Jump to content
control15

Rasvade põletamine

Recommended Posts

Tere. Oleks soov saada lahti liigsest rasvast. Olen tegelenud natuke jõusaali trenniga kunagi, aeroobset trenni teen mitu korda nädalas(jalgpall), aga rasv ei vähene.

Ise olen 17 aastane noormees.Kaalun 75 ja 178 on pikkust. Milliseid ettepanekuid on trenni ja toitumise koha peal?

1,Tutvusta oma menüüd

2.Jalgpall ja aeoobne ...

mis sa vudid seal mööda platsi pulsiga 120-140 45min järjest?

Siukest vutti tahaks kangesti näha, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vudin mis ma vudin, joosta ma jõuan igatahes.

Aga menüü koha pealt seda, et seda pole ollagi. Söön seda mida juhtub. (kodused toidud ja nii) päris burgereid ja krõpse näost sisse ei aja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Oleks soov saada lahti liigsest rasvast. Olen tegelenud natuke jõusaali trenniga kunagi, aeroobset trenni teen mitu korda nädalas(jalgpall), aga rasv ei vähene.

Ise olen 17 aastane noormees.Kaalun 75 ja 178 on pikkust. Milliseid ettepanekuid on trenni ja toitumise koha peal?

Pakun et sellise kaalu juures ei saagi olla seda rasva niipalju, et oleks mida vähendada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun et sellise kaalu juures ei saagi olla seda rasva niipalju, et oleks mida vähendada!

Kuidas siis ei saa, saab ju. Ega plaan ei olegi kaalust alla võtta vaid keha natuke rohkem trimmi ajada.või umbes nii:p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun et sellise kaalu juures ei saagi olla seda rasva niipalju, et oleks mida vähendada!

@ :P , 65 kilo juures tõesti tekib kahtlus ,kas on mida põletada , aga 75 kilo juures ja nagu noormees ütles pole kapp :) , on ikka küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Oleks soov saada lahti liigsest rasvast. Olen tegelenud natuke jõusaali trenniga kunagi, aeroobset trenni teen mitu korda nädalas(jalgpall), aga rasv ei vähene.

Ise olen 17 aastane noormees.Kaalun 75 ja 178 on pikkust. Milliseid ettepanekuid on trenni ja toitumise koha peal?

Sellises vanuses on osad luud-kondid ja lihased veel arenemas, mõni liiges pole veel tekkinudki ilmselt, ma soovitaks mõned aastad veel elada, siis valgub rasv kenasti keha peal ühtlasemalt laiali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises vanuses on osad luud-kondid ja lihased veel arenemas, mõni liiges pole veel tekkinudki ilmselt, ma soovitaks mõned aastad veel elada, siis valgub rasv kenasti keha peal ühtlasemalt laiali.

:) näiteks põlved?

ma soovitaks toitumist korrigeerida

lihtne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises vanuses on osad luud-kondid ja lihased veel arenemas, mõni liiges pole veel tekkinudki ilmselt, ma soovitaks mõned aastad veel elada, siis valgub rasv kenasti keha peal ühtlasemalt laiali.

Ise mõtlesin kusjuures täpselt seda sama. Arvatavasti tuleb veel natuke kasvu ka juurde.

Eks ma siis mingit erilist jõusaali trenni veel tegema ei hakka. Üritan natuke tervislikumalt toituda ja sporti edasi teha.

Mõtlesingi, et kuidas jõusaal mõjuks, arvestades et luuud, kondid ja selg pidevalt valutavad.

Muudetud kasutaja control15 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põlvede-areng ongi problemaatiliseim, aga mõneti abiks on mitmed rutiinid (rutiin "sile-tee" ja rutiin "kuts-läks-karja"):

http://www.perekool.ee/foorum/read.php?f=7...t=72895&a=2

:)

Pim-pam-pom,

mis siin sees on...

Laps patsutab kõhu peale.

tegemist on siiski 17aastase noormehega, mitte 7 kuusegea :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vudin mis ma vudin, joosta ma jõuan igatahes.

Aga menüü koha pealt seda, et seda pole ollagi. Söön seda mida juhtub. (kodused toidud ja nii) päris burgereid ja krõpse näost sisse ei aja.

Et joosta jõuad,on tore.Aga meie räägime rasvapõletusest,eks ole.

Ja siin ei ole jalgpall just kõva sõna,:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgpall = 90 minutit rasket intervalltreeningut. Mismõttes ei ole jalgpall rasvapõletuseks kõva sõna? On ikka küll.

Jalgpall ja raske intervalltreening!?

Üks spurt iga viie minuti tagant ja raske intervalltreening, :)

Tahaks siukest jalgpalli näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgpall ja raske intervalltreening!?

