Jump to content
Planmeca

Enda toitumiskava

Recommended Posts

Käisin eelmine aasta oma 6 kuud jõusaalis + aeroobne trenn(jooks, 3km, 2x nädalas), kuid ilma suuremate tulemusteta. Ühesõnaga, üle viskas, sest midagi ei tulnud eriti juurde. Veidi aega tagasi hakkasin just mõtlema, et toitumine mul paigast ära ja tegin isegi mõned parandused. Enam saia ei söö, süsivesikuid saan mujaltki. Magusaid asju väldin jne.

Trenni teen ülepäeva. Üks päev poksin (30 min, aktiivselt), teen üht-teist trenažööri peal(20min, puhkused seeriate vahel), hantlitega jaman jne. Järgmine päev puhkus.

Eesmärk on väikene rasvapõletus+ lihasmassi suurendamine. Pikkust 180 kanti, kaalu 77. Ärge arvake, et olen alakaalus, lihtsalt lihast pole piisavalt..

Sügisest lisandub jõusaal, 3x nädalas.

Igatahes, toitumiskava selline.

Hommikul: Paarsada grammi neljaviljaputru, 2,3 muna(praen, munakollased eemaldan, kuna kaloreid seal jubepalju). Pudrule törts hapukoort. Veidikene kohupiima vms kh kõrvale. Söögi kõrvale võtan ka 1 tl kalaõli. Joogiks valisin keefiri.

Lõuna ajal näksin puuvilju v leian midagi muud huvitavat ja tervislikku. Loomulikult ka valku. Kanaliha, muna, kodujuusti vms, et energiat saaks trenniks.

Paar tundi hiljem siis trenn.

Peale trenni söök kohe sisse. Paar muna, liha, kodujuustu/kohupiima vms.

Õhtu poole näksin puuvilju vms.

Kui joogijanu siis tarvitan kraanivett, nestead v mingit aura multinektari mahlasi.

Kahjuks on isegi praegu sellise kava järgi seedimine vahel paigast ära. Ei tea, mida veel peaks muutma. Loodan, et saite aega lugeda ja mõistate mu muret :huh:

Muudetud kasutaja Planmeca poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurem söök, praad vms on tavaliselt õhtuti, kaheksa ajal või nii. Kas peaks varem olema? Kuna peaks viimane asi üldse kõrist alla minema?

Rasvu ja süsivesikuid saab kõikjalt. Kasvõi veidi magusam kohupiim, kohuke vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, räägid, et munakollases palju kaloreid jne ja ise kaanid mahla (loe: suhkurt)...

Hommikusöök on ok, ainult muna söö ikka kollasega.

Puuvilju asenda juur ja köögiviljadega, puuvilja söö kas hommikul või peale trenni.

katsu süüa 4-5x päevas ja igakord piisav kogus valku (20-30gr)

Kui plaan lihast kasvatada, siis pead ikkagi rohkem sööma kui kulutad, seega söö kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu alla võtmiseks ja (seda enam et soov samas ka veidi lihast kasvata), on kõige efektiivsem siiski siinne toitumiskava.

Niiviisi katsetades kaotad väärtuslikku aega. Kui võib-olla paari kuu pärast saad kaalu natuke liikuma kuskile suunas, siis toitumiskava korral on sul paari-kolme kuuga juba eesmärk käes.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalu alla võtmiseks ja (seda enam et soov samas ka veidi lihast kasvata), on kõige efektiivsem siiski siinne toitumiskava.

Niiviisi katsetades kaotad väärtuslikku aega. Kui võib-olla paari kuu pärast saad kaalu natuke liikuma kuskile suunas, siis toitumiskava korral on sul paari-kolme kuuga juba eesmärk käes.

Kui siit tellitud toitumiskavaga on mul kolme kuuga eesmärk käes, siis ei jää mul tõesti muud üle kui see tellida. Kooli alguses tellin asja ära :huh:

Kuid kui keegi oskaks seda kava täiustada siis oleksin samuti väga tänulik :lol: Hetkel olevat kava kasutan veel umbes 3 nädalat..

Muudetud kasutaja Planmeca poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis küsimus, et kuidas sa jõuad 200g putru hommikuti ära süüa? :lol:

Kui kuivainena arvestada, siis 60g on üks suur kausitäis, 200g = 3.333 kaussi putru hommikuks? :huh:

Ega kaerahelbed pudruks kohe ei muutu. Ma söön hommikul 80g kaerahelbeid ja sellest saan kausitäie. Seal on ju vesi ja piim kah veel sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega kaerahelbed pudruks kohe ei muutu. Ma söön hommikul 80g kaerahelbeid ja sellest saan kausitäie. Seal on ju vesi ja piim kah veel sees.

arvestatakse ikka kuivainena. kui sa paned 200g valmis pudrule 100g vett peale siis ei tule sellest kõrgemat toiteväärtust kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvestatakse ikka kuivainena. kui sa paned 200g valmis pudrule 100g vett peale siis ei tule sellest kõrgemat toiteväärtust kahjuks.

Ega ei tulegi aga ma arvan, et teemaalgataja mõtles seda, et sööb 200g putru ära mitte 200g puhtalt helbeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×