Jump to content
ankruanni

tselluliit ei lähe ära

Recommended Posts

pardon my ignorance aga mida peate silmas kuivharjamise all?

Ysnagi masohhistlik tegevus :)

V6etakse hari (naturaalsete harjastega peaks parem olema) ja hakatakse oma n8 probleemseid piirkondi sellega nyhkima.

Olen paar korda proovinud...ma arvan, et ta teeb nahale pigem halba kui head.

Parem on ennast n2iteks kohvipaksuga koorida...st h66ruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles portaalis kirjutada, et jooksmine kasvatab lihast ??? :)

Me k6ik viskaks oma kangid nurka ja l2heks jooksma... :D

Miks sulle USA sprinterid ei meeldi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sulle USA sprinterid ei meeldi?

Nad m6tlevad siin kestvusjooksu vist...mitte sprinti.

...ja selleks, et h2sti sprintida kasutatakse j6usaalis ikka m2rkimisv22rseid raskusi.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivharjamine ei ole masohistlik. Lihtsalt esimesel korral väga harjumatu.

Tsellu vastu aitab see küll, eriti kui kasutada veel mingit kreemi (nt see Eveline seerum, teised on mõttetud mu arust).. ja palju vett juua. Ise sain oma vereringe ka korda tänu kuivharjamisele. Ja halba pole see küll teinud, nahk on nii korras, et pole vaja isegi kreemitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuivharjamine ei ole masohistlik. Lihtsalt esimesel korral väga harjumatu.

Tsellu vastu aitab see küll, eriti kui kasutada veel mingit kreemi (nt see Eveline seerum, teised on mõttetud mu arust).. ja palju vett juua. Ise sain oma vereringe ka korda tänu kuivharjamisele. Ja halba pole see küll teinud, nahk on nii korras, et pole vaja isegi kreemitada.

Soetasin juba mõni aeg tagasi ka harja (Selveris oli soodukas), peale trenni korralik harjamine, siis dush ja peale Eveline seerum, tunne on pärast täitsa mõnus. Tsellu kohta öelda ei oska, aga see seerum on esiteks odav (no ja kogemused on näidanud, et odav vene jm selline kraam on ka palju puhtam ja sisaldab rohkem toimeaineid), teiseks koorib hari mõnusalt nahka, tekitab sooja tunde ja kindlasti annab parema jume ka :rolleyes:

Kõvasti ei kratsi, ei raatsi, pigem selline õrnemapoolne massaazh, nii et hakkab soe B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar

Infrapuna saun, korralik regulaarne kehakoorimine. Ma ise avastasin Collistari meresoolal p6hinevad "imetooted" :D

koorivat meresoola - infrapuna saunas kasutades higistan 2 korda rohkem.

meresoolal p6hinev vett v2ljutav kreem. Ma tavaliselt ei usu igasugustesse kreemideese, aga s6branna soovitas ja t6esti head. Tulemus muidugi regulaasel kasutamisel. Soovitan lisaks jooksmisele n2iteks vesiaeroobikat paar korda n2dalas. vormib probleemseid piirkondi v2ga h2sti.

EI suistule ja alkoholile! Minu arvates p6hivaenlased k6ikide h2dade puhul.

Ma julgen soovitada ka fitshopist Burnerit.

Ainevahetuse aktivaator

• Suurendab rasva kasutamist (põletust) energiaks

• Kiirendab ainevahetust

• Tõstab termogeneesi (sooja tootmist)

• Takistab ainevahetuse aeglustumist dieedi ajal

• Takistab stressist tulenevat vööpiirkonna rasvumist

Burner on mõeldud aktiivsetele inimestele, kes soovivad vähendada keha rasvavarusid ja hoida oma ainevahetust aktiivsena. Burner sisaldab optimaalses kombinatsioonis looduslikke koostisosi, millel on uuritud positiivne mõju rasvapõletusele ja kaalu alandamisele. Burner tõstab ka treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Infrapuna saun, korralik regulaarne kehakoorimine. Ma ise avastasin Collistari meresoolal p6hinevad "imetooted" :D

koorivat meresoola - infrapuna saunas kasutades higistan 2 korda rohkem.

meresoolal p6hinev vett v2ljutav kreem. Ma tavaliselt ei usu igasugustesse kreemideese, aga s6branna soovitas ja t6esti head. Tulemus muidugi regulaasel kasutamisel. Soovitan lisaks jooksmisele n2iteks vesiaeroobikat paar korda n2dalas. vormib probleemseid piirkondi v2ga h2sti.

