Jump to content
munari

soovitage!

Recommended Posts

Küsin targematelt, et kuidas oleks kõige parem teha aeroobset?

1) Kumb on parem kas, 3 korda nädalas jõutrenni ja kohe otsa 30 min aeroobset Või teha nii ,et 3 korda nädalas jõusaal ja ühel eraldi päeval tund aeroobset (ratas) plus veel ühel trenni päeval 30 min otsa.

Et nagu küsimus on selles , kumb on effektiivsem ja tõhusam. Teha 30 min peale treeningut või üks kord nädalas tunnike.

(eraldipäeval)

2)ise hetkel teen sellliselt: 3 korda nädalas jõutrenn ja 2 päeal kohe 30 min aroobset otsa. ja ühel eraldi päeval jooksmine (4km)

3) kui palju peab ültse aeroobset tegema ,et oleks süda timmis.

KUIDAS TEIE TEETE? KIRJUTAGE OMA RASVAPÕLETUSEST?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin targematelt, et kuidas oleks kõige parem teha aeroobset?

1) Kumb on parem kas, 3 korda nädalas jõutrenni ja kohe otsa 30 min aeroobset Või teha nii ,et 3 korda nädalas jõusaal ja ühel eraldi päeval tund aeroobset (ratas) plus veel ühel trenni päeval 30 min otsa.

Et nagu küsimus on selles , kumb on effektiivsem ja tõhusam. Teha 30 min peale treeningut või üks kord nädalas tunnike.

(eraldipäeval)

2)ise hetkel teen sellliselt: 3 korda nädalas jõutrenn ja 2 päeal kohe 30 min aroobset otsa. ja ühel eraldi päeval jooksmine (4km)

3) kui palju peab ültse aeroobset tegema ,et oleks süda timmis.

KUIDAS TEIE TEETE? KIRJUTAGE OMA RASVAPÕLETUSEST?

Aeroobset oleks minuarust parem ikka enne teha,sis puhata juua midagi ja sis jõudu kui neid yldse nii järjest teha,endale meeldib hommikul joosta ja õhtul jõudu teha.

Teed täpselt nii palju kui suudad ja kannatad;)

Ja muidugi et tunneksid et oled põletanud midagi ja oleksid higine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeroobset oleks minuarust parem ikka enne teha,sis puhata juua midagi ja sis jõudu kui neid yldse nii järjest teha,endale meeldib hommikul joosta ja õhtul jõudu teha.

Teed täpselt nii palju kui suudad ja kannatad;)

Ja muidugi et tunneksid et oled põletanud midagi ja oleksid higine.

Sa alles eile küsisid lolle küsimusi ja täna juba jagad teistele lahkelt soovitusi? Äkki treenid ise algul mõned aastad ja loed veel lisaks kirjandust ja alles siis hakkad soovitama?

Teema algatajale: mulle isiklikult on kõige paremini mõjunud 30-40 minutit pärast igat jõutrenni. Aga proovi ise erinevat moodi, siis saad aru, kuidas endal parem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa alles eile küsisid lolle küsimusi ja täna juba jagad teistele lahkelt soovitusi? Äkki treenid ise algul mõned aastad ja loed veel lisaks kirjandust ja alles siis hakkad soovitama?

Teema algatajale: mulle isiklikult on kõige paremini mõjunud 30-40 minutit pärast igat jõutrenni. Aga proovi ise erinevat moodi, siis saad aru, kuidas endal parem on.

Täpselt nii teen.Peale treeningut on alati väga hea enesetunne kui otsa teen veel 30 -40 min aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni ikka. Et süda vormis oleks piisab täiesti 2-3 korrast. Võid ka teha trennivabal päeval, kui jaksu on aga üle pole mõtet pingutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina eelistan vabadel päeval esimese asjana hommikuti joosta 30 min, rahulikus tempos( mitte hingeldamiseni). Peale trenni olen ka proovind, aga tavaliselt olen nii läbi et ei viitsi vändata veel 30 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa alles eile küsisid lolle küsimusi ja täna juba jagad teistele lahkelt soovitusi? Äkki treenid ise algul mõned aastad ja loed veel lisaks kirjandust ja alles siis hakkad soovitama?

Teema algatajale: mulle isiklikult on kõige paremini mõjunud 30-40 minutit pärast igat jõutrenni. Aga proovi ise erinevat moodi, siis saad aru, kuidas endal parem on.

No kui sa peale jõutrenni suudad veel joosta 30-40 minutit, siis on jõutrenn küll kasutu olnud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui sa peale jõutrenni suudad veel joosta 30-40 minutit, siis on jõutrenn küll kasutu olnud. :rolleyes:

Nõus.

Kui keskenduda puhtalt jõule s.t. pikad puhkepausid, vähe korduseid seerias - siis isegi vast jaksab (nagu alessandro ntx).

Aga inimese jaoks, kes ei aja taga raskuste numbreid kas oma spordi või ego jaoks ei ole mingit põhjust, miks jõutrenn ei võiks olla sellise iseloomuga, et ikka korralikult ära väsitab - saab kõvema anaeroobne cardio efekti ka:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joosta olen proovind ka trenni lõpus,ütlen et minu jaoks on see väga raske aga rattaga sõit on nagu lõõgastus ja aeroobne üheskoos.Ma olen sellega vb harjunud kuna olen nii treeninud paar aastat.Probleem on vb aind selles et trenn läheb liiga pikaks tund ja 30 vahest 40.Sellepärast ma vahel ei tee peale trenni ,vaid olen asendand vabadel päevadel jooskud ,ujumised ja rattasõidud aga siis juba pikemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×