Jump to content
Totenkopf

Sääse "hammustus"

Recommended Posts

Nonii. Käisin üleeile jalgpalli mängimas ja õhtupoole oli seal palju sääski. Sain söödud nende poolt veidike ning tavaliselt sääse punnid mul paiste ei lähe ega midagi, ainult väike täpp. Probleem siis selline, et pahkluu juurde sain ka hammustada ning see koht läks paiste ja on päris valus kõndides.

Kui kellegil on samu kogemusi või teab midagi asjast siis ehk soovitate mida peale määrida vms.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii. Käisin üleeile jalgpalli mängimas ja õhtupoole oli seal palju sääski. Sain söödud nende poolt veidike ning tavaliselt sääse punnid mul paiste ei lähe ega midagi, ainult väike täpp. Probleem siis selline, et pahkluu juurde sain ka hammustada ning see koht läks paiste ja on päris valus kõndides.

Kui kellegil on samu kogemusi või teab midagi asjast siis ehk soovitate mida peale määrida vms.

Tänud.

Õhk on nii mürgine, et sääsed on muteerunud :lol: Tegelt oska ka sind aidata. Endal muidu sama, et sääse ja eriti parmu hammustusest tulevad suured punnid. Kuid see pole alati nii olnud. Kunagi, kui noorem olin, siis jäi ka pisike täpp. Kuid mingist suvest hakkasid suuremad punnid .............. Tahaks isegi vastust teada sellele :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki eksis sääskede hulka ära ka üks herilane/vaablane kes sulle sutsu kirja andis...

Kui sa näeksid millised kublad mul parmust jääved :lol: Herilaselt sain laksu hiljuti, kergelt surises ja kõik. Enne kardan parme, kui mesilast herilast :lol:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tõesti tegu mingi putuka hammustusega, siis mine apteeki ja küsi sellist allergiaravimit nagu Semprex. See võtab sügeluse ja paistetuse ära. Mõnel aitab ka Zyrtec või siis Kestamine. Kuid mina usaldan ses osas ainult Semprexit. Putukahammustuseallergik nagu ma olen.

Samuti võid punnidele määrida vedelikku nimega Menovasiin. See on mentooliga, mis jahutab ja võtab ka sügeluse ära. Seda saab ka apteegist. Head paranemist :lol:

Tänud, peab proovima. Jalg on ikka paistes ja valus. Jõle imelik, sest ennem pole sellist jama olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhk on nii mürgine, et sääsed on muteerunud :lol: Tegelt oska ka sind aidata. Endal muidu sama, et sääse ja eriti parmu hammustusest tulevad suured punnid. Kuid see pole alati nii olnud. Kunagi, kui noorem olin, siis jäi ka pisike täpp. Kuid mingist suvest hakkasid suuremad punnid .............. Tahaks isegi vastust teada sellele :lol:

Kusjuures kuskil räägiti vist ka, et tänavu aasta on sääsed mürgisemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki eksis sääskede hulka ära ka üks herilane/vaablane kes sulle sutsu kirja andis...

Väga võimalik isegi. Samas sain reie siseküljele ka ühe punni mis on tavapärastest suurem. See on lihtsalt punane ja ei ole paistes ega midagi.

Äkki sain selle laksu kuskile närvi või valesse kohta lihtsalt. Ei tea :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa näeksid millised kublad mul parmust jääved :lol: Herilaselt sain laksu hiljuti, kergelt surises ja kõik. Enne kardan parme, kui mesilast herilast :lol:

Äkki mul oli ka parm vms. Aga huvitav kui tõenäoline on, et mustamäel parmud on.. (putukad siiski ma mõtlen)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võis olla hoopiski mingi kärpse taoline putukas. Olen ennegi nende käest lakse saanud kuid nüüd kevadel kui sain sääre peale siis oli jalg kaks enda suurust. Need pidavatki varakevadel vist mürgisemad olema ehk oli sul see sama, kuid mis vahet sel enam on, nüüd lihtsalt proovi paistetus alandada. Ise tegin viinakompressi ja arst andis ka paar allergia vastast tapletti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See võis olla hoopiski mingi kärpse taoline putukas. Olen ennegi nende käest lakse saanud kuid nüüd kevadel kui sain sääre peale siis oli jalg kaks enda suurust. Need pidavatki varakevadel vist mürgisemad olema ehk oli sul see sama, kuid mis vahet sel enam on, nüüd lihtsalt proovi paistetus alandada. Ise tegin viinakompressi ja arst andis ka paar allergia vastast tapletti.

Peab vist jah mingit kompressi tegema ja apteegistki läbi käima.

Kuigi tänaseks on paistetus vähe alanenud ja ei ole enam nii punane, on ta raibe valus ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin siis täna igaksjuhuks traumapunktis, kuna oli ikka paistes ja valulik ning kergelt sinine.

Öeldi, et täitsa tavaline asi sel suvel ja kästi viinakompressi teha.

Mina olen alati viina peale pand ja aitand mind on nagu imeväel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×