Jump to content
laizk

Soovitage 2 toodet.

Recommended Posts

Et siis, tahaks osta 2 toodet, aga ma ei tea milliseid mul vaja oleks.

Vaja oleks ,et lihas areneks ja ,et taastumine oleks korras ja kõike seda:

Kuna ma ise pole neid tooteid eriti kasutanud, siis ei tea, mida vaja.

Eesmärk on lihasmassi kasvatada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis, tahaks osta 2 toodet, aga ma ei tea milliseid mul vaja oleks.

Vaja oleks ,et lihas areneks ja ,et taastumine oleks korras ja kõike seda:

Kuna ma ise pole neid tooteid eriti kasutanud, siis ei tea, mida vaja.

Eesmärk on lihasmassi kasvatada :lol:

Aga kust Sa tead,et sul neid üldse vaja on? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiire ainevahetus ja abikäsi on alati vaja:)

las ma pakun, sööd siis kui tuju on, seda mis maitseb. trenni teed siis kui viitsid. alustasid eelmine kuu? pane enne ikka põhilised asjad paika ja areng tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
las ma pakun, sööd siis kui tuju on, seda mis maitseb. trenni teed siis kui viitsid. alustasid eelmine kuu? pane enne ikka põhilised asjad paika ja areng tuleb.

NOT! :lol:

Söön umbes 4 - 6 korda päevas, seda , mis ette jääb.

Trenni olen teinud muidu 6 aastat, aga jõusaalis olen trenni kõrvalt käinud 1 aasta umbes nüüdseks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NOT! :lol:

Söön umbes 4 - 6 korda päevas, seda , mis ette jääb.

Trenni olen teinud muidu 6 aastat, aga jõusaalis olen trenni kõrvalt käinud 1 aasta umbes nüüdseks:)

mida sa sööd ja kui tihti jõusaalis käid? mille järg treenid?

Muudetud kasutaja bumer325i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida sa sööd ja kui tihti jõusaalis käid?

Mm, muna, pelmeenid, supid, kartulid, salatid, liha, kana :lol:, ma rohkem ei viitsi kirjutada, seda, mida süüakse tavaliselt.

A 2 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mm, muna, pelmeenid, supid, kartulid, salatid, liha, kana :lol:, ma rohkem ei viitsi kirjutada, seda, mida süüakse tavaliselt.

A 2 korda nädalas.

massi arendamiseks 2 korrast nädalast vähe. treening kavale oled mõelnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt tuleks asjad teoreetiliselt omale selgeks teha, selliste algteadmiste puhul ei teagi mida soovitada. Ja miks sa tahad just 2-te toodet. äkki osta kolm ja äkki soovitaks sulle igasugu si--a ja sa ostaksid ka raudselt need...ja on sul üldse vaja neid "tooteid" , kas su treening kujutab üldse mingit ohtu taastumisele ? Sellise küsimuse peale ei julgeks seda väita ...aga jah kasutajanimi ütleb kõik..

Muudetud kasutaja Hi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt tuleks asjad teoreetiliselt omale selgeks teha, selliste algteadmiste puhul ei teagi mida soovitada. Ja miks sa tahad just 2-te toodet. äkki osta kolm ja äkki soovitaks sulle igasugu si--a ja sa ostaksid ka raudselt need...ja on sul üldse vaja neid "tooteid" , kas su treening kujutab üldse mingit ohtu taastumisele ? Sellise küsimuse peale ei julgeks seda väita ...aga jah kasutajanimi ütleb kõik..

mina soovitaks treeningkava ja toitumiskava. kindlasti lugeda ka siin teemasi ja fooumit kõvasti :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt tuleks asjad teoreetiliselt omale selgeks teha, selliste algteadmiste puhul ei teagi mida soovitada. Ja miks sa tahad just 2-te toodet. äkki osta kolm ja äkki soovitaks sulle igasugu si--a ja sa ostaksid ka raudselt need...ja on sul üldse vaja neid "tooteid" , kas su treening kujutab üldse mingit ohtu taastumisele ? Sellise küsimuse peale ei julgeks seda väita ...aga jah kasutajanimi ütleb kõik..

Yea about that, mul on see kasutaja nimi mingi ammusest ajast :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VÕta kuidas tahad, aint my problem, aga ma ei saa pihta ,et palusin 2 toodet soovitada, mitte ülekuulamist: /

Ilma inimese kohta infot omamata pole võimalik adekvaatseid soovitusi anda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma inimese kohta infot omamata pole võimalik adekvaatseid soovitusi anda :lol:

See on see point mida on algajale tavaliselt kõige raskem selgeks teha ja seda kah, et asi pole nii lihtne: võtad 2 toodet ja kõik, lihas kasvab mühinal, oleks see vaid nii :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×