Jump to content
gmaster

Tervislik toit a la teleturg

Recommended Posts

UNUSTA BENSUKAS ! :D

Einoh.. erilist häbi ei tunne, kui tunnistan, et ka mina mõnikord olen bensuka hotdogi otsa komistanud... üsna mõttetu, aga olukorra sunnil annab rohkem kui nälg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ostsin reedel endale hot dogi , teist korda elus :D esimene oli siis kui ma olin mingi 8vms. Reedesest hot dogist viskasin pool minema , ei suutnud rohkem alla pressida. Ülirõve

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.top-shop.ee/index.asp?tn=produc...w&pid=62643

Hot Dog Expressiga saad valmistada ka tervislikke toite:

* köögivilju

* kala

* popkorni

* hamburgereid

* kartuleid

* jpm

ja üldse, kes teist sööb bensujaama hot dog'e?

:D

Hamburgeri saab teha ka täistera-seemnekuklist, loomahakklihast, tomatist, kurgist, salatilehest. Mis selles ebatervislikku on?

Ega paar korda aastas söödud bensujaama hot dog ei tapa. Kes igapäevaselt bensukas lõunatab, siis sellele tunnen muidugi kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ostsin reedel endale hot dogi , teist korda elus :D esimene oli siis kui ma olin mingi 8vms. Reedesest hot dogist viskasin pool minema , ei suutnud rohkem alla pressida. Ülirõve

sa oled rikkunud maitse tunnetuse ära:D hotdogid viivad keele alla :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki keegi põhjendaks ära ka, miks ta arvab et hot-dogid ja hamburgerid ebatervislikud on ?

Muudetud kasutaja Hi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täistera-seemnekukkel.

Sel juhul on elamine üldse ebatervislik. Ei tasu gluteenihüsteeriaga pimesi kaasa joosta. Kõiki pole tsöliaakia-haiged. Või miks sa täistera-seemnekuklit ebatervislikuks pead?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki keegi põhjendaks ära ka, miks ta arvab et hot-dogid ja hamburgerid ebatervislikud on ?

Sest kiirtoiduga saab rohkem teenida kui nad on tehtud odavatest rämpstoiduainetest, mis säilivad aastaid. See, mida sa arvad olevat hamburgeri või hotdogi vahel liha, on enamasti soja-kondimassi-krtteabmille-junn. Ei saa sa keskmisest putkaburgerist kiudaineid, kvaliteetseid valke ega kvaliteetset rasva. Ainult valgest jahust saiake, majoneesist kaste, tont teab millest tehtud "liha" ja hunniku säilitusaineid, et su laip ei laguneks. Sinna kõrvale veel mõni suhkrujook. Pole kuidagi täisväärtuslik toit.

Aga nagu ma eelpool kirjeldasin, siis võib hamburgerit teha ka täiesti kvaliteetsetest toiduainetest. 20 krooni eest putkast sellist muidugi ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sel juhul on elamine üldse ebatervislik. Ei tasu gluteenihüsteeriaga pimesi kaasa joosta. Kõiki pole tsöliaakia-haiged. Või miks sa täistera-seemnekuklit ebatervislikuks pead?

Ilma elamiseta polegi tervist. Ära tembelda, kui sul pole aimugi, mida ma mõtlesin ja küsiks vastu, milleks see liimaine kasulik peaks olema?

Vaata, siin on asjal veel üks konks (gluteenihaigeid on ka muidugi päris palju, ilma et nad seda ise teaksid).

Kui sa sööd täistera-seemnekuklit, jääb sul sellevõrra kasulikum (täisväärtuslikum) toit söömata. Ka kõhuruum on piiratud ressurss, mida targem inimene oskab ka vääriliselt kasutada. Ka saamata jäänud kasu on ka kahju. Pragmaatiline loogika. Unusta see mõttetu saiandus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Popkorn samuti "tervislik". Vastikud õlised pabulad. :D

Ilma õlita tehtud ja kaneeliga popkorn on päris hea näks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen söönud päris mitmeid kordi statoili hot-dogi,samuti söön üsnagi tihti ka hamburgereid ja friikartuleid. Samas on mul tervis ja füüsiline vorm kordi etem kui tavalisel tervislikutoiduhüsteerikul. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×