Jump to content
MoloM

Motivatsioon

Recommended Posts

Mõtlesin, et kurdan, et motivatsioon täiesti läind! Pole juba kaks nädalat viitsind lillegi liigutada. Vähemalt on toitumine ikka paika jäänd. Mõtlesin, et kurdan, võibolla mõni sõimab näo täis et mis laiskled, annab motivatsiooni tagasi!! :rolleyes:

Edu kõigile trennitegijatele!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin, et kurdan, et motivatsioon täiesti läind! Pole juba kaks nädalat viitsind lillegi liigutada. Vähemalt on toitumine ikka paika jäänd. Mõtlesin, et kurdan, võibolla mõni sõimab näo täis et mis laiskled, annab motivatsiooni tagasi!! :angry:

Edu kõigile trennitegijatele!!

Mis laiskled?!?

Kao kohe jõusaali, enne kui välja uurin, kus elad ja sulle kere peale annan. Ning jagu sa must ka ei saa, kuna sa ei käi ju trennis.

Move it, move it, move it... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaheta spordiala:) Otsi midagi mis oleks sulle lõbus ja põnev.

Mul vanaema ütles ikka, et kui tetä, siis tetä ja kui ei mõista tetä, siis ei massa tetä ja kui ei taha tetä, siis sitta ei massa ka tetä.

Ühesõnaga, kui ei ole huvitav ja rõõmuga ei tee, siis tõepoolest otsi tegevus, mida meeldib teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul vanaema ütles ikka, et kui tetä, siis tetä ja kui ei mõista tetä, siis ei massa tetä ja kui ei taha tetä, siis sitta ei massa ka tetä.

Ühesõnaga, kui ei ole huvitav ja rõõmuga ei tee, siis tõepoolest otsi tegevus, mida meeldib teha.

Vot sjoo om häste üteldu....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama jama, mott on niiii kadunud, nii kui j6mmi sisse astun ei taha yhtegi masinat puutuda ja kangist r22kimata, nyd k2in jooksmas ja v2ljas kossu m2ngimas aga ikka ei ole loota, vast uue hooaja alguses on parem tunne :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin, et kurdan, et motivatsioon täiesti läind! Pole juba kaks nädalat viitsind lillegi liigutada. Vähemalt on toitumine ikka paika jäänd. Mõtlesin, et kurdan, võibolla mõni sõimab näo täis et mis laiskled, annab motivatsiooni tagasi!! :lol:

Edu kõigile trennitegijatele!!

puhka´7-10 paeva ja siis tuleb ta tagasi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alati ei peagi olema saalist eemal, vaid lihtsalt käid ja teed kergelt.

Vahel on endal ka olnud, et asi ei lähe kuidagi edasi vaid tahab vägisi tagasi minna, sis olen võtnud mõne nädala kergemalt ja see on aidanud :lol: .

Vahest on läinud sul trennid ka pikaks ja lisa harjutused kogu aeg samad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alati ei peagi olema saalist eemal, vaid lihtsalt käid ja teed kergelt.

Vahel on endal ka olnud, et asi ei lähe kuidagi edasi vaid tahab vägisi tagasi minna, sis olen võtnud mõne nädala kergemalt ja see on aidanud :lol: .

Vahest on läinud sul trennid ka pikaks ja lisa harjutused kogu aeg samad

mix l2tis ei kaind? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamisega proovid 10 korda maha jätta ja lõpuks õnnestub.

Trenniga võib olla, et proovid 10 korda alustada kuni lõpuks pidama jääd.

Kui ikka trenn on sulle tähtis ei jää ta kuskil sul unarusse.

Minul hoiab näiteks motivatsiooni hommikune trennitegemine praegu. Hommikul kell 4 või 5 üles (9 tundi und) ja tegutsema.

Pärast tööd võib väsimus liiga suur olla ja pea pahur.

Lisa aegajalt raskusi, muuda/lisa harjutusi, tulemused on ikka kõige parem motivatsioon.

Pealegi, kui pooleli jätad, tulen mina ka ja otsin su üles ja annan kerepeale :lol:

Muudetud kasutaja reich poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul vahepeal oli ka selline motivatsiooni puudus .. aga nii kui vaatan linnas teisi plikse ja näen nede kõhukesi .. tuleb külmavärin peale ja mitte ei tahaks endale suurt pehmet kõhtu :lol: muidu hirmutan rannas kõik äää :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina arvan, et kui ei ole motivatsiooni trennis käia, siis ei olegi vaja end sinna vedada. Mõttetu ju. Kui sa midagi saavutada ei taha, siis polegi mõtet aega raisata. Kui pole motivatsiooni, siis järelikult oled endaga rahul ja pole sul mingit trenni vajagi. Istu kodus paar aastat, söö burgereid ja friikartuleid. Paari aasta pärast vaatad peeglisse ja motivatsioon tuleb tagasi, usu mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul pole ka eriti viitsimist käia maksan saali eest 800 kuus eelmine kuu ei käinud kordagi ega saal seda raha ikka omale saa,et käinud pole lihtsalt maksan aga teenust ei tarbi

rikkarite vark krt,viskax sind kuskile neegrite raioni paarex kuux ja vaadax kuidas sa eluga hakkama saax.vot siis sul olex sittax motivatsiooni ellu j22da :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul pole ka eriti viitsimist käia maksan saali eest 800 kuus eelmine kuu ei käinud kordagi ega saal seda raha ikka omale saa,et käinud pole lihtsalt maksan aga teenust ei tarbi

Mis mõttega maksad kui käia ei viici??? Juhul kui ma olen jõusaali eest maksnud, siis ikka käin ka seal, see juba motiveerib minema, aga praegu suvel ei ole jõusaali kasutamist planeerind!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas kõige parema motivatsiooni saab siis, kui käid kellegagi koos trenni tegemas (mul tekib väike võistlusmoment, aga enamasti tuttavad ei viitsi käia või siis tegelevad muude asjadega), üksi käies lihtsalt vahel ei taha ja ei viitsi. Praegu muidugi jõusaal on unarusse jäänud, hetkel tegelen jooksuga + pärast jooksu kõhulihased ja kätekõverdused.

Sügisest hakkab Kickpoksi treening jälle pihta, ja siis koostan ka endale jõusaali kava (mille võtan siit foorumist ja vahetan osad harjutused ära, lisan juurde, võtan maha).

Kindlasti kohati pärsib ka tegevust raha... kuna asjad on juba suht kalliks läinud siis, hea et jooksmise eest ei pea maksma (veel). :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei taha käija ära käi saalis! Ja ära hala ka et motivatsiooni pole! Nagu mingi eide nutt! Ole edasi selline makaronkäsi nagu enamus, ning proovi enamus aega veeta arvuti taga toksides, selline on soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×