Jump to content
Kratos

Kõhulihased

Recommended Posts

Tere, ma teen nädalas kolm korda trenni esmap, kolmap, reede on trenni päevad ning kõhulihaseid ma teen igal trenni päeval, kas on nii soovtatav või peaks mingil trennipäeval vahele jätma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi 2 stiili : Esmap ( tugev ) Reede ( tugev ) Kolmap ( Nõrk )

Kolmap ( tugev) Reede ( tugev ) Esmasp ( Nõrk )

Kõhulihased taastuvad 24h järgi, nad on taastumiselt ühed kiiremad lihased. Milline näeb terve treeningkava välja?

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi 2 stiili : Esmap ( tugev ) Reede ( tugev ) Kolmap ( Nõrk )

Kolmap ( tugev) Reede ( tugev ) Esmasp ( Nõrk )

Kõhulihased taastuvad 24h järgi, nad on taastumiselt ühed kiiremad lihased. Milline näeb terve treeningkava välja?

ergomeetril soojaks siis rinnalt surumine seejärel kõhulihased kõhupingil peale seda liblikad seejärel üles tõstmised(pingi nime ma ei tea) et kätega hoiad tugedest kinni siis pumpad üles ja alla peale seda veel kõhulihaseid, treeningu lõpus kerged venitused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ergomeetril soojaks siis rinnalt surumine seejärel kõhulihased kõhupingil peale seda liblikad seejärel üles tõstmised(pingi nime ma ei tea) et kätega hoiad tugedest kinni siis pumpad üles ja alla peale seda veel kõhulihaseid, treeningu lõpus kerged venitused.

Omamoodi treeningkava sul <_< Võta parem siit lehelt algajate kava, äkki siis sinust ebardit ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×