Jump to content
Hellboy

Venemaa vs. Gruusia vs. ......?

Recommended Posts

Mina arvan ka et sõjaka Venemaa poliitikat suhtes tasub ka meil, Baltimaadel, märksa ettevaatlikum olla. Aeg oleks Läti ja Leeduga mingisugune liit sõjalise vastupanu suhtes sõlmida, kui seda juba tehtud pole... :huh:

See liit Läti ja Leeduga ei aitaks meid kuigivõrd, enne 1939. aastat meil oli selline Balti Liit, teadagi kuipalju meil sellest kasu oli.Praegu on meil NATO ja EL, aga need on nõrgad ühendused, dekadentsed.Täpselt nagu Rahvasteliit enne Teist maailmasõda.

Ajalugu kordab ennast: Lenin hoiatas komparteid Stalini eest, et seda meest ei tohi võimule lasta, Jeltsin hoiatas Riigiduumat Putini eest, et see mees ei tohi presidendiks saada.Teise maailmasõja ajal ründas Nõukogude Liit Poolat, seejärel Baltimaid ning viimaks Soomet Saksamaa agressiooni varjus.Tänapäeval ründas Venemaa Gruusiat ajal, mil maailm on keskendunud Olümpiamängudele.Putin on uus Stalin.Nõukogude Liidu nominaalne riigipea oli Mihhail Kalinin, tegelik võim oli Stalini käes, tänapäeval on Venemaa nominaalne riigipea Medvedjev, ma vist ei pea mainima kelle käes tegelik võim on.

Peale Teist maailmasõda ütles Winston Churchill, et ainuke mees, kes oleks suutnud Stalinit peatada, lasi end Berliinis 1945. aastal maha.Nõukogude Liit/Venemaa on ohuks kogu Euroopale, USA jaoks on Euroopa nagu noorem ja tihtilugu allumatu noorem vend.Meil ei ole vaja mitte USA juhitud NATO-t, vaid meil on vaja Euroopa Konföderatsiooni.

Aga ma võin ka eksida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toetan absoluutselt Rando teksti, kuna olen ise samuti palju uurimistööd teinud USA kohta ning tagamaadest.

Daemonium ära solvu, aga sa oled ilmselt tüüpiline kinniste silmadega tsiviil, kes elab peavoolu meediast.

No tutvusta siis oma uurimistööd,kuidas USA tõi Saksamaal võimule natsid ja Venemaal bolshevikud.

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natsi- venemaa propaganda?

See ei ole küll vene propaganda, infowars.com, kust ma selle info sain on ameerika veeblehekülg. Kõik teavad milline on Venemaa, mida ta on teinud mineviku, teeb praegu, mida ta võib teha ka tulevikus. Millegi pärast keegi ei usu, et USA ja lääs on samasugused korrumpeerunud. Mis sa arvad miks natsi- saksamaa võimule tuli? Sest USA saatis Saksamaale meeletult raha Saksamaale enne II MS-da. Miks tulid bolševikud võimule?. Sest neid toetasid rahaliselt Wall Streeti pankurid jne jne. Kui keegi arvab, et ma ajan täielikku paska siis veelkord ma annan vajalikku informatsiooni. Kui pärast selle materjaliga tutvumist keegi ikka arvab, et Venemaa on ainult korrumpeerunud ja lääs on "demokraatlik", siis on vaja psühhiaatri juurde aeg kinni panna. Vaadake midagigi sellest. See on ülitähtis!!!!!

ENDGAME- ALEX JONES - Blueprint for Global Enslavement

TerrorStorm (Alex Jones)

9/11 Truth Rising

http://www.infowars.com/

http://www.youtube.com/user/thealexjoneschannel?ob=4

Ma praegu rohkem ei pane aga kui keegi tahab, siis palun väga.

