Jump to content
MoloM

Motivatsioon

Recommended Posts

rikkarite vark krt,viskax sind kuskile neegrite raioni paarex kuux ja vaadax kuidas sa eluga hakkama saax.vot siis sul olex sittax motivatsiooni ellu j22da :lol:

Sa oled liiga palju filme vaadanud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mõttega maksad kui käia ei viici??? Juhul kui ma olen jõusaali eest maksnud, siis ikka käin ka seal, see juba motiveerib minema, aga praegu suvel ei ole jõusaali kasutamist planeerind!

Osade jõusaalidega on ju nii, et peab maksma, iga kuu, sedalaadi liitumisleping tehaksegi aastaks või nii, nii peaks see olema PlanetSpordis minuteada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kõige parema motivatsiooni saab siis, kui käid kellegagi koos trenni tegemas (mul tekib väike võistlusmoment, aga enamasti tuttavad ei viitsi käia või siis tegelevad muude asjadega), üksi käies lihtsalt vahel ei taha ja ei viitsi.

Oleneb inimesest, mina näiteks ei saa kellegagi koos trenni teha. Kui keegi on pakkunud, et tuleb minuga koos trenni, olen vastanud, et ei saa tal keelata saali tulemist, aga ärgu oodaku, et ma temaga seal kuidagi koos treenima või jutustama hakkan. Kui olen endale trenniaja võtnud, siis on see ainult MINU trenni aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb inimesest, mina näiteks ei saa kellegagi koos trenni teha. Kui keegi on pakkunud, et tuleb minuga koos trenni, olen vastanud, et ei saa tal keelata saali tulemist, aga ärgu oodaku, et ma temaga seal kuidagi koos treenima või jutustama hakkan. Kui olen endale trenniaja võtnud, siis on see ainult MINU trenni aeg.

sama siin aga minu treeningu partneer ei tule minuga jutustama vaid karjub minu peale et ma liiga n6rk ja raisk ei juua sittagi teha.Kui siia lisax tuleb mingi hardcore music kh veelja teed kukke ja roogid siis k6ik vaatavad sind ja imestavad millex nii k6vasti trenni teha?Saab ju lihtsalt piitsepsit ja 6xpakki trennida :lol: imo sa kahjux pole veel 6iget treeningu partnerit oma saalis leidnud kellel olex sama eesm2rk nagu sul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×