuse põhjustajatest olnud alkoholijoobes

Mis see siia puutub. Samuti ma võin öelda, et päris suur osa liiklusõnnetuse põhjustajad on hoopis ülekaalulised, kellel on aeglane reageerimisvõime ja muud tervise hädad mis õnnetuse põhjutavad. Mulle ei meeldi, et minu, kui maksumaksja raha kulutatakse nende ülekaaluliste terviserikete ravimiseks, mida mina olen riigile loovutanud alkoholi aktsiisi näol. Medalil on alati kaks poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatamata sellele, mida lubavad reklaamid, alkohol ei muuda Sind õnnelikumaks või seksikamaks.

Ei ole mittepandavaid naisi, on lihtsalt vähe viina. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ega ikka ei ole küll mõtetu jura,

kui nüüd vaadata liiklusstatistikat, siis on päris suur % liiklusõnnetuse põhjustajatest olnud alkoholijoobes

Vot seal on põhjus ikka kahe kõrva vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siia puutub. Samuti ma võin öelda, et päris suur osa liiklusõnnetuse põhjustajad on hoopis ülekaalulised, kellel on aeglane reageerimisvõime ja muud tervise hädad mis õnnetuse põhjutavad. Mulle ei meeldi, et minu, kui maksumaksja raha kulutatakse nende ülekaaluliste terviserikete ravimiseks, mida mina olen riigile loovutanud alkoholi aktsiisi näol. Medalil on alati kaks poolt.

kuna teema oli, et mida pead teadma alkoholist ?

siis minu point oli selles, et kui oled tarvitanud alkoholi, siis on sul ka suurem oht tekitada liiklusõnnetust

(see loogiline, et ka kaine peaga juhtuvad liiklusõnnetused, libeda ilmaga, noorte juhtidega, vanuritega jne.) ka ülekaalulistega ja alakaalulistega <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen järelikult joodik - olen üksinda veini või õlut joonud. Ja ma ei kavatse end parandada <_< Kui lapseootele jään, siis on muidugi teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×