Noormees, bolšhevikud tulid võimule Saksa Keisririigi rahadega, kes saatis Lenini Vene Tsaaririiki sealset võimu õõnestama, tulemus oli palju kaugeleulatuvamate tagajärgedega, kui Keisririigi salateenistused ette oskasid näha.Natsid tulid Saksamaal võimule tolleaegsete Saksa suurtöösturite nagu Krupp, Rheinmetall, I.G. Farben jt. poliitilise- ja materiaalse abiga.Aga ma pean tunnistama, aegajalt on üsna põnev ka vandenõuteooriaid lugeda :huh: ...muidugi puhtalt meelelahutusliku eesmärgiga.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ma arvasingi, :lol:

Venemaal propageerivad samast seisukohta äärmusnatsid.Eriti tore ja hariv oli eelmisel aastal ilmunud dokumentaalfilm Trotskist, :P

Seisukohad nagu sinul;Venemaa peavaenlased on Rahvusvaheline Juutlus ja selle taga seisvad USA ja UK.Trotski (ja teised juudid) olid Wall Streeti Juutluse teenistuses ja seega väga paha,väga pahad olid ka UK ja Prantsusmaa,Lenin oli juba parem,sest oli "hea" Saksamaa agent ...

ja siis tuli veel parem Stalin,kes päästis Venemaa Rahvusvahelise Juudi kapitali käest ja üleüldse spioonide-rahvusvähemuste käest.

Venekeelsetel torrentsaitidel peaks olema saadaval,soovitan soojalt.Saad veel tõestusmaterjali vandenõu kohta, :P

Ja soovitan veelkord "Der Ewige Jude" ära vaadata.

Saad veel rohkem tõendeid, :huh:

Lisaks loe veel Hitlerit ,Fomenkot ja Duginit.

Ja Jüri Lina ära unusta.

USA ja Juutluse vandenõu vajab paljastamist!!

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natsi- venemaa propaganda?

See ei ole küll vene propaganda, infowars.com, kust ma selle info sain on ameerika veeblehekülg. Kõik teavad milline on Venemaa, mida ta on teinud mineviku, teeb praegu, mida ta võib teha ka tulevikus. Millegi pärast keegi ei usu, et USA ja lääs on samasugused korrumpeerunud. Mis sa arvad miks natsi- saksamaa võimule tuli? Sest USA saatis Saksamaale meeletult raha Saksamaale enne II MS-da. Miks tulid bolševikud võimule?. Sest neid toetasid rahaliselt Wall Streeti pankurid jne jne. Kui keegi arvab, et ma ajan täielikku paska siis veelkord ma annan vajalikku informatsiooni. Kui pärast selle materjaliga tutvumist keegi ikka arvab, et Venemaa on ainult korrumpeerunud ja lääs on "demokraatlik", siis on vaja psühhiaatri juurde aeg kinni panna. Vaadake midagigi sellest. See on ülitähtis!!!!!

ENDGAME- ALEX JONES - Blueprint for Global Enslavement

TerrorStorm (Alex Jones)

9/11 Truth Rising

http://www.infowars.com/

http://www.youtube.com/user/thealexjoneschannel?ob=4

Ma praegu rohkem ei pane aga kui keegi tahab, siis palun väga.

USA ei viitsinud Euroopa asjadega tegelikult eriti tegeledagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja see, et ta USA ennast eemalehoidis, ja on ajaloo jooksul üldjuhul suurematest sõja tegevustest(Eriti oma riigi territooriumil) kõrvale hoidunud ongi põhjus, miks USA on majanduslikult teistest riikidest niivõrd palju kindlustatum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tundub,et hakkab vaikselt läbi jah saama.

kommentaar ühele artiklile:

"Venemaa sai mis tahtis.

Läks, pommitas, lasi kõik õhku, tappis kõik ära.

Keegi ei teinud midagi.

Nüüd tõmbab ta oma väed tagasi ja on veel kangelane ka, et tapatalgud lõpetas.

Ükski riik ei sekkunud aktiivselt vahele. Seda kontrollitigi.

Kes on järgmine? Mõni NATO või EL liige?"

