Jump to content
borka

Otsing ei tööta

Recommended Posts

Nimelt probleem on järgmine, kui üritan foorumi otsingut kasutada lööb ette järgmise teate:

Forbidden

You don't have permission to access /main.php on this server.

Apache/2.0.61/DataZone SP 2.0 (Unix) Server at www.fitness.ee Port 80

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm. Kahtlane. Proovisin ka omal arvutil erinevates internetilehitsejates ja sellist viga ei suutnud kuidagi korrata. :D Seega ei oska ka momendil abistada, kuidas probleemi lahendada.

Teadmiseks - foorumis kasutusel olev otsing (see, mis on sisestatud päisesse) - sooritab otsingu Fitness.ee pealehel. Kui on soov otsida midagi foorumist, tasuks kasutada foorumi otsingut - see on kindlasti põhjalikum ning parem, kui pealehe oma.

Link siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt probleem on järgmine, kui üritan foorumi otsingut kasutada lööb ette järgmise teate:

Forbidden

You don't have permission to access /main.php on this server.

Apache/2.0.61/DataZone SP 2.0 (Unix) Server at www.fitness.ee Port 80

See selleks, aga mul oleks vaja artikleid otsida, ja selline viga ilmneb ka kui näiteks tahan kaloriarvutid kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei oska antud probleemile kuidagi läheneda. Esialgne arvamus on mul, et kasutad Firefoxi (võin rämedalt eksida). Sellest oletusest tulenevalt võiksin arvata, et oled installinud sinna hulgi kasulike pluginaid (nagu Firefoxi kasutajad miskipärast teevad). Ja sellest tulenevalt võiksin ma ka oletada, et üks nendest pluginatest takistab sul millegipärast suhtlust Fitness.ee'ga.

Aga kui sa ei kasuta Firefoxi, vaid hoopistükkis Operat..või IE'd.. ei oska ma kohe hoobist midagi pakkuda. Esialgne soovitus - vaheta browserit ja proovi siis ning vaata mida põnevat juhtub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan küll firefoxi, ja üks plugin on ainult installitud, ja enne sain ilusti kasutada kõike, nüüd kuidagi lambist hakkas niimodi tegema, ma arvasin algul et viga on saidil endal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saidi otsingumootorit ega kalkulaatorit pole puututud päris kaua aega. Nii et tõenäoliselt peaks viga sinupoolne olema. Ehk oled mingi viiruselaksu kuskilt saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Minul on sama viga, et otsing ei tööta ja kasutan Explorerit (proovisin ka firefoxi, ka see ei tööta).. varem sellist probleemi ei olnud, nüüd ei ole aga võimalik otsingut kasutada.. elukoht on Holland

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

kahjuks pean ühinema eelkõnelejatega. Kautan IE7 versiooni. Elukohaks Leedu.

Tundub, et probleem võib olla välisühendustega.

Parimat,

//Rait

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

kahjuks pean ühinema eelkõnelejatega. Kautan IE7 versiooni. Elukohaks Leedu.

Tundub, et probleem võib olla välisühendustega.

Parimat,

//Rait

Momendil paistab jah, et millegipärast tekib viga just väljaspool Eestit olevatel kasutajatel. Miks, jään momendil vastuse võlgu. Kui kellelgi on häid soovitusi, tehke häält.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Momendil paistab jah, et millegipärast tekib viga just väljaspool Eestit olevatel kasutajatel. Miks, jään momendil vastuse võlgu. Kui kellelgi on häid soovitusi, tehke häält.
Töötab, hea töö :rolleyes:

Aga kui saladus pole, siis milles viga oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×