EI suistule ja alkoholile! Minu arvates p6hivaenlased k6ikide h2dade puhul.

Ma julgen soovitada ka fitshopist Burnerit.

Ainevahetuse aktivaator

• Suurendab rasva kasutamist (põletust) energiaks

• Kiirendab ainevahetust

• Tõstab termogeneesi (sooja tootmist)

• Takistab ainevahetuse aeglustumist dieedi ajal

• Takistab stressist tulenevat vööpiirkonna rasvumist

Burner on mõeldud aktiivsetele inimestele, kes soovivad vähendada keha rasvavarusid ja hoida oma ainevahetust aktiivsena. Burner sisaldab optimaalses kombinatsioonis looduslikke koostisosi, millel on uuritud positiivne mõju rasvapõletusele ja kaalu alandamisele. Burner tõstab ka treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega.

:D

Kas burnerit lapsed ei või juua? no nii ~5 aastased.. üks tuttav naisterahvas joob ise seda n-ö koguaeg, siis kui joogijanu on ning annab ka lapsele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas burnerit lapsed ei või juua? no nii ~5 aastased.. üks tuttav naisterahvas joob ise seda n-ö koguaeg, siis kui joogijanu on ning annab ka lapsele.

Need on kapslid, ma tahaks näha kuidas ta neid joob :D

Aga "fatburnerit" võib vabalt juua igas vanuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Kas burnerit lapsed ei või juua? no nii ~5 aastased.. üks tuttav naisterahvas joob ise seda n-ö koguaeg, siis kui joogijanu on ning annab ka lapsele.

Ma ise pidasin silmas pigem seda burneri all

post-19720-1249216017_thumb.gif

Ma ise joon fatburneri jooki treeningu ajal ja p2rast; ma ei tea mis vanuses laps on, aga ma igaksjuhuks lapsele ei soovitaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte ? Rinnapiimas on palju L-karnitiini.

Ma loodan, et rinnapiimas puudub ülejäänud kräpp...peale L-karnitiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teie igap2evane liikumine m2ngib suurt rolli. Kui palju ja kuidas te istute, milliseid riideid kannate.

Kuidas siis peaks istuma, et tselluliidi tekkimist mitte soodustada? Ja riiete all mõeldakse ilmselt, et ei kannaks liiga kitsaid pükse ja muid riideesemeid, mis vere kinni pitsitavad??? Või mõtled siin all midagi muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas siis peaks istuma, et tselluliidi tekkimist mitte soodustada? Ja riiete all mõeldakse ilmselt, et ei kannaks liiga kitsaid pükse ja muid riideesemeid, mis vere kinni pitsitavad??? Või mõtled siin all midagi muud?

nt jalg üle põlve istumine peaks soodustama vist, kui õieti mäletan - sama teema, et häirib vereringet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas siis peaks istuma, et tselluliidi tekkimist mitte soodustada? Ja riiete all mõeldakse ilmselt, et ei kannaks liiga kitsaid pükse ja muid riideesemeid, mis vere kinni pitsitavad??? Või mõtled siin all midagi muud?

Äkki mõeldi nii,et mida vähem riideid,seda vähem tselluliiti ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki mõeldi nii,et mida vähem riideid,seda vähem tselluliiti ..., :D

Ilmselt Aile seda silmas pidaski, kuidas ma ise küll selle peale ei tulnud.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt Aile seda silmas pidaski, kuidas ma ise küll selle peale ei tulnud.... :D

:D

Külmetamise rasvaladestumise vahel on seos B) Suurem rasvahulk st halvenenud vereringe...st tselluliit..st lõtvunud toonuseta nahk. Üdini lihtsustatult.... Üs riided võiksid ikka seljas olla :D

Istumine iseensest häirib ka vereringet, kas te tõstate jalga üle põlve või ei... sama halb on pikalt seismine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga nagu üks hobikunstnik kunagi ütles : "Ei seisa kunagi , kui on võimalik istuda ja ei istu kunagi , kui on võimalik pikutada" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga nagu üks hobikunstnik kunagi ütles : "Ei seisa kunagi , kui on võimalik istuda ja ei istu kunagi , kui on võimalik pikutada" :D

Hobikunstnik Winston Churchill :D

Ei, mitte nii.

Te liigute nii palju kui võimalik ja hoidute sundasenditest. ...ja magate nii kaua, kui kehale vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×