Jump to content
ankruanni

tselluliit ei lähe ära

Recommended Posts

Ja ons sellised asjad tõesti toimivad? Määrid peale ja pekk säriseb? :D

Tegelikult viib rasvarakkudest välja, põletama pead ise. Need rakud on väga tuimad ja ei anna vabatahtlikult midagi käest ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga need "asjad" on kindlasti tervisele ohtlikud ja seega ebaseaduslikud?

Mõnel vbl vererõhku tõstavad... nad on Eestis lihtsalt ravimiteks loetud, reaalselt tähendab see ärakeelamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu abikaasal samasugune süsteem juba pikemat aega kasutusel ja 51-aastaselt näeb sama hea välja, kui 25-selt. Oma 50-ndal juubelil kandis 8-nda klassi lõpukleiti - kuigi siis, 15-selt, tegeleles iluvõimlemisega, istus praegugi kleit nagu valatult.

ju siis näen ka 50selt sama hea välja kui 20ne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan üle vaadata kui suure hormonaalse sisaldusega antibeebibille keegi sööb. Kui ma Eestist ära kolisin siis olin sunnitud vahetama beebibille. Eestis sõin selliseid nimega TriRegoli ja ei miskit tselluliiti, samuti kaal oli 50 kilo (pikkus 166). Norm. Trenni tegin ka palju. Iluuisutaja.

Kui ära kolisin siis muutus toitumine, ja ka beebibillid (arst kirjutas Minulett antibeebibillid välja. Samuti kolmefaasilised nagu enne. Aga koostis ei olnud täpselt sama), tuli kaal ja tuli ka tsellu. Alles paar kuud tagasi vahetasin uuesti beebibille, söön nööd sakslaste toodet YAZ ja tsellu hakkab ära minema, oma osa on sellel ka kuivharjamisel ja suurenenud trennikoormusel. Jääl olekule veel ka rohkem jõusaali ja nüüd ka streching ja step-aeroobika. Ja kaal, mis detsembris oli 59-60 on nüüd stabiilselt juba 55. Ehk siis ei üles ei alla. Praegu seisab. Aga see ongi normaalne. Nii, et Vaadake tõseti üle, mis tablette te sisse ajate ja kui palju te trenni teete ja millist!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavalise kohvipaksuga koori nahka :) Pidi aitama tsellu vastu. Olen seda ise ka proovinud ja kusjuures minu arvates parim kehakoorija üldse, jätab naha hästi pehmeks ja siledaks ja kohe kindlasti parem kui nt mingid 500 eegised salongikoorijad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tavalise kohvipaksuga koori nahka :) Pidi aitama tsellu vastu. Olen seda ise ka proovinud ja kusjuures minu arvates parim kehakoorija üldse, jätab naha hästi pehmeks ja siledaks ja kohe kindlasti parem kui nt mingid 500 eegised salongikoorijad :)

Hmm mul tekkis kohe teaduslik huvi, oled kindlasti teinud seda pehmet ja siledat nahka illustreerivaid fotosid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm mul tekkis kohe teaduslik huvi, oled kindlasti teinud seda pehmet ja siledat nahka illustreerivaid fotosid ?

Muidugi olen, alati peale dušši all käimist pildistan oma nahka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga näite üks enne ja pärast seeria ette :)

Hoidke teleturul silma peal, kavatsen seal seda esitleda. Siinsetele foorumikülastajatele teen soodukaga, 300 g kohvipaksu kõigest 999 eek. Seal muidugi see teise nimega: Anti fat and cellulite super coffeine body scrub 2000.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Olen märtsist alla võtnud ligi 10 kilo, olen endaga rahul, aga tselluliidist ei saa lahti :) Kehakujult olen vormikas- suur pepu ja kintsud. Kuidas saaksin krobelist nahka siledamaks? Praegu käin jooksmas mitu korda nädalas korraga 6-7km, aga reied ei taha kuidagi muutuda. Kas peaksin mingit muud trenni veel lisaks tegema? Nt jõusaalis tuharatele ja reitele harjutusi?

Palun nõu!

Aitäh :)

Kusjuures jooksmine selles suhtes sind ei aita kui tsellust tahad lahti saada, tee parem kiirkõndi ja lisaks veel midagi, ujumist, shapingut, jõutrenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures jooksmine selles suhtes sind ei aita kui tsellust tahad lahti saada, tee parem kiirkõndi ja lisaks veel midagi, ujumist, shapingut, jõutrenni...