Üks spurt iga viie minuti tagant ja raske intervalltreening, :)

Tahaks siukest jalgpalli näha.

no sa tõesti 150 kilosena teed mängu jooksul 10 spurti ja siis ohkad :P , korralik jalgpall ikka vehid edasi tagasi, ründes-kaitses koguaeg viimse pingutuseni.

minuarust ka hea rasvapõletus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no sa tõesti 150 kilosena teed mängu jooksul 10 spurti ja siis ohkad :P , korralik jalgpall ikka vehid edasi tagasi, ründes-kaitses koguaeg viimse pingutuseni.

minuarust ka hea rasvapõletus :)

Jutt käib ju väravavahtidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no sa tõesti 150 kilosena teed mängu jooksul 10 spurti ja siis ohkad :P , korralik jalgpall ikka vehid edasi tagasi, ründes-kaitses koguaeg viimse pingutuseni.

minuarust ka hea rasvapõletus :)

1.Ma ei kaalu juba ammu 150kg.

2.Ja ma ei ole näinud jalgpallurit,kes koguaeg vehib eda-tagasi ründes-kaitses viimse pingutuseni.

HIITiga täiesti võrreldamatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põlvede-areng ongi problemaatiliseim, aga mõneti abiks on mitmed rutiinid (rutiin "sile-tee" ja rutiin "kuts-läks-karja"):

http://www.perekool.ee/foorum/read.php?f=7...t=72895&a=2

Hahaa, see on küll nüüd päeva joke :)

Ma olin 15st ,kui hakkasin kergelt trenni tegema ja 17selt hakkasin täie rauaga jõusaalis käima. Mul on hulgi sõpru kes juba 14st aasta vanuselt hakkasid rauda sikutama ja keegi poleks kurtnud ,et liigesed on välja arenemata. Korraliku tehnika puhul ja trennijärgsete venitustega tuleb jõusaal ainult kasuks, palju tervislikum ,kui lõhkuda oma põlvi korvpalliga jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hahaa, see on küll nüüd päeva joke :)

Ma olin 15st ,kui hakkasin kergelt trenni tegema ja 17selt hakkasin täie rauaga jõusaalis käima. Mul on hulgi sõpru kes juba 14st aasta vanuselt hakkasid rauda sikutama ja keegi poleks kurtnud ,et liigesed on välja arenemata. Korraliku tehnika puhul ja trennijärgsete venitustega tuleb jõusaal ainult kasuks, palju tervislikum ,kui lõhkuda oma põlvi korvpalliga jms.

paljajalu mängides ja 150 kilo kaaludes lõhub jah, aga on olemas kossutussod, mis minimaliseerivad igasuguse põlvevigastuse ohud ? ma olen 2-3a peland , pole kordagi põlvedel survet tundnud vms, siis oli 12-14a . pigem ikkagi jõusaal ja korralikud raskused kükiga vms ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paljajalu mängides ja 150 kilo kaaludes lõhub jah, aga on olemas kossutussod, mis minimaliseerivad igasuguse põlvevigastuse ohud ? ma olen 2-3a peland , pole kordagi põlvedel survet tundnud vms, siis oli 12-14a . pigem ikkagi jõusaal ja korralikud raskused kükiga vms ?

Jahh, need tossud on tõesti imeasjad, peaks ka sellistega siis jõusaalis käima hakkama. Kui ei usu loe ise:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2961

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgpall ja raske intervalltreening!?

Üks spurt iga viie minuti tagant ja raske intervalltreening, :)

Tahaks siukest jalgpalli näha.

Mis kuradi jalgpalli sa kohanud oled ? : O

Millises meeskonnas nii mängida annab, et iga 5 minuti tagant pead jooksma?

Normaalne jalgpall nõuab ikka 90 minutilist pühendumust ja puhkamiseks mõned sekundid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kuradi jalgpalli sa kohanud oled ? : O

Millises meeskonnas nii mängida annab, et iga 5 minuti tagant pead jooksma?

Normaalne jalgpall nõuab ikka 90 minutilist pühendumust ja puhkamiseks mõned sekundid.

Käin ka vahel harva jalgpalli mängimas, ei võta higigi välja! Aga no jah, ma istun väravas ka:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kuradi jalgpalli sa kohanud oled ? : O

Millises meeskonnas nii mängida annab, et iga 5 minuti tagant pead jooksma?

Normaalne jalgpall nõuab ikka 90 minutilist pühendumust ja puhkamiseks mõned sekundid.

Male nõuab kah täielikku pühendumist, :)

Nii e siist väidad.et jalgpall on sama intensiiivne kui HIIT;või vähemalt ligilähedane?

Oled proovinund teha HIITi 90 min järjest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Male nõuab kah täielikku pühendumist, :)

Nii e siist väidad.et jalgpall on sama intensiiivne kui HIIT;või vähemalt ligilähedane?

Oled proovinund teha HIITi 90 min järjest?

Jalgpall ei pruugi olla sama intensiivne kui HIIT aga see kõik oleneb sellest,kui aktiivne sa ise jalgpalli mängides oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×