"vabatahtlikud", kes ei kuulu Venemaa alla siiski ilmselt jätkavad.

http://gruusia.postimees.ee/?id=26339

http://gruusia.postimees.ee/?id=26346

Muudetud kasutaja tychoon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See liit Läti ja Leeduga ei aitaks meid kuigivõrd, enne 1939. aastat meil oli selline Balti Liit, teadagi kuipalju meil sellest kasu oli.Praegu on meil NATO ja EL, aga need on nõrgad ühendused, dekadentsed.Täpselt nagu Rahvasteliit enne Teist maailmasõda.

Ajalugu kordab ennast: Lenin hoiatas komparteid Stalini eest, et seda meest ei tohi võimule lasta, Jeltsin hoiatas Riigiduumat Putini eest, et see mees ei tohi presidendiks saada.Teise maailmasõja ajal ründas Nõukogude Liit Poolat, seejärel Baltimaid ning viimaks Soomet Saksamaa agressiooni varjus.Tänapäeval ründas Venemaa Gruusiat ajal, mil maailm on keskendunud Olümpiamängudele.Putin on uus Stalin.Nõukogude Liidu nominaalne riigipea oli Mihhail Kalinin, tegelik võim oli Stalini käes, tänapäeval on Venemaa nominaalne riigipea Medvedjev, ma vist ei pea mainima kelle käes tegelik võim on.

Peale Teist maailmasõda ütles Winston Churchill, et ainuke mees, kes oleks suutnud Stalinit peatada, lasi end Berliinis 1945. aastal maha.Nõukogude Liit/Venemaa on ohuks kogu Euroopale, USA jaoks on Euroopa nagu noorem ja tihtilugu allumatu noorem vend.Meil ei ole vaja mitte USA juhitud NATO-t, vaid meil on vaja Euroopa Konföderatsiooni.

Aga ma võin ka eksida.

Seega, peab Ameerika oma naftasõju, Venemaa on kinni aga oma võimusõdades...? Jube paha poliitikaga kaks suurriiki meil siin eri mandritel :huh:

Huvitav mida meie poliitikud praeguste sündmuse raames nuputavad? Nad võiksid ka ette mõelda, oma riigi heaks oma pea tööle panna. Arendada suhteid rohkem selle maailmajao riikidega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega, peab Ameerika oma naftasõju, Venemaa on kinni aga oma võimusõdades...? Jube paha poliitikaga kaks suurriiki meil siin eri mandritel :huh:

Huvitav mida meie poliitikud praeguste sündmuse raames nuputavad? Nad võiksid ka ette mõelda, oma riigi heaks oma pea tööle panna. Arendada suhteid rohkem selle maailmajao riikidega...

Selle maailmajao riigid müüvad Eesti koheselt maha.

MRP,München,Jalta,Potsdam - need on "euroopalikud väärtused".

Parim näide Srebrenica,kus Hollandi ERIÜKSÜS aitas täislastud pükstega,viia serblastel moslemeid tapale.

See on Euroopa.

Meeldib see mõnele USA-vihkajale või mitte,kuid Eesti Vabariik eksisteerib täpselt nii kaua,kuniks:

1.USAl on huvi

2.USA suudab oma huve garanteerida

Ja mitte sekunditki kauem.

USA on väga ebameeldiv riik.Aga meie kõrval on riik - Venemaa - kes tahab nii Eesti RIigi kui rahva hävitada.Ja teeeb seda kohe,kui suudab.

USA-foobid peaks alati seda silmas pidama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa päris tõsiusklik kohe, :huh:

Üldiselt usukuulutaja peab suutma oma religiooni ka oma sõnadega endasi anda ja argumenteerida,mitte ainult Pühakutele viidata,nagu sina teed, :lol:

See mees räägib umbes sama juttu kui sina,aga teeb seda tunduvalt huvitamavalt ja argumenteeritumalt.

Õpi, :P

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa päris tõsiusklik kohe, :huh:

Üldiselt usukuulutaja peab suutma oma religiooni ka oma sõnadega endasi anda ja argumenteerida,mitte ainult Pühakutele viidata,nagu sina teed, :lol:

See mees räägib umbes sama juttu kui sina,aga teeb seda tunduvalt huvitamavalt ja argumenteeritumalt.

