Jump to content
scott89

Algaja

Recommended Posts

olen normaalse kehaehitusega ning väga tihti peale tööd käin jõusaalis,kuid mõju on väike. tahaks teada et kas need tooted mõjuvad üldse või hoopis on organismile halb.Kui on hea siis mida süüa(juua) et saada natuke kiiremini supper keha??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen normaalse kehaehitusega ning väga tihti peale tööd käin jõusaalis,kuid mõju on väike. tahaks teada et kas need tooted mõjuvad üldse või hoopis on organismile halb.Kui on hea siis mida süüa(juua) et saada natuke kiiremini supper keha??? :D

Misasja? Mis tooted?

Toitumine ja treening peavad paigas olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen normaalse kehaehitusega ning väga tihti peale tööd käin jõusaalis,kuid mõju on väike. tahaks teada et kas need tooted mõjuvad üldse või hoopis on organismile halb.Kui on hea siis mida süüa(juua) et saada natuke kiiremini supper keha??? :D

telli toitumiskava ja saad kiiremini supper keha.

e: treeningkava aitab ka kaasa kõvasti.

Muudetud kasutaja tychoon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu korda nädalas trenni teed ja mitu korda päevas sööd?

teen iga päev trenni aga jõuan teha tunnikese või max. 2

söön päevas 1 korra korralikult ja ülejäänud on nii et tööl kuni 4 saiakest või üldse mite midagi ja siis õhtul max 1 sai ja see ka harva..põhiliselt joon rohkem!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen iga päev trenni aga jõuan teha tunnikese või max. 2

söön päevas 1 korra korralikult ja ülejäänud on nii et tööl kuni 4 saiakest või üldse mite midagi ja siis õhtul max 1 sai ja see ka harva..põhiliselt joon rohkem!!

ÄRA tee trenni iga päev. umbes 3 korda nädalas piisab.

kui toitumine ei muutu siis ei tule sul mingeid tulemusi. kindlasti saad töö juures ka midagi muud peale saiakeste süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ÄRA tee trenni iga päev. umbes 3 korda nädalas piisab.

kui toitumine ei muutu siis ei tule sul mingeid tulemusi. kindlasti saad töö juures ka midagi muud peale saiakeste süüa.

ehk pean korralikumalt sööma ehk 3 korda päevas ja korralikult ning kasutama treeningkavasid?? kas kreatiini võib kasutada..ehk annab see midagi w??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehk pean korralikumalt sööma ehk 3 korda päevas ja korralikult ning kasutama treeningkavasid?? kas kreatiini võib kasutada..ehk annab see midagi w??

Pead tellima toitumiskava. Kreatiini peale pole mõtet mõeldagi veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehk pean korralikumalt sööma ehk 3 korda päevas ja korralikult ning kasutama treeningkavasid?? kas kreatiini võib kasutada..ehk annab see midagi w??

Karta on, et pead korralikult sööma hakkama ja treeningkava võtma :D . Kreatiini küll pole sul mõtet kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saiakestest loobu kohe. parem söö kohupiima. nagu siin targemad ütlevad peab 6 korda päevas sööma korralikku toitu mitte saiakesi ega magusat

Muudetud kasutaja marko4589 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saiakestest loobu kohe. parem söö kohupiima. nagu siin targemad ütlevad peab 6 korda päevas sööma korralikku toitu mitte saiakesi ega magusat

ilma toitumis harjumuste muutmiseta ei arene tal küll midagi. telligu toitumis kava ja küll tulemused tulevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saiakestest loobu kohe. parem söö kohupiima. nagu siin targemad ütlevad peab 6 korda päevas sööma korralikku toitu mitte saiakesi ega magusat

et tegelikult need saiad ei toida jah..aint rohkem rasva annavad..ja oma treenimisega ning söömisega tõesti kui annab siis annab vähe kasu..et ,ma rohkem kõhnun kui saan juurde midagi..ja mul pole enam kuhugi kõhnuda..isegi suht peenike :D aga jah eks ma tellin treenimiskava ja teen trenni kuid millise kava järgi..ma päris algaja ikkagi pole,sest trenni teind juba üle aasta ja kannatan rohkem koormusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma päris algaja ikkagi pole,sest trenni teind juba üle aasta ja kannatan rohkem koormusi?

Tundub,et siiski oled.Ilma kavata kaootiline jõusaali külastamine aasta jooksul ei ole päris see,mis vaja, :D

Vali ilusti tööriistade alt endale algajate kava ...

ja kui tunned.et tollest väheks jääb,siis võid ju uue valida või tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×