Jump to content
fatboy

kusimus kickboxujatele

Recommended Posts

selline küsimus

ma tahx nagu õppida kickboxi

suht ma ple elu sees ei jõu saalis käinud ega midagi taolist

oled väikest kasvu ja kaalun umbes 80 väike paksuke

kas mul on mõted trenni teha????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline küsimus

ma tahx nagu õppida kickboxi

suht ma ple elu sees ei jõu saalis käinud ega midagi taolist

oled väikest kasvu ja kaalun umbes 80 väike paksuke

kas mul on mõted trenni teha????

Ei tea küll kickpoksi kohta , aga meil oli poksitrennis üks täiesti paks , sõna otseses mõttes lootusetult paks poiss. Polnud teda aasta otsa näinud ja nüüd on ta täiesti sale , ta kaotas aastaga oma 30-40kg kindlasti ;) nii , et kindlasti on mõtet trenni teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise kickpoksi teinud ja olen ise ka suuremat kasvu. see ei ole jutt ega asi, et ei ole mõtet teha. see võitluskuntst on juba selline, et vahet pole kui suur sa oled, lähed lihtsalt raskemasse klassi ja teiesuguseid ongi ntx. ringis huvitavam vaadata kui aalaa 60kg mehi!:D niiet jalad alla ja vehkima:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen tallinna kandi inimene ning tahaks ka minna kickboksi trenni et ma kaalun 88kg ning olen 185cm pikk et huvi on aga kas vastu ka võetakse? :P

mehed, kus planeedil te elate? mismõttes "kas vastu ka võetakse"? ega harrastussport pole eliitkoolis õppimine või lenduriks saamine, et pead 1000+1 kriteeriumit täitma enne kui jutule võetakse.

ma ei tea, kas ma pole seda varem tähele pannud, aga viimasel ajal on kuidagi selliste küsimuste osakaal tõusnud (mitte ainult võitlusaladel) - "kas tasub minna", "kas võib trenni tulla", "kas võetakse vastu", "kas on mõtet".

mind huvitab väga, kuidas selline küsimus tekib? tegelikult ka - palun kirjeldage keegi (kes kunagi võibolla on ise sellist asja küsinud), et mis võis tol korral sellise küsimuse tekkides peas toimuda - oli keegi öelnud, et kõiki ei võeta või oli kusagilt filmidest kujunenud mingi eelarvamus? kas on kooli kehalise õpetaja jätnud sellise mulje, et kui teatud norme ära ei täida, siis saad hinde 2, mis automaatselt tähendab, et sporti pole sul kunagi mõtet teha?

(jätame nende küsimuste puhul välja variandid, et mul on selline ja selline tervisehäda, haigus, vigastus - kas on mõtet trenni teha ning alternatiivsed teemad).

Muudetud kasutaja sweals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljude inimeste puhul on suurimaks probleemiks alaväärsus kopleks. Vähemalt see on psühholoogide poolt välja pakutud. Kogu see maksmise ja mõtte teema, et " ei tea kas maksab" , "kas on ikka mõtet " jne jne. Samuti suur roll vb sellel et neid noritakse/kiusatakse ja siis tekib neil arusaam et nad ei kõlba või ei sobi.

Kallid inimesed, ükskõik kui paksud te ka pole, sporti võib igaüks teha, ja keegi ei aja teid minema kui te ise tahate millegagi väga tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sport teeb enesekindlamaks, parandab tervist, aitab saada tuttavaks sarnaste huvidega inimestega jne jne. Kui inimene tunneb ennast alaväärse lödi paksukesena, siis ta mitte ei või sporti teha...ta peab sporti tegema. Paljud inimesed on oma elu kvaliteeti tundmatuseni parandanud spordiga tegelema hakates. Karta ja põdeda ei ole siin midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×