Hetkel tundub mulle LPG olevat yks parimaid abivahendeid. Eks ma yrita ka pilte siia yles riputada.

Kahjuks ei aita ainult yhest kuurist ja toitumine ning treening peab k6ike seda toetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures jooksmine selles suhtes sind ei aita kui tsellust tahad lahti saada, tee parem kiirkõndi ja lisaks veel midagi, ujumist, shapingut, jõutrenni...

Millel Su teooria põhineb, et näiteks kiirkõnd jooksust efektiivsem on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millel Su teooria põhineb, et näiteks kiirkõnd jooksust efektiivsem on?

Ma ei ole kyll Fuuria, vabandan juba ette... :)

Asi ei ole efektiivsuses... Kiirk6nni poolt r22gib selle pehmem m6ju liigestele. P6rutust v2hem... Jooksmisel esineb v2ga sagedasti halba jooksutehnikat, lisame siia juurde veel tavalisest suurema kehakaalu.

Kuid pole midagi ilusamat kui 6igesti jooksev naine :) Nii, et emad...lapsed peavad 6ppima 2ra 6ige jooksutehnika. Eluks vajalik.

Kahjuks ei piisa jooksust ega ka k6nnist. Teie igap2evane liikumine m2ngib suurt rolli. Kui palju ja kuidas te istute, milliseid riideid kannate.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millel Su teooria põhineb, et näiteks kiirkõnd jooksust efektiivsem on?

Kiirkõnd põletab rohkem rasva, jooksmine kasvatab rohkem lihast ning kui sa sinna kohta lihast kasvatad kus tselluliit siis pärast on sellest väga raske lahti saada. Ma enda peal olen küll tähele pannud et kiirkõnd aitab hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu abikaasal samasugune süsteem juba pikemat aega kasutusel ja 51-aastaselt näeb sama hea välja, kui 25-selt. Oma 50-ndal juubelil kandis 8-nda klassi lõpukleiti - kuigi siis, 15-selt, tegeleles iluvõimlemisega, istus praegugi kleit nagu valatult.

hehee, vaevalt et see nüüd sellest kohvipaksust on :) Head geenid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel tundub mulle LPG olevat yks parimaid abivahendeid. Eks ma yrita ka pilte siia yles riputada.

Kahjuks ei aita ainult yhest kuurist ja toitumine ning treening peab k6ike seda toetama.

LPG on tõesti hea. Ise käisin küll lihaste lõdvestamise eesmärgil, aga see protseduur ise enesest on ülimõnus! Soovitan!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LPG on tõesti hea. Ise käisin küll lihaste lõdvestamise eesmärgil, aga see protseduur ise enesest on ülimõnus! Soovitan!!

Hind on LPG-l küll kahjuks väga soolane, aga kel võimalust on, siis kindlasti proovigu. Mu sõbranna, kes enne rasedaks jäämist mitu kuuri tegi, näeb praegu vähem kui aasta peale sünnitust superhea välja- nahk on nii ilus ja prink ja tselluliiti pole. Nagu eelnevalt olen samas teemas öelnud, siis kuivharjamine annab pika aja peale sama tulemuse kui kannatust ja viitsimist on ja raha ka ei kulu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hind on LPG-l küll kahjuks väga soolane, aga kel võimalust on, siis kindlasti proovigu. Mu sõbranna, kes enne rasedaks jäämist mitu kuuri tegi, näeb praegu vähem kui aasta peale sünnitust superhea välja- nahk on nii ilus ja prink ja tselluliiti pole. Nagu eelnevalt olen samas teemas öelnud, siis kuivharjamine annab pika aja peale sama tulemuse kui kannatust ja viitsimist on ja raha ka ei kulu :)

Ma soovitan LPG planeerida 2-3 kordse kuurina, varuda summa ja siis minge ja tehke diil.

K6ik on huvitatud pikaajalisest kliendist, kes maksab ette. Tehke oma pakkumine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiirkõnd põletab rohkem rasva, jooksmine kasvatab rohkem lihast ning kui sa sinna kohta lihast kasvatad kus tselluliit siis pärast on sellest väga raske lahti saada. Ma enda peal olen küll tähele pannud et kiirkõnd aitab hästi.

Selles portaalis kirjutada, et jooksmine kasvatab lihast ??? :)

Me k6ik viskaks oma kangid nurka ja l2heks jooksma... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×