Õpi, :P

Samamoodi oled jällegi sina liiga skeptik ja tõsiusklik, kuna kuulad ainult oma infokanaleid...

Siin pakutud videod on väga informatiivsed ja põhjalikult lahti seletatud ja ei paseeru ainult

"mainstream" meediale.

See on muidugi enda teha, kas vaadata maailma laiemalt või istuda kodus ja mõelda, et maailm ongi selline

nagu koduaknast on näha.

Palju on vandenõu teoorijaid mis pole tõesed, kuid asja lähemalt uurides ning kuulata mõlemaid osapooli nagu Gruusia, Venemaa või Usa siis on palju lahtiseid otsi, eriti selle sõja alustamise suhtes.

Usast ei tasu üldsegi rääkida, kuna Usa oma nn. demokraatia kuulutamisega on kulisside taga tegelikult üks vaenu õhutajatest, kes leidis ajendi ning korraldas 9/11 ning sõltumatutest info kanalitest on kuulda ka Usa seotust Gruusia sõjaga, mida loomulikult siinpool meedias ei kajastata.

Muudetud kasutaja tonis222 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samamoodi oled jällegi sina liiga skeptik ja tõsiusklik, kuna kuulad ainult oma infokanaleid...

Siin pakutud videod on väga informatiivsed ja põhjalikult lahti seletatud ja ei paseeru ainult

"mainstream" meediale.

:huh:

Nii et ma olen siis skeptiline tõsiusklik, :P

Ikka loed kah või,mida kirja paned?

Ja millisele "mainstreameediale" ma toetun?!

Mis ma pean toetuma Venemaa mediale või?Igal juhul olen ma suurepäraselt kursis,mida seal räägitakse.

On olemas kaks toredat küsimust,mis üldjuhul paneva asjad paika:qui prodest&qui bono.

No ei usu ma haigete natside,ksenofoobide,autarkistide ja muu taolise ennast ekslikult inimeseks pidavate värdjate konglomeraadii vandenõuteooriaid.

Argumente ei ole.Fakte rebitakse välja kontekstist,räägitakse vaid sellest,mis sobib teooriaga.

Ega ma ilmaasjata "Der Ewige Jude't" vaadata soovita.Analoogia on ilmne.Teostus oli Goebbelsil aga tunduvalt parem ...

See on muidugi enda teha, kas vaadata maailma laiemalt või istuda kodus ja mõelda, et maailm ongi selline

nagu koduaknast on näha.

Palju on vandenõu teoorijaid mis pole tõesed, kuid asja lähemalt uurides ning kuulata mõlemaid osapooli nagu Gruusia, Venemaa või Usa siis on palju lahtiseid otsi, eriti selle sõja alustamise suhtes.

Aga maailm ongi selline,nagu paistab,mitte selline,nago soovivad näha igasugu natslikud "teoreetikud", :lol:

Või sa väidad,et tõeline maailm on see,millesse usuvad igasugu fanaatikud?

Usast ei tasu üldsegi rääkida, kuna Usa oma nn. demokraatia kuulutamisega on kulisside taga tegelikult üks vaenu õhutajatest, kes leidis ajendi ning korraldas 9/11 ning sõltumatutest info kanalitest on kuulda ka Usa seotust Gruusia sõjaga, mida loomulikult siinpool meedias ei kajastata.

e-ee ...

ja millised oleks sõltumatud infokanalid?

Natsi-Venemaa Kremli poolt kontrollitud propagandaaparaat?

Ma olen kuris,mida nad räägivad.

Al-Manar?

Ma olen kursis,mida nad räägivad.

Nüüd sinu väite juurde.

Kui ma väidaks,et sa oled pedofiil,kes vägistab õhtuti 3-aastaseid poisse,mis sa arvad,kas ma peaks oma väiteid põhjendama,või oleks see viimase instantsi tõde?

Sinu väide 9/11 ja Gruusia kohta nõuab samuti tõestamist.Seda sa teha ei suuda,ma ei usu,et oled FSB vastutav ametnik,kel on Washingtonis oma agentuur.

