Jump to content
Treenija123

Jalgrattaga sõitmine

Recommended Posts

Saan 3 kuu pärast 13. aastaseks ja olen poiss. Tahaks teada kui tugevaks ma saan kui sõidan 2 tundi 25km, ning siledal teel jalgrattaga?

Söömine: Hommikul peale ärkamist paar võileiba/hommikuhelbeid, päeval kell 17-19 igasuguseid erinevaid tervislikke toite: kartuleid/liha/nuudleid/makarone/vorsti/salatit joon piima/multinektarit jne... Mäkis käin mingi kord kuus või nii. Õhtul söön mõnikord väikese tüki kooki.

Muudetud kasutaja Treenija123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan 3 kuu pärast 13 aastaseks ja olen poiss. Tahaks teada kui tugevaks ja kui palju ma alla võtan kui sõidan 2 tundi jalgrattaga?

Nii et sa siis arvad,et on olemas mingi valem, :lol:

Oled sa kindel,et kahetunnise treeningu intensiivsus ei mängi mingit rolli?

Et ei ole mingit vahet,kas sõita 10km/h või 40km/h;kas sõita mäkke või mäest alla?

Ja oled sa kindel,et kõik inimesed on ühesugused?Et trenn mõjub kõigile ühtemoodi?

Ja kas sa arvad, et toitumine ei mängi mingit rolli?

Äkki mõtled veelkord,mida sa ikkagi teada tahad ja proovid uuesti küsida, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt ma lohutan sind sellega et see mitu tundi sa sõidad ei mängi mingit rolli,ma olen 3kuud igapäev sõitnud rattaga pidevalt ja minu päevane kilomentraaz on mingine 20-30km! ja kuuga võtab alla 3-5kg.oleneb kuidas sõidad,mina olen juuli kuuga 3kg alla võtnud:)

aga ma ka ei söö mingeid mäki tooteid ega aja krõpse suust alla,seega toitumine mängib ka rolli,sina noor ja vaevalt et suudad magusat loobuda:) parem sõida oma lõbuks mitte alla võtmise eesmärgil , sa pole nagunii ka ülekaalus niiet kasva :lol: kasvavale noorele ei ole hea nn"dieet".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelt ma lohutan sind sellega et see mitu tundi sa sõidad ei mängi mingit rolli,ma olen 3kuud igapäev sõitnud rattaga pidevalt ja minu päevane kilomentraaz on mingine 20-30km! ja kuuga võtab alla 3-5kg.oleneb kuidas sõidad,mina olen juuli kuuga 3kg alla võtnud:)

aga ma ka ei söö mingeid mäki tooteid ega aja krõpse suust alla,seega toitumine mängib ka rolli,sina noor ja vaevalt et suudad magusat loobuda:) parem sõida oma lõbuks mitte alla võtmise eesmärgil , sa pole nagunii ka ülekaalus niiet kasva :lol: kasvavale noorele ei ole hea nn"dieet".

Ma ei muretse üldsegi oma kaalu pärast, ma tahan tegelikult teada palju sellega jõudu saab :lol: Ma sõidan ka 25km :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes midagi uut kui pikka maad sõita? Kas ma pean siis vähem sõitma või sa mõtled hoopist mäest üles sõitmist?

pika maa sõitmine=aeroobne tegevus, millega ei kasvatata lihasmassi. vastupidavust treenid küll niimoodi. mingi aja jooksul sääred ja reie muutuvad kindlasti tugevamaks ja ka välimus muutub omajagu, aga nt. rinnalihas on sul ikka samasugune. Parim koht jõu suurendamiseks on siiski saalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära sa ütle,mul aitas HIIT rattaga parandada küki tulemust pea 30kg, :lol:

HIIT ja pikamaasõit on veits erinevad asjad. Ja noh, sina oled erand ka. Või hakkame kõik HIITi tegema, et küki rekordit parandada 30 kg võrra? Ma väga kahtlen, et teistel see õnnestub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HIIT ja pikamaasõit on veits erinevad asjad. Ja noh, sina oled erand ka. Või hakkame kõik HIITi tegema, et küki rekordit parandada 30 kg võrra? Ma väga kahtlen, et teistel see õnnestub.

Loomulikult on HIIT ja pikamaasõit erinevad asjad.

btw, ma ei usu,et ma nüüd mingi suur erand olen ; küll olen veendud,et HIIT aitab ka küki tulemusele kaasa.Kükki ennast ei asenda loomulikul miski.

Iseasi,kas seda 13-aastasele soovitada ...

aga seda ma ka ei teinud.

[offtopic]Ma ei rääkinud rekordist.Too jääb seljavigastuse-eelsesse aega ja vaevalt ma seda enam kunagi ületan[/offtopic]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×