Jump to content
Rasengan

2 küsimust toitumise kohta

Recommended Posts

Esimene oleks, et kui ma tahan lihast kasvatada, kuigi ei saa piisavalt kaloreid, kas siis jõusaalis käimisel on üldse mõtet?

Ja teine on, et kui ma saan piisavalt valku aga kaloreid mitte, mis siis on, kas ma lihast sellega saan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Trenni tegemisel ja enda liigutamisel on alati mõtet.

2) Sel puhul on lihase saamine tõsiselt raskendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene oleks, et kui ma tahan lihast kasvatada, kuigi ei saa piisavalt kaloreid, kas siis jõusaalis käimisel on üldse mõtet?

Ja teine on, et kui ma saan piisavalt valku aga kaloreid mitte, mis siis on, kas ma lihast sellega saan?

Lihtsalt kaloreid on alati palju odavam ja lihtsam saada kui valku.

Ys, kui valgunorm on t2is siis sinna juurde kaerahelbed, tatar, makaronid jne jne on igati odav ja k2ttesaadav kraam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki ta tahab pekki vältida.

Aga isegi edasijõudnud asjaarmastajatel õnnestub tihti alakaloraažis kuiva lihasmassi tõsta, nii et algajal ei tohiks see probleemiks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki ta tahab pekki vältida.

Aga isegi edasijõudnud asjaarmastajatel õnnestub tihti alakaloraažis kuiva lihasmassi tõsta, nii et algajal ei tohiks see probleemiks olla.

Olen minagi miski 1500 kcal iga super h2sti arenenud....soovitada seda ja eriti algajale ei tohi. Me tahame ju, et inimesed saaksid ja j22ksid terveteks ja tugevateks <_<

Mille j2rgi see kaloraazh arvutatud on? See on isekysimus. Toituma peab ta aga nii nagu keha n6uab ja punkt. See ei ole enesetapjate yhendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi selles, et ma olen umbes 6 kuud juba jõusaalis käinud, aga korralikult toitunud pole ja tulemused ei ole kõige paremad. Esimese 3 kuuga sain 10 kg juurde, kuigi ma ei tea kui palju sellest rasv ja lihas on. Ja viimased 3 kuud on kaal koguaeg sama. Ja sellepärast mõtlesin et pole mõtet käia kui enam tulemust ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule.. ega sa ometi ei taha ju saada ka 6 kuuga 20 kg juurde... <_<

Ei tahagi. Ma oleks 15 kg ka rahul. Aga ma pole 3 viimase kuu jooksul mingit kaalu juurde saanud, võibolla on 1 kg alla läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ma seda kaalu ei tea tavaliselt. Näiteks kui palju kaalub 5 kartulit. Või kui palju kaloreid on ühes tükis meekoogis/käharpea koogis?

Muudetud kasutaja Rasengan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus, proteiinist üksi ei piisa ja tulemuste nägemiseks on vaja korralikult süüa.

Arengus pole seisma jäänud midagi, kuna vanust ainult 15 siis esimese 3 kuuga tulnud

10 kg oli vaevalt jõusaaliand, pigem eaga kaasnev muutus.

Jätka samas vaimus, söö ja küll need 5 kilo ka varsti tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ennem olin ma väga pikka aega 52 kg juures. Ja kui hakkasin jõusaalis käima ja natuke rohkem sööma, siis hakkas alles kaal tulema. Ja ega 5 kg veel ei taha, rohkem ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin loomulikult eksida ja need 10 kilo võivad olla jõusaalist aga kaldun siiski arvama et algajal on raske esimese kolme kuuga nii palju massi juurde saada, eriti kui nüüd kasv sedaviisi vähenenud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui algajana alustada trennitegemist, siis tuleb lihasmass alguses üpris kiirelt...Mida edasi treenid, seda aeglasemini hakkab lihasmass tulema.

Kuid, kas just 3 kuuga tervelt 10kg lihasmassi juurde saab..Seda ei oska öelda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga veel tahtsin üht asja küsida. Et mingeid toidulisandeid ma tellima veel ei hakka, aga mõtlesin et kas saab teha ise mingitest toiduainetest sheiki milles oleks piisavalt valku. Otsisin googlest retsepte aga kõik oli valgu pulbriga. Äkki keegi teab mõnda mida saaks ilma selleta teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×