Aga ilmselt sa ise usud oma väiteid.

Religioosse fanaatikuga vaielda ei ole mõtet.Sul ei ole argumente,sul on USK.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:huh:

Nii et ma olen siis skeptiline tõsiusklik, :P

Ikka loed kah või,mida kirja paned?

Ja millisele "mainstreameediale" ma toetun?!

Mis ma pean toetuma Venemaa mediale või?Igal juhul olen ma suurepäraselt kursis,mida seal räägitakse.

On olemas kaks toredat küsimust,mis üldjuhul paneva asjad paika:qui prodest&qui bono.

No ei usu ma haigete natside,ksenofoobide,autarkistide ja muu taolise ennast ekslikult inimeseks pidavate värdjate konglomeraadii vandenõuteooriaid.

Argumente ei ole.Fakte rebitakse välja kontekstist,räägitakse vaid sellest,mis sobib teooriaga.

Ega ma ilmaasjata "Der Ewige Jude't" vaadata soovita.Analoogia on ilmne.Teostus oli Goebbelsil aga tunduvalt parem ...

Aga maailm ongi selline,nagu paistab,mitte selline,nago soovivad näha igasugu natslikud "teoreetikud", :lol:

Või sa väidad,et tõeline maailm on see,millesse usuvad igasugu fanaatikud?

e-ee ...

ja millised oleks sõltumatud infokanalid?

Natsi-Venemaa Kremli poolt kontrollitud propagandaaparaat?

Ma olen kuris,mida nad räägivad.

Al-Manar?

Ma olen kursis,mida nad räägivad.

Nüüd sinu väite juurde.

Kui ma väidaks,et sa oled pedofiil,kes vägistab õhtuti 3-aastaseid poisse,mis sa arvad,kas ma peaks oma väiteid põhjendama,või oleks see viimase instantsi tõde?

Sinu väide 9/11 ja Gruusia kohta nõuab samuti tõestamist.Seda sa teha ei suuda,ma ei usu,et oled FSB vastutav ametnik,kel on Washingtonis oma agentuur.

Aga ilmselt sa ise usud oma väiteid.

Religioosse fanaatikuga vaielda ei ole mõtet.Sul ei ole argumente,sul on USK.

Hahahahahahahahhahahh panid ära jah, ma suren naerukrampidesse kui närvi võib üks inimene minna, et tõestada oma vaateid.

Samad sõnad- Ikka loed kah või,mida kirja paned?

Olgem ikka tolerantsed...arvan, et see foorum on ikka arvamuse avaldamiseks, mitte näo täis sõimamiseks.

Muudetud kasutaja tonis222 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin täna Toompeal miitingut turvamas ning ühe peast-segase venelase tirisin ise rahva keskelt ära...

Miiting oli täiesti rahulik, kuni tulid juba teada tuntud venelased sinna kisama. Ja nad said mida nad tahtsid, meedia tähelepanu. Lähipäevadel võib kindlasti vene telekanalitelt näha kaadreid, et jälle need eesti "fašistid" teevad kohalikele venelastele liiga, ei lase meelt avaldada jms.

http://www.epl.ee/artikkel/438358

Videost on hästi näha, mida see venelaste meeleavaldus tähendab. Kõigest jõust kisamist, kuidas riik venelasi vihkab. Jääb tõesti selline mulje, et ainult kisatakse ja karjutakse, et Eesti on sitt koht kus elada, aga ära ei lähe keegi.

Pole lihtsalt sõnu.

Mida see Venemaa oma sõjategevusega saavutab. Venemaa ei suuda oma praegusegi maa-alaga hakkama saada, kuid ometigi viitsib veel riigipiiridest väljapoole sõdida. Võidelda maa eest, mis ei kuulu nende riigi koosseisu. Ah... sõitke oma poliitikate ja sõdadega seenele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa hull teema minu arust, ei mõista milleks on vaja seda, oskab keegi targem mulle selle selgeks teha? :huh:

Jah, küsimus on ainult selles, kui kaugele lastakse Venemaal minna? Loodame, et riik kui selline jääb ikka püsima grusiinidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin täna Toompeal miitingut turvamas ning ühe peast-segase venelase tirisin ise rahva keskelt ära...

