Jump to content
Ott Kiivikas

Bonsuna ja Champion Revalis ja Arcticus 1ja 2 september

Recommended Posts

Vastu tulles fännide soovile, komandeerime Halastamatu&Kompromissitu Bonsuna jällegi Tallinnasse treenima!

Ühistreeningud Championiga leiavad aset 1.septembril Reval -Spordis (Aia 20) kella 17.00-19.00 peale mida toimub ca 1 - 1,5 tunnine toidulisade presentatsioon.

2.september Arctic Spordis (Ehitajate tee 114b) kella 17.00 - 19.00 samuti peale trenni toimub toidulisade presentatsioon.

Jagatakse nn. aabitsatõdesid - treeningutest osasaamine maksab ainult niipalju - kuipalju maksavad nendes kohtades korrakülastuse kaardid. Kui on jooksvalt küsimusi on võimalik neid trenni käigus küsida.Loodame, et Joker ka väikse kokkuvõtte sellest käigust teeb.

Mõlemil päeval on Bonsuna ka Telliskivi 51, poes nõustamas kuidas ja milliseid toidulisandeid tarbida,samas võimalik saada ka trennialast nõu. Poest võite leida Bonsuna mõlemil päeval kella 12 - 16.30 ni. NB! Kõigil neil päevil poest ostu sooritanutele kaasa Bonsuna - nüüdseks juba legendaarseks saanud pilt mõõgaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastu tulles fännide soovile, komandeerime Halastamatu&Kompromissitu Bonsuna jällegi Tallinnasse treenima!

Ühistreeningud Championiga leiavad aset 1.septembril Reval -Spordis (Aia 20) kella 17.00-19.00 peale mida toimub ca 1 - 1,5 tunnine toidulisade presentatsioon.

2.september Arctic Spordis (Ehitajate tee 114b) kella 17.00 - 19.00 samuti peale trenni toimub toidulisade presentatsioon.

Jagatakse nn. aabitsatõdesid - treeningutest osasaamine maksab ainult niipalju - kuipalju maksavad nendes kohtades korrakülastuse kaardid. Kui on jooksvalt küsimusi on võimalik neid trenni käigus küsida.Loodame, et Joker ka väikse kokkuvõtte sellest käigust teeb.

Mõlemil päeval on Bonsuna ka Telliskivi 51, poes nõustamas kuidas ja milliseid toidulisandeid tarbida,samas võimalik saada ka trennialast nõu. Poest võite leida Bonsuna mõlemil päeval kella 12 - 16.30 ni. NB! Kõigil neil päevil poest ostu sooritanutele kaasa Bonsuna - nüüdseks juba legendaarseks saanud pilt mõõgaga.

Nii , et kui ma ostan selle korrapileti , saan tulla teid ka vahtima samal ajal kui trenni teen ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arcticus minuteada ühekorra piletit polegi. Parandage kui ma eksin... <_<

Aga näiteks kui omad sõpra, kes Arcticus treenib, siis saad temaga nädal aega tasuta kaasas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalis on ikka olemas korramakse, kui Tallinnas juba oled siis ei ole vahet kuhu tulla. Küll 1.september, kuid õhtupoolsem aeg, selleks ajaks peaksid juba aktused ja muud asjad olema läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arcticus minuteada ühekorra piletit polegi. Parandage kui ma eksin... <_<

Aga näiteks kui omad sõpra, kes Arcticus treenib, siis saad temaga nädal aega tasuta kaasas käia.

Lisaks sellele saab 1x aastas tasuta kaasas käia sõber. Neid võib-olla siis kasvõi 1000 erinevat. Kui treening toimub teisipäeval seal, siis kes tahab, võib sel päeval mu sõber olla - muidu ma nii üksik .. auuuuuuu

Saate tutvuda ühe tõenäoliselt kõige parema klubiga ja vaadata kollide treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid veel üks küsimus...kas on ka infot mis lihased ka treenimist leiavad neil päevadel?

Mina teen esmasp. Revalis rinda ja säärt, Ott jalgu, teisip Arcticus teen selga ja trapetsit, Ott ????

ei mäleta, loe Oti blogi viimaseid kommentaare.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×