Jump to content
tuxa

Anator

Recommended Posts

kõik cell-techi tooted toimivad ülihästi,kuigi kallis hind - see toode minuarust üks võimsamaid tooteid mida fitnessist annab osta, muidugi peab toitumine korras olema. mina ei julgeks proovida, ikkagi küllaltki uus toode ja keegi ei tea tegelikult selle toote KÕRVALMÕJUSI , mis ei proogi ilmeda kuude jooksul, vaid aastatega - ise tead millega riskid, toimimise poolest (y).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik cell-techi tooted toimivad ülihästi,kuigi kallis hind - see toode minuarust üks võimsamaid tooteid mida fitnessist annab osta, muidugi peab toitumine korras olema. mina ei julgeks proovida, ikkagi küllaltki uus toode ja keegi ei tea tegelikult selle toote KÕRVALMÕJUSI , mis ei proogi ilmeda kuude jooksul, vaid aastatega - ise tead millega riskid, toimimise poolest (y).

Aga kui sa proovinud ei ole, siis kuidas sa tead et toimib? Ja veel nii palju, et ülihästi toimib.

Nüüd paned teise olukorda, kus ta kuuleb toote kohta positiivset vastukaja ja raiskabki oma raha selle peale.

Ma ei targuta, lihtsalt ei saanud oma arvamust ütlemata jätta.

Ise ütleks teemaalgatajale niipalju, et selle toote teeb kalliks turundus, ning need kellel see toimib... noh, see toimib sest nad tahavad uskuda et see toimib.

Reklaamitrikk. Ehk pole täielik jama, kuid kui näed purgi peal põhikomponendiks Proprietary Blend, siis ära enam edasi loe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik cell-techi tooted toimivad ülihästi,kuigi kallis hind - see toode minuarust üks võimsamaid tooteid mida fitnessist annab osta, muidugi peab toitumine korras olema. mina ei julgeks proovida, ikkagi küllaltki uus toode ja keegi ei tea tegelikult selle toote KÕRVALMÕJUSI , mis ei proogi ilmeda kuude jooksul, vaid aastatega - ise tead millega riskid, toimimise poolest (y).

Amarillo ei tea nagu alati asjast mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fain. Anator on kallis roostevesi. Väidetav toime müostatiini blokeerimine pole siiani veel reaalselt tehtav, kuigi toidulisanditööstus on säherdusi tooteid kuhjaga turule paisanud. Küll aga on anatoris osad aminohapped eraldi erinevate vormidena välja toodud, niiet valgulisandina ta toimib. Sees on ka kreatiin, 30g suhkrut.

Säh teile imetoodet.

P.S. maitse.. ma kartsin trenni lõppu, sest teadsin, et pean selle roostevee siis ära jooma

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugedes välismaa foorumitest arvamusi antud toote toote kohta, tundub asi olevat täielik lollidelõks ;)

Kuigipalju ta kindlasti toimib,kuna aminohapped ja kreatiin sees,aga kaugeltki mitte nii nagu hinna järgi võiks eeldada :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×