Miiting oli täiesti rahulik, kuni tulid juba teada tuntud venelased sinna kisama. Ja nad said mida nad tahtsid, meedia tähelepanu. Lähipäevadel võib kindlasti vene telekanalitelt näha kaadreid, et jälle need eesti "fašistid" teevad kohalikele venelastele liiga, ei lase meelt avaldada jms.

http://www.epl.ee/artikkel/438358

Videost on hästi näha, mida see venelaste meeleavaldus tähendab. Kõigest jõust kisamist, kuidas riik venelasi vihkab. Jääb tõesti selline mulje, et ainult kisatakse ja karjutakse, et Eesti on sitt koht kus elada, aga ära ei lähe keegi.

Pole lihtsalt sõnu.

Mida see Venemaa oma sõjategevusega saavutab. Venemaa ei suuda oma praegusegi maa-alaga hakkama saada, kuid ometigi viitsib veel riigipiiridest väljapoole sõdida. Võidelda maa eest, mis ei kuulu nende riigi koosseisu. Ah... sõitke oma poliitikate ja sõdadega seenele...

Mind hakkavad ka sellised russid juba tõsiselt häirima. Muudkui kaagutavad, kui halb neil siin on jne. Aga kui kunagi Putin korraldas, et kõik venelased, kes tahavad Venemaale tulla, saavad seda ja saavad ka mingi korteri, oli lahkumas käputäis. Nõme riik, nõme riik, aga saavad aru küll, et palju parem, kui Venemaa. Mul ei ole rahulike venelaste vastu, kes on eesti keele ära õppinud ja austavad seda riiki, mitte midagi.

Aga mingite venemeelsete venelaste vastu tekib küll kerge viha, mõelge, kui oleks vastupidine situatsioon, kus suurhulk eestlasi elaks Venemaal, ma ei taha teada, mida venelased nendega seal teeks, nagu nendest videotest, kus venelased välismaalastel päid maha lõikavad vähe oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hahahahahahahahhahahh panid ära jah, ma suren naerukrampidesse kui närvi võib üks inimene minna, et tõestada oma vaateid.

Samad sõnad- Ikka loed kah või,mida kirja paned?

Olgem ikka tolerantsed...arvan, et see foorum on ikka arvamuse avaldamiseks, mitte näo täis sõimamiseks.

Kle,sul midagi asjast kah rääkida on või jätkad stiillis argumentum ad hominem?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind hakkavad ka sellised russid juba tõsiselt häirima. Muudkui kaagutavad, kui halb neil siin on jne. Aga kui kunagi Putin korraldas, et kõik venelased, kes tahavad Venemaale tulla, saavad seda ja saavad ka mingi korteri, oli lahkumas käputäis. Nõme riik, nõme riik, aga saavad aru küll, et palju parem, kui Venemaa. Mul ei ole rahulike venelaste vastu, kes on eesti keele ära õppinud ja austavad seda riiki, mitte midagi.

Aga mingite venemeelsete venelaste vastu tekib küll kerge viha, mõelge, kui oleks vastupidine situatsioon, kus suurhulk eestlasi elaks Venemaal, ma ei taha teada, mida venelased nendega seal teeks, nagu nendest videotest, kus venelased välismaalastel päid maha lõikavad vähe oleks.

Venemaa ei ole demokraatlik riik, see on k6igile teada ja k6ik teavad ka "nende raugematut isu" suurriigist ikka suuremaks riigiks saada.

Propagandamasinad on neil alati h2sti t88tanud, hakka v6i isegi uskuma :huh:

Gruusia on yks hea suut2is, mille peale nad on juba ammu keelt limpsanud.

Ma ei oska isiklikult kyll ytelda, mis on Eestile halvem, kas pidevalt riigikorra yle halav ja samas mitte midagi tegev eestlane v6i venelane, kes sisuliselt teeb sedasama. Vahe on ainult temperamendis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×